• bouchač

    Mě přijde že se trochu zbláznili. Ty rámy s těma barevnýma plamenama mi přijdou naprosto úžasný, ale na druhou stranu, jejich ostatní rámy s těma přerušovanýma proužkama mi přijdou horší jak ze supermarketu, vypadá to podle mě děsně lacině. Je tu někdo komu se to líbí?

    0 0
    • Radek Broz  

      ja od Meridy jeste nevidel design, co by se mi libil. Mozna jeden takovej sedivej full (uz nevim, co to bylo).

      0 0
    • Orbis  

      kdyz sem se rozhodoval mezi cernou s tema prouzkama a plamenama, tak jsem okamzite zvolil plameny, ale nektery sedivy nebo modry ramy s prouzkama nevypadaj zle, tada aspon podle me:o)

      0 0
    • Ruprecht  

      Jo jsem tu já…a barva nejezdí :-)

      0 0
    • mm  

      me se zase prerusovany prouzky libi nejvic ze vseho, co sem od nich kdy videl. treba cerveno bila kombinace je prece krasna

      0 0
    • widlicka  

      Ten novy dizajn je super ale mne sa paci aj ten stary ktorym mam na svojom matese:D

      0 0
    • JMT  

      posledni merida co ce mi libila, byla z roku asi 99, to co ted delaj s tema ramama (hydroforming) se mi nelibi a ty barvy, co na to placaj… bleee

      0 0
    • Jogador  

      No, rozhodně lepší než nový Treky.

      0 0
      • bouchač  

        No aspoň vidím že se ty proužky někomu líbí, takže asi v Meridě nejsou takoví blbci. Myslel jsem že se to nebude líbit nikomu:-D

        0 0
    • Pebe  

      třeba tahle kombinace vypadá v reálu moc pěkně http://www.merida-bike.cz/…ssedgrey.jpg

      0 0
      • wroum  

        to myslis vazne?

        0 0
      • Trek  

        Zdravím, toto kolo je skoro stejně pěkné jako můj Trek 4300 loňský model :-)

        0 0
      • pavelr  

        Tak do tohohle rámu letos s největší pravděpodobností půjdu. Mám proto ale více důvodů.

        0 0
    • rock  

      Hmm … nelíbí se mi ani přerušovaný proužky, ani plameny. Co se designu týká, jsou u mně v současné době dost v mínusu …

      0 0
      • climber  

        Přesně, podle mě jim musí dělat dizajn ňákej neumětel. V případě Meridy jsem opravdu ještě nezažil dizajn, který by mě oslovil. Jedině snad Merida Albontech blahé paměti.

        0 0
        • dalimil  

          mě tedy se Meridy na pohled docela líbí,jako tragédii co se týče designu považuji Dema,4ever,Ac­star,Treky,Ke­llys,Wheeler … :-)

          0 0
          • foxhound  

            Mi se teda meridy taky docela libi, ale myslel jsem, ze ta cerveno-bila kombinace bude lepsi :( Za tragedii povazuju 4ever… ale zase Kellys se mi docela libi…

            0 0
        • McBlacky  

          matts slick rock (asi 99)… ty byly hezký a i ty bílý speedy (2002?)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.