• Smepet

    Ahoj vsem,
    rad bych si koupil nove horske kolo. Idealni moje predstava je : komponenty v XT vc. XT kot. brzd, vaha kola kolem 11,5 kg. Cena: max 52 000. Muzete mi prosim nekdo doporucit slusne kolo danych parametru ? Nejlepe s odkazem. Diky moc za radu. Petr

    0 0
    • rich  

      Apache Shaman ale o 7tis drahsi http://www.apache-bike.cz/…4/apache.php?…

      TOTEM je co chces bez kotucoviek za 45tis.

      0 0
    • enjoy  

      vidis a zrovna hned ty brzdy ti bude hodne lidi vyvracet:-) jinak promin,nemam silu ti rikat co si mas za takovy prachy koupit,mozna bys mel mit uz vlastni predstavu,aspon hrubou,co bys chtel,pokud to teda neni tvoje prvni kolo a hned takhle drahy:-)

      0 0
      • Smepet  

        Ahoj,
        moje prvni kolo to neni. Mam author traction a uz mne ale dost stve. Geometrie ramu mi nesedi. Stabilita zadna. V soucasne dobe je muj favorit Duratec – ram sonix CX, jediny problem je, ze si ho nemuzu nikde vyzkouset. Prece jenom je to uz dost penez, alespon pro mne. Apache vypada docela dobre, ale nevim, jake jsou na ta kola ohlasy.

        0 0
        • sprinter  

          A co treba neco znamejsiho?Treba Author,Rock machine,GT,For­t.....?Za ty prachy uz je solidni kolo.

          0 0
          • Smepet  

            Authora uz nechci. Ted se projel na kole SCOTT BOULDER a ted rozdil byl opravdu veliky.

            0 0
        • Volf  

          Co myslíš tím termínem stabilita. Já si myslím, že Author je obecně delší než jiný značky a tím spíše se dostáváš do situací kdy se mu spíš nechce do zatáčky než aby byl nějakej ,, roztančenej ,,. Já osobně pod pojnem stabilita si představím kolo který líp drží přímý směr. Jinak já bych za ty prachy koupil Egoista.

          0 0
          • Smepet  

            Pojmem stabilita jsem nemyslel smer rovne, to je v poradku, delsi ramy maji vyhodu, na silnici je to pohodlne, ale v terenu, technicky narocna trat. Z kola padam jak svestka.

            0 0
            • Volf  

              Hele jinak kámoš má Egoista a můžu ti říct, že se to s Tractionem nedá srovnat a včil mudruj.

              0 0
              • Smepet  

                OK, skocim do nejake prodejny a zkusim se na Egoistu projet. To kolo se mi vzhledove libi.

                0 0
            • Pá-dlista1  

              Tak to kolo za desetitisice nevyresi :)))

              0 0
            • MartinXC  

              U delšího rámu to chce si zvyknout jezdit zatáčkama s rukou na zadní brzdě a maličko si pomáhat smykem a točí se taky dobře. Traction není geometrií špatný rám…

              0 0
              • Smepet  

                Tak je mozna chyba v tom, ze merim 186,5 cm ( K rozkroku 95 cm) a mam 21" ram. Ten je od Authora docela veliky.

                0 0
                • MartinXC  

                  Nemyslím, že bys k tomu rámu (délka, rozvor) byl úplně špatně, jen je trochu vysoký :-((

                  0 0
                  • Smepet  

                    No prave, sedim na tom jak na koze. :-) Kdyz jsem si sedl na toho scotta ramu velikosti L, tak jsem se az divil,jaky je to s tim balancem rozdil.

                    0 0
                    • střewo  

                      a co takhle rám na míru? Je to holt o tom, že si zajedeš do Duratecu, RB … a necháš si jej vytvořit na zakázku?! Do těch peněz se snad vejdeš, a bude po problému! Já kdybych chtěl vryzit takový chechtáky do biku, neváhal bych ani chvilku (spíš bych šel do RB, Duratec to letos vážně s cenama přestřelil :o(((

                      0 0
                • vlk  

                  já měřím 184 a mám taky 21" rockmachina a když jdu rozkročmo tam mam pod rozkrokem 8–10cm místa a v pohodě.líp se mi na tom jede před tím jsem měl 19,5 a to mi připadalo malý.Navíc alespoň jsem tím vyřešil že se mi nezohýmají sedlovky.S tím měnším dřív to žádná ani 6 měs nevydržela a to jsem zkoušel i Ritchey.

                  0 0
                • BH  

                  to je dobra velikost 19" by byl uz maly. Ja jezdim nyni BH a to ma vybornou geometrii, alespon me vyhovuje, ram je dost dlouhy a ma velky sloping.Osobne nemam rad prilis kratke ramy, sice jsou hrave ve sjezdu,ale v kopci se zvedaji a na silnici se na tom neda jezdit.Ale proti gustu…Takovou geometrii ma napr. Orbea.

                  0 0
              • Volf  

                Já jsem netvrdil, že je špatný. To bych ho potom neměl. Ale máš pravdu s těma zatáčkama, občas je fuška se do nich strefit, hlavně pokud máš delší představec.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.