Navrh na novou polozku v sekci Recenze

10 nepřečtených
  • wertigo

    Diky nespokojenosti ve vlaknu o reklamaci Camelu s chovanim jiste prodejny, by nebylo na skodu pridat do recenzi „chlivecek“ – „prodejny“, nebo tak nejak, ve ktere by lidi meli moznost napsat sve zkusenosti s nakupem v konkretnich prodejnach.

    Prosim o pripadne pripominky, jestli tedy mate zajem.

    0 0
    • gomolka  

      já tedy nevím, ale abychom se nedostali do stavu, že se tu budou pod různýma nickama pomlouvat různí prodejci … beztak mám pocit, že se tak občas i děje :o)))

      0 0
      • blue  

        ja myslim, ze uz je jedno, kdyz k tomu pomlouvani vseho moznyho pribude jeste jedna polozka :-)))

        0 0
      • K2  

        A co tak přidat k recenzím ještě jméno recenzenta. Nezaregistrovaný nemůže přispívat a každý, kdo je tu déle si udělá představu, jak vážně tu či onu recenzi brát podle toho, kdo ji zadal.

        0 0
    • Pepazdepa  

      A musíš říct, že to byl M.Ů.J mápad! A? se oblíbenej :)

      Admine, neboj se a přidávej.. Myslím, že už to mělo být dávno a pokud uvidíš, že jde o jasný souboj dvou konkurentů tak smažeš. Myslím, že si to tu na fóru samy řeknem, kdo je hajzlík a kdo se o nás ve kšeftu stará :)

      0 0
      • Jogador  

        Já se přiznávám, ač nemám žádný obchod, tak už od mládí mi lidi řikaj že jsem hajzlík, třeba dneska jsem přejel slimáka, ale já se mu chtěl vyhnout, ale prostě jsem to nestih:):)

        0 0
    • admin  

      Pridal sem to recenzi Obchody

      0 0
      • Jogador  

        Eště bys mohla tomu nějak přizpůsobit ty tabulky, abych nemusel vyplňovat rok výroby, výrobce atd:) Ale jinak to je super, a? žije ADMIN :)

        0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.