• Kohout

    Začal jsem si vybírat nové kolo a nestačím se divit. U jedné nejmenované značky jsem našel kolo s komponenty LX, XT (což považuji za velmi slušný standard) s vidlici Suntour XCP75 (což je snad to nejhorší na trhu). Proč výrobci kol kombinují takto nesmyslně komponenty? Je to důsledek tlaku na snižování cen za každou cenu?

    0 0
    • vlk  

      Myslí si, že kupující jsou idioti, kteří když vidí vyšší řady shimano tak to koupí aniž by se podívali na ostatní komponenty.Co se týká vidlic, tak je to rok od roku horší v té levnější hladině kol do 30 tis.Na ně kašlu a budu asi skládat kolo sám.

      0 0
      • Kohout  

        Asi si taky kolo složím sám, když to vidím… Mám dvě kola, jedno z roku 94 a druhý z 97. Když jsme tehdy koupil kolo s LX, tak i ostatní komponenty odpovídaly této kvalitě. A teď? Hrůůůza. No Name náboje, řídítka, představce, vidlice na nic… Jsem znechucen.

        0 0
    • TinkTink  

      Nebo zacaly tyto sady kvalitou odpovidat tomu, co na to davaj?

      0 0
    • MF  

      Tak ja zas nevidim problem dohodnut s predajcom vymenu vidlice za inu + doplatok. Tam kde kupujmem sa to bezne robi. Kamarat minuly rok bral GF Marlin, ale vidla sa mu zdala blba, tak bez slova tam siel MXC a doplatil tusim 4–5 tisic a bajk je ok.

      0 0
    • pavitas  

      ze by superior? :)

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.