• PT

    Já teď jezdím z centra nejčastěji na Tišnov a pak třeba na Bíteš a do Brna.Nebo Blansko,Vyškov,ale tam není jistota,že nebude led před Vyškovem v lesích.Kam jezdíte teďka vy?Už mě nebaví furt ty stejné cesty.Něco rychlého s kvalitním povrchem.

    0 0
    • RomanH  

      Ja jezdim sice na biku, ale kdyz me to v zime popadne a v lese je moc bahna, nekdy vyrazim z Brna smerem Ivancice – Dukovany – Dalesice – Kralice – Rosice – Brno. Kolem Dukovan je (byla) silnice jak vino.

      0 0
      • Žanek  

        Dobrá trasa, jenom trochu frekventovaná. Já mám lepší výchozí pozici (Ivančice), takže si můžu vybrat jestli pojedu na Pohořelice, Znojmo, Náměš? n O. …Jo a kdybys náhodou někdy odbočoval před Dukovanama doprava na Mohelno tak si dej pozor, v první pravotočivý zatáčce ta dobrá silnice končí, drž se hodně vlevo, jinak riskuješ pád nebo minimálně defekt…

        0 0
        • gras  

          Tak strašný to tam neni. Jen jeden hodne velkej „flek z fleků“. Dá se to v pohodě ob/pře-jet. Dál už je dobrá cesta až do Mohelna.

          0 0
          • karelH  

            za těch 6 roků už to asi stačili opravit :-)

            0 0
            • RomanH  

              uaaa, historie

              Od te doby se toho dost zmenilo, na Pradedu jsme byli asi 4×, mam silnicku, pribyly dalsi delsi vylety,… :-)

              0 0
              • Paja  

                Nemuzu si pomoci, mam rad bike a nesnasim silnici chachachaaa;DDD

                0 0
                • RomanH  

                  No tak alespon cas vety zustala pravdiva :-D

                  BTW V sobotu pojedeme s Manaskem na silnickach na Haracha.

                  http://www.bikemap.net/route/649844

                  0 0
                  • Paja  

                    hmm, lakave, uvidim podle situace, jestli se tady bude dat neco delat, taky soudruzi z pepkovoguru vesti dest uz i na sobotu dopoledne…ale zas doted prsi min nez rikali, takze cert vi…

                    0 0
                    • RomanH  

                      Tak ja muzu v nejhorsim i v nedeli, uvidim dle pocasi. Sraz predpokladam v Ostrovacich.

                      0 0
                    • pepek  

                      Na vysočině ščije jak z kýblu.

                      0 0
                      • Paja  

                        Ted uz i tady, v noci a brzo rano to bylo slabsi nez vestili, ale pak to dest dohnal;/

                        0 0
                        • RomanH  

                          Alespon budes mit zalitou zakladovku – ja to musel chodit kropit.

                          0 0
                          • pepek  

                            Eště tady rozjeďte zase debatu o dřevostavbách, chatách a likusákách a Maňas si to bude muset zase bloknout.

                            0 0
                          • Paja  

                            Kdyby to o 2 dny pockalo, tak je mi to fuk, to by uz byla vylita i deska, takhle jsou vybetonovany pasy, jsou tam i odpady, ale prostor pod deskou jeste neni dosypanej a zhutnenej, takze nam do toho chcije jak do bazenu ;( no co uz pocasi uz dnes bohuzel neporucime

                            0 0
              • Paja  

                Kdo by tehdy rekl, ze za par let budeme jezdit silnicni akce nejen 300+ ale i 400+ ;) zajimavy je, ze ses k prvnimu pocinu Praded odhodlaval jeste 2 roky, poprve jsme tam byli 2006, zajimavy fotky, Karos na zelenym facku a jeste jakstaks s vlasama;) Hrdlicka na Girone v dresu MMB;), Motylek a robokop Uchi;)

                0 0
                • RomanH  

                  Kdo vi, kam to bude smerovat dale… S Aurorou za Aurorou :-D

                  0 0
                  • Paja  

                    To je jeste vetsi ulet nez “Od Jadranu na Ususi ve 2 dnech“;)

                    0 0
    • RomanH  

      BTW – Co takhle zkusit nejakou dalkovou cestu (treba na sobotu) ?. Kdybych mel silnicku, tak bych vyrazil brzy rano treba na Praded a zpet – pokud mozno po malo frekventovanych silnicich. Ja radeji jezdim do „neznama“ takove delsi trasy, nez se porad motat 50km od Brna. Na silnicce to musi svihat a do vecera budes zpet (chce to nekdy odpoledne naplanovat trasu a pak vyrazit) :o))

      0 0
      • PT  

        No tak těch 300km není zrovna málo.Nechám to na léto,teďka by mě pak možná bolely nohy a to nechci:)

        0 0
        • RomanH  

          Ja se na to chystam tak duben / kveten. Pekne v sobotu vyrazim brzy po ranu kolem 05:00 a do vecera musim byt zpet. Akorat si budu muset na bike nasadit nejaky sliky. To bylo mysleno jen tak pro inspiraci. Samozrejme ne pres tyden po praci :o)

          0 0
          • Mucha  

            :-) To zni dost lakave. Uz jsi to nekdy zajel? Kolik je to km? Kolik hodin jsi to jel? (prumerna)

            0 0
            • RomanH  

              Prave ze jeste ne – nejvice jsem jel 160km (z toho bylo 100 km terenem a zbytek asfalt), a byl jsem docela ready. Proto chci zkusit tech zhruba 300 km, abych videl, jak na tom jsem. Pocitam, ze AVG rychlost bude kolem 20km/h, uvidime. V nejhorsim, na vlak se da sednout vzdycky :o))

              0 0
              • rodriguez  

                klidně bych se k vám v Prostějově připojil..znám dost dobro trasu až na Praděd aby se vyhlo frekventovaném silnicím a přesto se jede po dobrým povcrhu…ale až na PRaděd a dom je to dost záhul 8-))

                0 0
                • RomanH  

                  Ne ze bych se branil, ale soude podle Tvych vysledku jsi lepsi nez ja, a tak bych Te brzdil. Navic nechci jet pres Prostejov, ale smerem na Letovice, Jevicko a tak dale (ze zacatku z Brna podel Svratky az k Letovicim – tam mam chatu a mam tam vyzkouseny prumer (tam+zpet cca 120km 26–28km/h – neni tam skoro zadne prevyseni). V nejhorsim mi bude slouzit chata jako zachytny bod. Vim, ze to asi nebude nic jednoduchyho, ale na druhou stranu taky nekdo psal neco o 500 km za den s baglama, tak to snad taky nejak dojedu :o)) O nohy strach nemam, nejvice se bojim, ze me pak bude bolet prdel :o))

                  0 0
                  • PT  

                    No já myslím,že bys to snad ujel.Já mám rekord právě těch 300,ale měl jsem fakt dost a vždycky jsem to domů neměl dál než 80km:)To abych psychicky vydržel.Jerstli už něco natrénuju,tak bychom se pak mohli domluvit,ale květen je ještě asi brzo kvůli světlu.Zdar

                    0 0
              • Mucha  

                Taky si davam max.160km. Skrabat se v jesenikach do tech kopcu … :-O (Ja bych musel jet ze Slavkova – Drahanska – Prostejov – a dal uz bych nedojel :-)))

                0 0
              • DyEm  

                Brno-Praděd-Brno máte tady: http://www.volny.cz/…d-B-mapa.JPG a profil http://www.volny.cz/…praded-B.jpg letos si to zajedu určitě znovu

                0 0
      • Kalic  

        No to jsi teda masochista! Ted vegetuju v Brne, pochazim ze Sumperka. Jeseniky mam fakt rad, ale v tomhle fakt nevidim zadnej smysl… Kdyz to pojedes sam a po ceste chytnes protivitr, tak to muzes docela rychle zabalit. Ale jestli te to laka…

        0 0
        • RomanH  

          Nemuzu si pomoci, mam rad bike a nesnasim silnici, ale tohle me fakt laka. Mozna pro ten kopec jako nejvyssi na Morave v kombinaci se vzdalenosti, nevim presne cim to :o)) Ale nemyslim si, ze to bude az tak strasny, a jak jsem psal drive, na vlak muzu sednout vzdycky, navic mam u Letovic chatu, tak si muzu v nejhorsim poslednich 60 km odpustit. Tu trasu mam vymyslenu podle Svitavy az do Boskovic a tam zacnu uhybat do prava smerem na Jevicko a Sumperk, vyrazim kolem 04–05 hodiny rano. Prijde mi to na zkousku vydrze lepsi nez 24-ti hodinovky, kde se jezdi na malem okruhu porad dokola.

          0 0
          • Mucha  

            Staci jen kdyz si vybavim ten kopecek, co bych musel vyslapnout cestou zpet za Drahanama … 8-#

            0 0
          • Kalic  

            Kdybych to mel jet ja, tak smerem „tam“ bych asi jel trasu jak posilal odkaz DYEM, z Pradedu bych to bral pres Svycarnu na dolni nadrz Dlouhych strani, vyjel bych k horni nadrzi, pak dolu do Loucne, pak Sumperk, Mohelnice, Jevicko, Boskovice… Teda jestli bys to jel na biku. To by byla palba!!!

            0 0
    • Máca  

      Su z Líšně, tak jezdím směr Jedovnice a Blansko – když mám masochistický choutky (kvalita povrchu a kopečky)a fouká Když nefouká, tak po staré Vyškovské nebo dost lidí jezdí směr UH – prý je to tam celkem rovný – musím to taky někdy zkusi – až tam nebude ten sněhovej mazec

      0 0
      • Mucha  

        „směr UH – prý je to tam celkem rovný“ %-)) To jako myslis pres buchlovsky vrchy????? no jo, uplna rovinka… :-)

        0 0
        • mastihuba  

          bych řekl spíš nová silnice, ale Brno – buchlováky rovina je.

          0 0
        • Máca  

          Obvykle nemám po práci čas jet až do Buchláků, UH, případně pokračovat vytýčeným směrem až na Balkán atd. Pokud se dobře pamatuju z jízdy autem tím směrem, tak po Buchláky by to nemělo být nic hroznýho a ta silnice celkem nová nebo úplně nová.

          0 0
          • Mucha  

            :-) To jo, ta nova silnice je supr, kopce jen mezi Bedrichovice-Rohlenkou a Slavkovem-Holubicemi, jediny horsi usek je sjezd toho kopce do Slavkova (ty kanaly :-)

            0 0
            • mastihuba  

              a ten provoz

              0 0
              • Mucha  

                ten je docela „vo hubu“ :-(

                0 0
              • Máca  

                No, mě nic použitelnýho – rovnýho (rovnějšího), se slušným povrchem a s přijatelným provozem a tak cca 35 Km dlouhý jedním směrem – nenapadá. Silnici mám jako doplněk, když se to nedá v terénu, nebo když se s někým na silničku domluvím. Rád se nechám poučit o dobré lokalitě v mým dosahu. No, problem.

                0 0
    • mastihuba  

      a nebo vyrazit směr Ochoz, Jedovnice, Ruprechtov, Drnovice a po státní silnici od Vyškova zpět do Brna.

      0 0
      • Mucha  

        Jo tak to taky doporucuju! Moc pekna priroda, jen ta silnice je misty docela „oranice“ :-(

        0 0
        • mastihuba  

          holt daň za menší provoz. Přeci jenom to neni jedna z hlavních štráse na slovensko.

          0 0
    • USPS  

      Kam? V současném provozu na silnicích nikde… :-/

      0 0
    • AldaK  

      Nemá někdo přehled v jakém stavu je oprava silnice „Nový Dvůr – Bystrc“ ul Rakovecká ? Na mapy.cz mne to autem nepustí, ale na sil. kole ano. Je to průjezdný ?

      0 0
      • Jáchym 1  

        Minulé pondělí jsem,jako už mhokrát předtím,v pohodě projel.Linkové autobusy stále stavbou projíždějí.

        0 0
        • AldaK  

          Dík. Dobrá zpráva. Pokud bude počasí, tak bych to o víkendu prubnul.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.