• gram

    Tak by mě zajímaly vaše zkušenosti. Co snídáte před závodem, jak dlouho před startem a tak. Moc zkušeností s tím nemám a tak mě jednou bolí břicho z přežrání (abych měl dost energie) nebo chytnu hlaďák z toho, že se málo nasnídám. Díky za info.

    0 0
      • gram  

        Dík, nějak jsem to nemoh najít:-)

        0 0
      • hnipak  

        Hmm, v tom threadu toho moc neni…

        Muj posledni model snidane sampionu jsou ovesny vlocky (instantni) s rozinkama, nejpozdejc 2 hodiny pred startem. Cetl jsem neadvno Fort: Vyziva sportovcu (nebo tak nejak), zkusil to, a zatim to vypada ze je to dobry…

        0 0
    • biker007  

      me se osvedcila rejze (trosku nameko, ale ne nakyp) a do toho rozmackat banan. dosladit cukrem nebo pridat treba merunkovy kompot. nekdy tam nahazit i piskoty a necham pres noc v lednici.

      0 0
      • Lada1  

        uvarena ryze s ovocnym jogurtem jogurtem

        0 0
      • Meesha  

        Neco podobnyho prej matlaj kluci ze Siemens-Cannondale, ale este do toho davaj gely…

        0 0
    • hYs  

      Smes vlocek, rozinek, sus. bananu a jablek…atd, s jogurtem a medem, predtim jeste trochu ovoce. Uz to bastim asi 5 let tak 2–4 tejdne, zatim mne to furt nepreslo :)…jestli bude nekdo chtit tak napisu presny slozeni. Jednou jsem si pred delsi trasou misto toho vzal strudl a skoncilo to hladakem, prvnim a zatim poslednim.

      0 0
      • guard  

        napis presne zlozenie

        0 0
        • hYs  

          2000g psenicnych vlocek
          500g ovesnych vlocek
          500g kukuricnych vlocek 1000g rozinek
          400g susenych bananu (nekouskovat)
          200g susenych jablek (rozkouskovat)

          Vsechno dohromady a poradne promichat. Jsou to hodnoty +/-, vetsinou to lita sem tam podle toho jaky koupim zrovna baleni. V tomhle mnozstvi to vystaci na 2–3 mesice. Pak do misky (cca 180g smesi), do toho zamicham 500g bilyho jogurtu, nejlepsi je Boni, maji ho v penny, nebo holandia. Az to je promichany tak trochu medu.

          0 0
          • RomanH  

            Ja Vas obdivuju. Kdyz jsem nekde na dovolene s kolem, tak druhy den uz nemuzu tatranky, vlocky a ruzne gely ani videt. Bez kousku salamu bych neprezil :o)

            0 0
            • Fido Mrlasek  

              Já potřebuju taky slaný. Nemusí to bejt zrovna salám, ale na tyhle ovesný blafy moc nejsem.

              0 0
            • hYs  

              Tak zkus tohle, je to takova neutralni chut. salamy bleee ;)

              0 0
            • lubos  

              zamichej si do toho receptu kousek salamy :)

              0 0
            • kovar  

              mi je na některých marathonech po těch chemických blafech na občerstvovačkách (musli, tatranky a hlavně ion?áky – ty jsou katastrofální s těmi umělými příchutěmi, vůněmi (spíš smrady) a sladidly) vždycky pěkně nevolno.

              0 0
          • Volf  

            Hele když to spočítám tak se dostanu na váhu i s jogurtem cca 5 kilo. Jak dlouho to jíš?

            0 0
            • Lada1  

              vzdyt to tam pise 2–3 mesice

              0 0
              • Volf  

                Já si to jen ověřoval. Umíš si představit se tímto cpát takovou dobu.

                0 0
                • Lada1  

                  ale to ji tak o vikendech maximalne. rozhodne to neji kazdy den

                  0 0
                  • kovar  

                    no znám i lidi, co jí salámy každý den

                    0 0
                    • Lada1  

                      dalsi slepy. tady se nebavime o salamech, ale o tom mismasi, co psal hYs

                      0 0
      • pali  

        Dám zmenu, napíš zloženie.

        0 0
    • Siddha  

      testoviny naslano tak 4hodiny a pak jeste 2h pred startem, sladkyho sezeru pri zavode ze je mi z toho blbe, takze vetsinou treba se zeleninou, syrem, jogurtem, nebo tunakem nebo neco takovyho…

      0 0
    • Vojtíšek  

      Chleba se škvarkovou pomazánkou,rajče, 1 velké pivo + 1 šnýtek

      0 0
      • RomanH  

        Jojo, tak to bych si taky klidne dal. Alespon ze v tom nejsem sam :o)

        0 0
        • Vojtíšek  

          Už jsem měl i musli+jogurt období, ale nakonec se mi vždycky nejlépe jede na tuhletu snídani „clasicc“ cca 1 hodinu před závodem

          0 0
          • RapMan  

            fakt pijes pivo pred kazdym zavodem?

            0 0
            • preacher  

              já piju pivo před i po závodě :-)))

              0 0
            • Vojtíšek  

              Letos před každým a po každém. Nejdůležitejší je ovšem zavodňování večer před závodem, na to je třeba klást zvláštní důraz :-)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.