Vysvitit vic poslednich odpovedi threadu

26 nepřečtených
  • kralovek

    Mam navrh. V soucasnosti je posledni odpoved kazdeho threadu oznacena cervene. Navrhuji aby NAVIC jeste dalsi … treba 4,nebo 5 … odpovedi byly take nejak vysviceny … treba zelene. Proc? Vetsina threadu s mnoooha odpovedmi se casem tak nejak prirozene rozdeli na nekolik v podstate nezavislich subthrediku, casto uz davno nesouvisejicich s threadem samotnym. Predstavte si, ze nekdo vytahne z historie nejaky starsi thread s doplnujici otazkou. V tu chvili se rozvzpomene nekdo, kdo se nejakeho z tech subthrediku aktivne ucastnil a vesele pokracuje v diskuzi. Dusledek? Ta doplnujici otazka toho, kdo ten thread kvuli ni vytahl, zustane absolutne nepovsimnuta.

    KROME VELMI CHUDEHO VYHLEDAVACE JE TOTO DALSI DUVOD PROC SE NEKTERE THREADY STALE OPAKUJI.

    kdyz se totiz zalozi novy thread tak je vetsi sance, ze … krom X kecu o blokaci novacku, X hodnoceni miry Jarinovosti dotazu a X poslani do ****** se zastavkou historii … se najde nekdo, kdo na dotaz odpovi.

    0 0
    • Smazaný účet  

      To moc nechápu. Jsou označeny všechny nový odpovědi, nebo ne? Podle těch se dá snadno orientovat. Když vyznačíš posledních několik, tak se po čase původní nepovšimnutý dotaz taky ztratí…

      0 0
      • kralovek  

        no mozna jsem to blbe vysvetlil

        Ted je to takhle: posledni (casove) odpoved:
        autor vysvicen cervene vsechny ostatni:
        autori vysviceni normalne

        Navrhuji: posledni (casove) odpoved:
        autor vysvicen cervene 2. az treba 5. od konce:
        autor vysvicen zelene (napr.) vsechny ostatni:
        vysviceni normalne

        0 0
    • blue  

      ty cerveny brejle ti nestaci? me teda jo

      0 0
      • kralovek  

        no nic .. tak to nikdo nepochopil

        jen jsem chtel rict, ze u threadu, kde je 100 odpovedi a ktery nekdo vytahne z historie a na neco se zepta a nekdo jiny odpovi na neco z opacneho konce stromu, tak si nikdo te jeho otazky nevsimne

        0 0
        • blue  

          asi fakt nechapu… otevru thread s novejma reakcema, hodi me to na prvni novej prispevek, prectu, kliknu na cerveny brejle, hodi me to na dalsi neprectenej atd. atd., takze nic neprehlidnu… v cem je teda problem?

          0 0
          • kralovek  

            Aha uz to chapu … sorac, blbej jsem ja

            … jak fungujou ty brejle jsem nevedel, protoze ke cteni se hlasim jako guest a ke psani jako ja … no a pod guestem ty brejle nejsou

            takze sorry sorry sorry

            0 0
            • Lister  

              Já byc to zase tak nezavrhoval, protože ono to samozřejmě předpokládá, že si ten thred měl přečtený, ale pokud ne tak budeš mít všude červený brýle a seš v tahu.

              0 0
              • blue  

                kdyz ho nemas prectenej, tak si ho prectes celej od zacatku, ne? co resis za ptakovinu?

                0 0
                • Lister  

                  Já to neřěším, jen jsem ho chtěl jen povzbudit, že to zase tak úplně vedle nebylo.

                  0 0
          • hanz  

            jééé..to s těma brejlema je dobrý…já teda vím že červený jsou ty atd ale že se na ně dá kliknout jsem netušil.....mi vždycky strašně sralo když jsem se prohrabával 200 příspěvkovou diskuzí aby náhodou nebylo na konci něco co jsem nečetl.

            0 0
          • Andrzej  

            ja sem treba teprve nedavno objevil „odpovedet-root“, predtim sem vzdycky vyjizdel az nahoru a klikal na odpovedet :)

            0 0
            • cabbage  

              hm, to ja zase premyslim co znamena pridat bookmark:-/ a proc je v odpovedi pole kategorie…

              0 0
              • blue  

                pridat bookmark je proste pridat bookmark, co na tom nechapes? ;-) muzes si tim svoje oblibeny thready oznacit a v prehledu temat jednoduse kdykoliv vyfiltrovat

                0 0
                • cabbage  

                  hmm, česky záložka......­............

                  0 0
                  • blue  

                    hmmm, zalozky si davam do knizky, v prohlizeci pouzivam bookmarky :-) taky dusledne pouzivas termin elektronicka posta misto mailu? ;-)

                    0 0
              • Vrci  

                Přejdi na druhou nebo třetí u pár vláken na to ?ukni vra? se na první a nech si záložky vypsat.

                0 0
                • Gumicuk  

                  Hehe abych se priznal, tak taky nevim jak nektere veci fungujou… asi nevetsi problem mi dela to vlakno toho prispevku, odpovedi a nebo jak se to jmenuje.. vzdycky me pekne nas… kdyz chci reagovat na konkretni prispevek a ono se to zaradi az nekam na konec toho daneho tematu… Je fakt ze jsem mozna nepochopil ty zakladni funkce jako je „odpovedet'' a "odpovedet root“ :-)) ale [podle me to znamena to ze odpovedet root je vlastne napsat svoji reakci az uplne dolu pod vsechny prispevky a odpovedet je odpovedet na konec daneho tematu…Hehe tedka jsem snadne sousto pro Padlistu :-))

                  0 0
                  • Vrci  

                    Na usnadnění pochopení řazení doporučuju toto: rozbal si strom příspěvků

                    Když dáš „Odpovědět“ zařadíš se na nižší úroveň (větší odsazení než to, na co (u čeho) odpovídal. Je to stejná struktura jako psaní různých rozdělení do pomlček. První úroveň jeden tabelátor a hnědá kulička (1., 2., 3.,, druhá úroveň dva tabelátory a prázdný kolečko (1.1., 1.2., 1.3.), třetí úroveň tři tabelátory a čtvereček (1.1.1., 1.1.2., 1.1.3. nebo 2.1.1. 2.1.2., 2.1.3.).

                    Pokud si psal diplomku nebo nějakej jinej elaborát členěnej do kapitol a podkapitol tak ti ty čísla něco snad řeknou.

                    0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Mas milost. Nac si spinit podrazku :)

                    Tak ted chapu proc je prumerne IQ 100 :)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.