• kubajs mtb

    čau, chci si koupit nový kola na kotouče a chci do toho dát co njemíň peněz, zatim sem našel jedny, ale moc tomu nerozumim, takže bych byl rád kdybyste mi řekli, jestli je to v pohodě, popřípadě co byste mi doporučili, dík

    www.hanslemmenstweewielers.nl/…2005%20g.jpg

    0 0
    • kubajs mtb  

      sory špatnej odkaz www.koloshop.cz/index.php?… teď by to mělo bejt v pořádku

      0 0
      • rysak  

        a co Mavis cross ride? www.bikesport.cz/detail.php?…

        ty deorecka za chvili znicis.

        0 0
        • black.horse  

          no, dle toho co vím, plánuje 2–3tisíce km na rok, což Deoréčka vydržej… a v nejhorším vymění kónusy a jede dál (kámoš na nich chvíli jezdil a pak přes rok skákal dirty a držely)… ale ty Crossridy by byly pěkný, jen by musel ještě připlatit…

          0 0
      • kesu  

        kup si radsi ty maviky,z koloshopu by ti taky mohla přijít třeba lednice.Krom toho že deore náby jsou šílenej shit.Myslim že na kupkolo mají ty maviky za 3800kč

        0 0
        • kubajs mtb  

          jo líbily by se mi víc, ale 4000 na kola bohužel nemám, nepotřebuju nic brutálního, spíš na začátek s kotoučema, doteď sem jezdil na „V“ takže si myslim, že by mi to mohlo snad vydržet

          0 0
          • Daf  

            Nekdy staci jen trochu priplatit a mas o hodne lepsi vec. Navic mavic vypada skvele :)

            0 0
          • kesu  

            to jo no ono 2200 nebo 3800kč je rozdíl ale zase pak když si vezmeš cenu výměny konusu u těch deorek..

            0 0
            • kubajs mtb  

              a když bych si chtěl nějaký kola postavit v týhle cenový relaci tak do 3000Kč co byste poradili?

              0 0
              • rysak  

                To se ti nevyplati, kdyz bys chtel nejaky loziskovy naby, tak za zadni aspon 1300, za predni 800., za rafky aspon 500×2 a za 400 drady. a mas to za 4000 taky :)

                0 0
        • filipes  

          pokud nemas prachy na alespon trochu slusny kola, tak zustan u vecek a setri. Ten samy problem bude s kotoucovkama…

          0 0
        • james11  

          lednice :-D

          0 0
      • MlokCZ  

        A pokud se rozhodneš nejít do zapletených jako Crossride a vemeš jen sestavený komplet, tak rozhodně bych trošku přidal na www.koloshop.cz/index.php?… Pořád ještě do 3k a kvalitativní nárůst podle mě značný.

        0 0
    • Lister  

      kdyby si chtěl ještě přemýšlet o nečem jiným: www.shopacek.cz/…ex-disc.html Nesjou špatný, i když jde hlavně o velký efekt za málo peněz, ale ani funkčně nejsou zas tak tragický. Rozhodně vzhledem k ceně standartní výkon. Jen počítej s tím, že jsou hodně tvrdý a povrchová úprava těch drátů taky nic moc. Jinak Deore náb bych se taky nebál, měl jsem předtím a vydržely hodně, kola jsem neměnil kvůli nim, ale kvůli ráfkům :)

      0 0
      • kubajs mtb  

        jo o motexech sem přemejšlel, ale nelíbí se mi ten stříbrnej pruh pro V nechápu proč neudělaj diskovou verzi, by to určo kupovalo víc lidí

        0 0
        • Tondach  

          Mavic teď „frčí“,není týdne aby si je někdo neobjednal,ale jak na tom je ukáže až čas-tak čekám až jak se začnou objevovat na servis lidi,co jezdí maratonky.U starých to bylo špatné,ořechy moc nevydržely i když nová ložiska jsou za „babku“.Ale Kastar nám bez řečí měnil celé náby-Mavic chybu uznává.Praskaly i ráfky u vložek.Tohle všechno je prý odstraněno,ořechy jsou stejné pro všechny řady kol,tak uvidíme,vypadají dobře,nestojí mnoho a jsou univerzální pro „V"i kotouče-tak proto ta nižší cena.A hlavně se Mavic potřebuje dostat mezi lidi,za tyto ceny se mu to jistě podaří.Taky jsem tento týden,vlastně včera,montoval nové zapletené Remerxy-vypadají velice efektně,ploché hliníkové dráty,28×,vpředu radiál,vzadu křížené u ořechu.Zatím jsou jen ve verzi "V“.Ale cena je dost vysoká-přes"6ku".V první řadě se děsím,že neseženu vhodný centrklíč(Mavic ho dodává s koly) a ty hliníkové niple s atypickým 4hranem budou sakra háklivé na omačkání-určitě se časem „rozhodí“ a bude problém.Musím tam zavolat,co mi řeknou-když tak nastoupí domácí výroba:-))))

          0 0
        • smallbrother  

          no, ale koukněte se na tu váhu. mimo to, s tímhle typem výpletu budou jen problémy. Doporučuju si připlatit za Crossridy. Udělaj o dost větší radost. :)

          0 0
          • Tondach  

            No já bych teda řekl,že ty Mavic jsou levnější.:-))))))))))))

            0 0
          • Lister  

            máš vlastní zkušenost, že tohle tvrdíš?????? Nic proti, ale fakt nemám rád, když někdo jen tak plácá :o(

            Mám je rok a zatím jsem necentroval, tak nevím jaký problémy máš na mysli?? Ráfky jsou sice dost tvrdý a těžký, ale tím pádem taky něco vydrží.

            0 0
            • smallbrother  

              tak asi víš o čem mluvíš. jezdil jsem jinej svazkovej výplet. 7×4 dráty. Když ve výpletu prasknul jeden drát, okamžitě se začali povolovat ostatní. Asi dost záleží na tom co jezdíš.

              0 0
              • Veeteck  

                7×4 je Remerx?

                0 0
                • Tondach  

                  To Lister:a já zase nemám rád když mi to někdo říká-hele těch prasklých Maviců už jsem viděl jako mechoš fakt dost-máme Kastar 10km-takže tady jezdí na crossridech báby na nákupy do Jednoty.Přeplétalm jsem jich taky dost-na školení mechaniků k nim taky chodím a tam se to jaksi přiznávalo-a píšu to snad jasně-u nových se teprve uvidí.A co se týče kol všeobecně-neviděl jsem kolo,které nepotřebuje docentrovat,leda by jsi měl obruče od kováře.A propos-ty Remerxy jely včera maratonek Author-Toulovcovy maštale,chlap mi dnes volal,že to potřebuje mírně dotáhnout.Tak nevím…A aby jsi si nemyslel,že jsem zaujatý-vozím jedině Remerx EAGLE,dráty DT SWIS-takže proti nim nic nemám,naopak-poměr cena kvalita je u nich hodně vysoký.Jen jsem jako mechanik uvažoval dopředu až přijde problém.A víš co má Remerx uvnitř nábojů vč. „ořechu“-NOVATEC.Ale jinakje to po stránce designu velice zdařilá věc-myslím celá kola a určitě se budou prodávat.Ten dealer říkal,že nějak nestíhají nebo co,že by prodával,ale zatím nejsou.Tak čus bikeři.

                  0 0
    • McBlacky  

      já bych se deorek nebál. Disk jsem nejezdil ale na V vzadu drží už víc jak 10tkm, dost provozu bylo i jako zimák. Konusy stojej prd když se mění, při náležitým servisu a dobře dotažený jsou na dlouho

      kdybys měl cestu do prahy tak se ozvi, mám rigidu 2000disc na deore, 2,0 dráty, fungl nový a nechal bych ho za rozumnej peníz. Bohužel jen přední :(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.