Pojisteni na zavodech a zavodech v cizine

12 nepřečtených
  • RUMcajs

    Ahoj,

    jak je to s pojistenim pri sprtovnich akcich doma a v zahranici?

    Podle clanku co byl v Outdooru jsem dosel k zaveru, ze pojistovny jsou pekne vykutalene.

    Nektere ani s pripojistenim nepokryvaji naklady vznikle urazem na MTB, jine zase nevstahuji pojisteni na sportovni akce.

    Na druhou stranu jsem obcas videl, ze v cene startovneho je pojisteni zavodniku.

    Jak to teda je, kdyz se nekdo napriklad rozstipe na maratonu v Laro di Garda v Italii, nebo nekde v Rakousku?

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      když sem jel na soustředění do Itálie, tak sem se nechal připojistit v ČR a vyloženě jsem chtěl aby to bylo na sportovní činnost. Nebyl to žádnej problém a bylo to o něco dražší než normální pojistka když jedeš třeba na dovču.jen to chce oběhnout pojiš?ovny a poptat se.

      0 0
      • DyEm  

        ale sportovní činnost ti za příplatek udělají, ale závody ani náhodou. Udělají to max. pro oddíl nebo klub kde je více členů na spec. smlouvu. Sám jsem nepochodil

        0 0
        • Brouk_Pytlik  

          tak teď nevim jakej je rozdíl mezi sportovní činností a závoděnim. Neni to náhodou totéž? Nedalo by se závoděním označit sportovní činnost?

          0 0
          • DyEm  

            pro B-P: blbě jsem to napsal, sport.činnost = rizikový sport (cyklistika) prostě když za 14dní neslezeš z kola.

            0 0
          • Radek Broz  

            Na zavodech jedes vetsi hranu a hlavne divaci te vyhecuji i do veci, na ktere nemas a normalne bys to radsi nezkousel;-)

            0 0
      • RUMcajs  

        Mno, tabulka v Outdooru byla vycerpavajici, ale ktera pojistovna mi da napriklad pojisteni na to, kdyz se rozsekam na Drasalovi, nebo DH zavodech?

        0 0
        • biker007  

          Kdyz to nenahlasis jako uraz pri zavode, ale jako uraz pri „rekreacni jizde lehkym lesnim terenem“ tak te to proplati kazda.. ver mi ze to sezerou..jako student sem si takhle financoval upgrady bika:)

          0 0
    • Mamut  

      Ak sa stanes clenom Alpenvereinu, tak v tom mas poistenie na cely rok (+zlavy a prednost na vacsine chat v Alpach a zlavy v niektorych obchodoch). Tyka sa to vsetkych sportov (aj zavodov) okrem vzdusnych a motorizmu. Cca 1700/rok

      0 0
    • Eila  

      na zavpody pojisti jen oddil, jednotlivce ne, teda ne tak abys to zaplatil, kdyz jsem byla venku s kolem jela jsem jako cykloturista ale mozna se zeptej jestli uz nejsi pojisteny v cene startovneho

      0 0
    • Palo TT  

      Pri poisteni sportovej akcie je asi dobre si overit, ci je to poistenie zodpovednosti za sposobenu skodu, alebo urazove, popripade obe.

      Ja som si dal urazove poistenie v Union-e (SR), ked som isiel do zahranicia. Dalo sa v pohode poistit aj na sutaze (amaterske aj profesionalne). Cena tusim 1.5 nasobok turistickeho poistenia. (Europa okolo 80Sk/den) Takze zrejme aj v CR sa najde poistovna, co ta poisti, len treba pozriet ponuku.

      0 0
    • rhuman  

      nemuze nekdo prosim oskenovat ten prehled?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.