• Mata.Lan
    1. Co takhle omezit zakládání příspěvků pro nově zaregistrované uživatele? plny práva by dostali třeba až po týdnu, do té doby by měli spoustu času si pořádně prohlídnout archiv.
    2. Taky by se mohl udělat filtr podle krajů. Některy zprávy jsou pouze regionální a přes léto jich bude určitě přibývat (vyjížďky, závody, trasy…). Pri zakládání příspěvků by se zvolil kraj, ke kterymu příspěvek patří. Každej by si pak v nastavení zvolil dva, tři kraje, kde se pohybuje na kole a vše by se mu podle toho protřídilo. Příspěvků by tu pak mohlo být daleko víc. K těm nezařaditelnym a celorepublikovym by se uživatelům objevovaly už jen ty z jeho okolí…

    Pražáky by neoběžovaly návrhy na výlety v Olomouci a naopak. Taky by se zamezilo neshodám v místech (např. palačák je známy místo v praze i brně, mockrát už se tady lidi pletli).

    3. Založit sekci Ankety. Do ni by každej uživatel mohl vkládat ankety (otázku + několik možností odpovědi), ta aktuální by se objevila na levé straně v menu, nová by se mohla vložit, až by bylo v té poslední aspoň 50hlasů a ke každé anketě by byl vyseparovanej jeden theather na případné reakce. Tím by se dalo oběktivně zjiš?ovat, kolik lidí si o čem co myslí (jako první mě napadá: „Co je podle vás lepší: 1.Shimanno 2.Sram 3.Těžko říct, něco jinyho“) …

    0 0
    • robero  

      Ad 1. sice leccemu by to mohlo zabranit, ale spis bych rekl, ze to bude vic ke skode nez k uzitku. Ne kazdej nove prichozi zalozi nesmyslnej thread. Takze nesouhlas Ad 2. jo, urcite by nejakej filtr bodnul, ale mam obavy o prehlednost, takze to spis zalezi na adminovi Ad 3. jsem rozhodne pro

      0 0
      • Mata.Lan  

        Zakládání se dá blokovat třeba jen hodinu, i to by určitě pomohlo, ale těžko říct, jestli by to nakonec splnilo svůj účel.

        0 0
        • BUCEW  

          hele kámo nevidím jedinej důvod někoho v něčem omezovat.Jak si můžeš být jistej že právě ty splňuješ podnínky pro plnohodnotného člena? Jak víš že pro někoho nejsou tvoje příspěvky kravina? Forum má dle základu slova svůj význam tak jestli tě serou nově příchozí tak na to neodepisuj BLBE.

          0 0
          • goofy  

            hehe. citim, ze to tu zas bude jiskrit… :o)

            0 0
          • Robo  

            V klídečku… co hned vyskakuješ? Kdyby jsis raději pořádně vyplnil svůj profil…

            0 0
            • BUCEW  

              myslíš pořádně jak že …jsem švihař,najezdím ročně 10 000km,hrozně to žeru a mám kolo za sto litrů? tak nějak by sis to představoval?zcela seriozně a vážně?aby bylo vidět že jsem opravdu pan cyklista(egoista)?

              0 0
              • Robo  

                No jak pořádně… místo ICQ máš své (možná) IQ, míste svého WEBu někakou prasárničku a pak ta charakteristika… Ale to je tvoje věc…

                0 0
                • BUCEW  

                  jo tak já to přepíšu na ty kilometry..atd.,aby každý viděl s kým má tu čest…aby jsme se mohly hned porovnat a případně upravit svou odpověd abychom si nevyskakovaly na lepšího protivníka…

                  0 0
                • robero  

                  no ale ten web, to je fakt prasarna… :-(

                  0 0
            • BUCEW  

              serou mě totiž tihle elitáři.pořád chtějí něčím dávat najevo že jsou něco víc a že někdo jinej nemá právo na to co oni protože vědí o kolech málo.

              0 0
              • blue  

                mozna sem blbej ja, a nebo ty si nepochopil, o co jde… ja v tom zadnej problem elitarstvi nebo mnozstvi znalosti teda nevidim

                0 0
                • BUCEW  

                  no co se tíče různých anket a nebo selekce čehokoliv to chápu.zkvalitní to stránku jako takovou,ale nemělo by to být na úkor nově příchozích at jsou jakékoliv cyklistické úrovně.Pokud zakládání nových a nebo nesmyslných příspěvků neohrožuje chod stránky tak nevím proč by někdo měl platit za to že je tady nový nebo je laik? nebo myslíš že jo?pochopil jsem to špatně?

                  0 0
                  • enjoy  

                    to sis vybral spatnyho na pokec:-).zrovna blue je z tech kteri vedi vsechno nejlip:-)

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Vsak se ho taky pta, ne? :)

                      0 0
                      • misj  

                        takze si vlastne vybral MOC dobre

                        0 0
                        • Mata.Lan  

                          To bucew: No, rád bych se konečně obhájil. Nejsem elitář a kolum moc nerozumim, najedu za rok 4000 a sem rád.

                          Omezení vkládání příspěvků sem nechtěl mířit proti laikům v cyklistice, ale proti laikům na fóru. Ti by během té hodiny, co by měli zakázany vkládání příspěvků, měli čas si vyhledat patřičné informace a nehnali by se hned do zakládání threadů. A ti co by svůj problém nevyřešili, by si klidně hodinku počkali.

                          To, že se tady sem tam objeví něco víckrát, mě určitě nevadí tolik, jako lidi, co vše hned odsoudí dřív, než nad tím začnou přemýšlet a nedají vůbec prostor k diskuzi. To nebylo žádny nadřazování, jen návrh, na kterej sem, v tvym případě marně, čekal rozumnou odpověď.

                          A když nověpříchozímu na fóru zakážu založení threadu, si jako dokážu, jakej sem cyklistickej Boss, jo? … aha, tak to potom jo, no

                          0 0
                      • enjoy  

                        no panejo,ty si ale duvtipnej chlapec..:-)

                        0 0
    • Mamut  
      1. suhlasim
      2. no neviem, teraz tu existuje radenie podla kategorii, ale ze by som sa podla toho riadil… mozno to niekto robi, ja si nikdy nevsimnem, ci je to „nakupovani“ alebo „offtopic“
      3. netusim na co ankety dobre, takze mi to je jedno
      4. Zlepsit vyhladavanie, co by mohlo pomoct roti opakujucim sa prispevkom. Sucasnym vyhladavanim sa neda najst skoro nic. Diakritiku to odstanuje iba ciastocne (podla narychlo testov iba zo samohlasok) a sklonovat to nevie. Sklonovanie mi nepride nijak trivialne, takze by som to nechal na usera. Neslo by spravit vyhladavanie podla regularnych vyrazov? Plno veci som tu nenasiel, pretoze som presne neodhadol tvar slova, ako to autor napisal (a to som casto hladal prispevky, o kt. som vedel, ze tu prebehli). Pokial sa tu pripoji nejaky navod na regexpy a spar prikladmi, tak to mozu zacat pouzivat aj uzivatelia, ktori o nich doteraz nepoculi. Pokial admin zavedie vyhladavanie podla regexpov, tak rad ten navod napisem a poslem.

      Je dost mozne, ze to nie je mozne, pretoze databaza nevie vyhldavat podla regexpov. Neslo by potom vydavat raz mesacne zabaleny suhrn prispevkov? V tom si uz kazdy moze najst co chce a cim chce.

      0 0
      • robero  

        ta 4. mi pripada asi tak stokrat lepsi nez ty prvni tri body dohromady… me se zda, ze vetsinou problem nove prichozich je ten, ze napoprve pres vyhledavac nic nenajdou, tak to zkusi podruhy, mozna i potreti a pak je to prestane bavit a tak nahodi nejaky staronovy tema, ktery se tu resi v podstate porad, ale protoze je novej tak to nevi a uz jiskry litaj… :-) takze admine, pokud davat do neceho energii, tak do neceho fakt prinosnyho – v tomhle pripade zlepseni vyhledavace

        0 0
        • deardeer  

          Jen jsem si přečetl první příspěvek a hned jsem měl odpověď na otázku, kvůli komu vzniknul tenhle thread… To co popisuješ je přesně můj případ…

          Takže plný souhlas. Taky souhlasím s názorem bucew(a). Pokud někomu připadá něčí příspěvek stupidní nebo že se téma opakuje, tak proč ztrácet čas výlevy typu „zastřelit nebo odpojit“…

          0 0
    • Lance  

      ve zkratce at se neopakuju: souhlasim s roberem a bucewem (ted nevim jiste jak se pise)

      0 0
    • kralovek  

      ad1. To je pekna blbost. Dokonalost bikefora spociva v tom ze tu existuje tzv. samocistici mechanismus. To znamena, ze prispevky ktere nikoho nezajimaji, ktere se opakuji atd. zmizi behem par hodin v propadlisti dejin. Proto tak trochu nechapu mistni tlachaly, kterym predevsim tyhle prispevky vadi nejvic, ze na ne odpovidaji a tim je udrzuji pri zivote.

      1. a i to ze se temata opakuji neni nic tak hrozneho … to kolo je prilis jednoduchy stroj na to, a by se na nem hledalo porad neco noveho. Ono totiz vsechno se da nekde nekde najit, ale smyslem bf je prece byt v relativne „on-line“ kontaktu s ostatnimi bikery.
      0 0
      • Pá-dlista1  

        V kontextu to zni docela vtipne.

        Jeste jsi mel dodat. „Pribeh byl natocen podle skutecne udalosti“ :)

        0 0
    • martt  

      napr. na stranke www.dieselschrauber.de dostanu novoprichadzajuci zaujemci o clenstvo celkom tazky test z problematiky dizlovych motorov a kto neprejde nesmie pisat. Ked na ten test prides znova, oltazky su uz ine. Pre cyklistiku je ale problem zostavit podobny test s dostatocnym mnozstvom otazok.

      Na otazku „kolko guliciek je v stvorgangu Eska z roku 1970?“ asi odpoved nebude vediet nikto :-)

      0 0
      • Lance  

        kolik?!,kolik?!

        0 0
      • vlk  

        odpověd: 24 ale spíše 0 protože od té doby budou již rozemleté na prach :o))

        0 0
      • robero  

        no to je napad!!! udelame test vseobecnych bike znalosti! Klidne se toho ujmu splacam to dohromady, jen dat dohromady par otazek… :-) Zalozim novej thread, kde napisu vic podrobnosti… :-) (doufam ze se to tu uz neresilo – kdyztak vite co mate delat – poradne me setrit za nepouzivani vyhledavace… :-))

        0 0
      • ddd - andy  

        No, to neni dobrej napad.. resp. ne na tomhle foru..

        0 0
      • xstefi  

        Zadny nemecky praktiky, kdyz se nekdo na neco potrebuje zeptat, tezko na to muze predtim odpovedet ve vstupnim testu :) Vstupni test neochrani forum pred debilnimi dotazy resp. odvedmi. Jak uz tady nekdo napsal, samocistice funkce, to je presne to ono…

        0 0
      • rock  

        Aha, takže se mohu na fóru ptát až ve chvíli, kdy prokážu, že znám odpovědi ???

        0 0
    • BiSon  

      Pokud k tomu neco muzu – s bodem 1 zasadne nesouhlasim. Pokud se nekdo chce registrovat, tak je to snad PRAVE proto, aby mohl napsat odpoved nebo zalozit novy thread. Prohlizet muze i jako host. Body 2 a 3: filtry nepouzivam ani ted, ale nekomu se to muze hodit; anketu beru spis jako zpestreni, pripadne jako „pruzkum trhu“, jestli se tady neco bude menit je podle me vec spise kosmeticka nez zasadni. Za co bych se ovsem primlouval je vyhledavani podle regularnich vyrazu, je-li to rozumne realizovatelne. Aspon castecne by se tim omezily casto se opakujici dotazy. btw. omezeni podle bodu 1 uz tady de facto je tim, ze se clovek musi prihlasit. Proc to zbytecne omezovat jeste vic?

      0 0
    • miťo  

      Bod cislo jedna chapu jako obranu proti Jarinovskym dotazum. Ale vytrvali Jarinove tim vsim projdou taky, jen jim to zabere vice casu. PS pro bucewa: S takovym IQ a takovy pravopisny hrubky! :) Mupy Mup

      0 0
      • cabbage  

        myslim ze proti jarinum by pomohlo limitovat pocet dotazu a predevsim ODPOVĚDÍ, pak by si kazdej rozmyslel jestli bude psat nesmysly.:)

        0 0
      • xstefi  

        Hele, kdo hodi na plac meritko, ktery z dotazu je jarinovsky a ktery ne? Je to fakt utopie. Mam pocit, ze zbytecne ctete vsechny dotazy a pak jste nasrany, ze ztracite cas ctenim hovadin a vymejslenim jak je necist. To je ale cena za to, ze vse vite a od vseho mate kliece :)) Uz aby bylo jaro, pak uz to nikoho nebude drasat…

        0 0
    •  

      a co takle udelat ten vstupni test ve kterym by byly otazky ohledne pohybovani na foru a chovani se zde, treba jako co udelate jako: Co uděláte první kdyz něco hledáte na foru :

      1. zalozim novy thread (diskusy)
      2. zkouknu prvni stranku vypisu threadu
      3. pouziji vyhledavani
      4. zeptam se v nejake diskusi kde se je rusno

      to by se nejako obodovalo a registrace by se nepovolila dokud by clovek nedosahl urcite poctu bodu :) tim by se novemu uzivateli vštěpili zakladni informace o pohybovani se na B-F. Co nato řikate, mě to přijde jako docela dobrej napad.

      0 0
      •  

        a i pri odpovedi B) kterou mimochodem za spravnou nepovazuju by se predeslo necemu co udelal Beatrix kdyz se pta na zmereni predstavce :)

        0 0
    • Mata.Lan  

      Vyhledávání podle regularnich vyrazu by bylo super, vyřešilo by to spoustu potíží. Test je taky dobrej nápad, jen ale ne jako vstupní zkoušku:) Další filtr by asi fakt byl jen zbytečnost. Za ty ankety se ale ještě jednou přimlouvám, bylo by to fajn zpestření

      0 0
      •  

        tak by na tom ragistrace zaviset nemusela, ale myslim si proste ze najeko by se jim to melo dat vedet, ze tady je to vyhledavani a tak, sem to myslel ze by tam nebyly otazky z oblasti kol, teda neco jo,ale ne hlavne, ale veci co by mel vedet slusnej clovek a co by mel zvladnout kazdej s IQ vetsim jak 100 :)

        0 0
        • martt  

          s tymto uplne suhlasim. Otazky by mali byt z netikety a z toho, ze ten dotycny uz skusal najst odpoved na bike-fore. Na tom fore o dieselovych motoroch ten vstupny test ale funguje skutocne dobre a off-topic tem ci otazok je tam velmi malo.

          0 0
    • Lister  

      1. to je blbost. Většinou se sem člověk přihlásí, když se chce na něco zeptat. Většině lidem tady děsně vadí, že se furt opakujou thready, ale už se neuvědomují, že jejich hláška typu to už tu jednou bylo zabírají taky místo, tak pokud člověk nemá co říct užitečnýho tak a? nepíše vůbec nic. Já osobně proti opakování příspěvků nic nemám, protože hledat mezi staršími je občas o ničem, protože většina diskusí se nakonec stejně zvrhne v totální off topic ( viz samotná tahle diskuse ). Většinou není nesmyslný dotaz, ale nesmyslné odpovědi.

      2 nemyslím si, že by to někomu pomohlo

      3. To by nebylo špatné, ale ne jako další sekci , ale jako normální možnost při zakládání nového příspěvku a třeba to zvýraznit jinou barvou nebo tučně v přehledu, tak jak je to obvyklé na jiných forech

      0 0
    • pavelr  
      1. Někoho nového omezovat je blbost. Mně teda vůbec nevadí, že se nějaký dotaz opakuje. Když nějaký příspěvek nechci číst, tak si ho neotevřu. Horší je, když někdo neumí vyplnit název příspěvku, když z názvu nepoznám, o co se jedná.
      2. Selekce podle krajů je blbost. Když někdo z Aše se zeptá, kolik kuliček je v předním náboji, tak se mi příspěvěk nezobrazí? Protože on je z jiného regionu?
      3. Se sekcí ankety souhlasím, ale bojím se, aby nedopadla, jako sekce trasy nebo recenze.

      Myslím si, že by spíš každý měl pořádně vyplnit svoji vizitku a název příspěvku. Proč odpovídat lidem typu bucew, podle jeho vizitky si z nás asi dělá tak akorát pr*el.

      0 0
      • BUCEW  

        tak já tě uvedu do obrazu.prdel si nedělám jenom to nežeru jako ty.jestli si dělám srandu tak maximálně sám ze sebe.jsem tady každej den protože mě to tady zajímá ale nemám potřebu jako někdo odepisovat na každou blbost aby bylo vidět že tomu FAKT rozumím.prostě si to tady jenom pročítám.Jsem proti jaké koliv blokaci protože jsem byl sám 3 měsíce zablokován.bylo to značně nefér protože jsem nikoho neurazil,nepomluvil a můj příspěvek se zakládal na pravdě kterou jsem slyšel od zákazníka!!!…„brej­le nebo život“:-) proto si myslím že omezování at je to kvůli čemukoliv je nesmysl.!!!

        0 0
      • Mata.Lan  

        add 2. selekce podle krajů by byla samostatná skupina. stejně jak je „off-topic“, „tech. rady“, „nakupování“… tak by byla skupina „regionální“, do které bys zaškrtl kraj, kteryho se to týká. Bylo by jen na uživatelích, ktery kraje si nechají zobrazovat. Klidně i všechny. add 3. mohla by to být obdoba threadu. Vypadalo by to stejně, jen by pod kořenovou otázkou byla tabulka s anketou.

        0 0
    • fousac  

      ad bod 1. : to ve me evokuje slova jako diskriminace, cenzura, genocida… pod to se nepodepisu…

      nektery prispevky se mi jevi jako debata (a ted budu hodne slusnej) intolerantnich xenofobu.. no flame..

      P.S. pro hodne lidi bude smysl registrace hlavne v cookies (ne/precteno)

      0 0
    • bajaja  

      VYSE… SE NA TO A NECHTE TO JAK TO JE

      0 0
    • RomanH  

      Ad 1 : Pokavad se nebudou vyskytovat registrace a nesmyslne thready vytvorene robotem, tak bych to neresil

      0 0
    • orca  

      Také si dovolím odpovědět.
      Nejsem tu dlouho , ale uniká mi důvod někoho omezovat či dokonce testovat ve znalostech. Proto snad tohle fórum je aby se každej mohl na něco optat.
      Mně velmi potěšilo pokud jsem se jako elév na něco optal a bylo to tu řešeno a „znalej“ prostě odpověděl odkazem kde to je řešené. S radostí jsem poděkoval a bylo to . je to snad o komunikaci né ? Než přidat další sekci možná rozšířit zařazení jednotlivých theatherů aby hned se dalo vytušit o jaký dotaz či oblast půjde . Pokud půjde o regionální dotaz není od věci to napsat rovnou v nadpisu , což tu ale koukám je . Anketa ? no jak to tu obcas ctu tak kazdej preferuje to sve a nekdy nelze jednoznacne rici co je lepsi ale co komu subjektivne vyhovuje lepe. Snad jsem nikoho neurazil svojema radkama.
      A dekuji tem kteri mi poslou odkaz a nezatrati me slovy „to uz tu bylo reseno – hledej“

      0 0
      • Jester  

        Hele co mate s tema „theatherama“? To je nejakej mistni folklor nebo slang lidi „under 15“ co my staresinove uz nechapeme?

        0 0
    • Rolei  
      1. smysluplnos nově založeného příspěvku nemá podle mě co do činění s tím jak je tu zadavatel dlouho, takže nevidím důvod omezovat ty co tu dlouho nejsou a neomezoval bych ani blbé :-)
      2. Mně teda pozvání na vyjížďku v okolí např. Olomouce nijak neobtěžuje ikdyž jdem z Prahy, alespoň vím že se tam něco děje. Nevidím v takovémto foltru nějaký smysl.
      3. Ankety mi sou fuk, klidně a? tu sou pro ty co je mají rádi…
      0 0
    • Mayan  

      Souhlasím je dobré si alespoň zběžně prohlídnout starší příspěvky než založím nový thread… Ale většina lidí, kteří na každý thread odpovídají „to už tu bylo“ jsou prudilové. No a co že už tu jednou bylo? Za prvé se mi nemusí podařit najít vyhledáváním co potřebuji v rozumném čase, nebo V JIŽ ZALOŽENÝCH THREADECH NA DANÉ TÉMA POTŘEBNÁ ODPOVĚĎ ANI NENÍ. Často mě zajímá konkrétní věc, která se sice tématu týká, ale v existujících threadech na ni odpověď není. A i pokud se budu ptát na to stejné jako již někdo přede mnou..no a co? Tehdy odpovídali jiní lidi, proto se teď dozvím nové odpovědi, nové názory… a také se vše vyvíjí, proto není jedna univerzální odpověď.

      0 0
    • Tomcat  

      1. Jenže proto se někdo registruje aby se na něco moh zeptat. Takže neužitečný až kontraproduktivní 2. Ano ,ale nastavovatelné uživatelem. IMHO ČR je dost malá takže pro někoho to nemá význam 3. Zajímavej nápad

      0 0
    • Meesha  

      Vsechno mi to pripada spis na ukor fora a diskuzi.

      Kdyz sou nejaky dotazy blbi, tak je prece necti a neodpovidej na ne! Nejaka filtrace podle kraje je taky blbost – kdyz se te to netyka tak to necti! To co si myslis muzes psat do normalnich threadu a hadat se o tom s ostatnima lidma.

      0 0
      • vuxna  

        souhlas. Konečně někdo se smyslem pro toleramci a demokracii (v jejím pravém smyslu)

        0 0
        • wraftler  

          sak ide o to ci to budes filtrovat ty abo pocitac… no a ja som lenivy takze volim pocitac:)

          0 0
    • Mamut  

      Obecne by som bol za stazenie zadavania novych prispevkov a zosilnenie a zpropragovanie vyhladavania. To druhe by slo pomocou regularnych vyrazov, to sa tu uz riesilo To prve by som riesil, tak ze pri zakladani threadu by sa otvorila nova stranka s velkym napisom:„A skusal si uz hladat v historii?“, ak da ano, tak dalsia:„A fakt si nic nenasiel, skus formulovat dotaz inak.“ Na tretej stranke moze byt tiez nieco a ked predsa dotycny este stale chce zadat novy thread, tak na dalsej stranke moze. Asi tu nikto nezaklada viac threadov ako par za tyzden a toho to nezabije. A kto ich zaklada viac, sam si za to moze.

      0 0
      • gumid  

        Jak už tady někdo výše napsal – omezovat někoho, že napsal dle něčího soudu blbost – to je,přinejmenším, proti smyslu diskuse. Pokud má někdo jiný názor než já, neznamená to, že mu rozšlapu bábovičku a víckrát jej na pískovište nepustím. Fórum není jen o přitakávání ale i o polemice a rozumné konfrontaci názorů a myšlenek, jsou-li u aktérů přítomny. Přezkoušení nováčků, posouzení, zda nemohou ohrozit „výkvět“ samozvaných – to je lidská ubohost. Příkladem může být „alcakv“, která se tady ptala na kolo pro přítele za cca 13.000,–. Na jeí adresu tady intelektuálně „onanovali“ místní všeználci a vůbec jim nevadilo, že jsou kryti nicneříkajícími adresami a jmény. Zajímalo by mne, kdo z nich by své názory ustál z očí do očí. Pokud si myslíte, že účelem fóra je jeho konzervace pouze pro zasloužilé – pak omezujte a zakazujte. Nakonec se budete znát navzájem dokonale, takže diskutovat ani nebudete muset!

        0 0
        • Mamut  

          Iste si si vsimol, ze v mojom navrhu, by „alcakv“ mohla zadat svoj pripspevok uplne normalne (s 20s spozdenim kvoli preklikavaniu sa). Ale verim tomu, ze by sa usetrilo par zbytocnych prispevkov, pretoze dotycni by sa predsa len najprv skusili pozriet do historie. Najma ak by bolo vyhladavanie rozumne pouzitelne.

          0 0
          • cabbage  

            myslim ze kdyz je tam napsano cosi ve smyslu „podivejte se do historie pred tim nez neco napisete“ je dostacujici, a blbce neodradi ani 20 kliknuti........

            0 0
            • Mamut  

              Podla mna je to tam napisane nevyrazne. Ked kliknem na „zadat novy pprispevok“, tak som cely nazhaveny pisat a nevsimnem si nejaky text rovnako malej velkosti ako zvysok (sice bold face), pretoze pozornost uputa text area a uz klepem co som chcel. A navyse takato hlaska podla mna malo motivuje.

              0 0
              • cabbage  

                to je fakt, mozna by ta hlaska mohla bejt jeste jednou v poli pro nazev prispevku......

                0 0
                • Gumicuk  

                  Ted nezlobte se na me, ale to co rikate je ptakovina. Jednou to bohate staci…

                  0 0
                  • cabbage  

                    mozna, ale furt lepsi nez represivni opatreni proti nove prichozim.
                    mas nejakej lepsi napad?

                    0 0
                    • Gumicuk  

                      Ja bych to nechal tak jak to je, zmeny se daj udelat jinde a tam by to bylo lepsi. I kdyz je fakt ze jsem celej tenhle thread necetl, takze bych treba s necim co je tu napsano souhlasil.

                      0 0
    • slayer  

      Já bych zakázal zakládání příspěvků všem, kteří se zaregistrovali po 1.1. 2004, jsou to všechno ucha co ničemu nerozuměj a furt se na něco ptaj. :)

      0 0
      • cabbage  

        bych zakazal prispivani tem duchodcu co se registrovali pred 1.1.2004, uz sou senilni a brzdej rozvoj:-))

        0 0
        • slayer  

          No a o to brždění snad taky jde ne? Ještě lepší by možná bylo to zakázat všem a každej by si našel co potřebuje v historii. A byl by klid. :)

          0 0
          • cabbage  

            a sraz na pristi vikend bych tam nasel taky?:))

            0 0
            • slayer  

              Pokud by ti nevadilo, že ten příští víkend byl už před rokem tak jo. :)

              0 0
            • slayer  

              Jo navíc už jsem tady čet že někomu vadí, že si tu pražáci dávaj srazy. Takže nemáš nárok. :)

              0 0
              • Mata.Lan  

                Ale ne, klidně si jeď. Teď sem objevil pozvánku na dubnovou akci 2004, tak klidně vyraz :)

                0 0
    • hkek  
      1. Kdyz jsem sem zavital, nemel sem potrebu se registrovat.. Dobrej mesic sem jenom procital.. zaregistroval jsen se az kdyz sem chtel pridat trosku do mlyna, a hodne by me nasralo kdybych nemoh nic pridat…
      2. podle me je to zbytecny.. At si kazdej vybere podle svyho
      3. Rozhodne super napad
      0 0
    •  

      Hele nezdá se vám divný že se k ničemu nevyjadřuje Admin ???, chodi sem vubec, uz dlouho nic nenapsal

      0 0
      • Mata.Lan  

        No jo, už to tady řešíme týden a on vůbec nereaguje… třeba už na něčem začal dělat a nemá čas. Nebo si odjel za teplem a nechal forum napospas

        0 0
        • admin  

          ctu to a: omezeni prispivani novejm useru – NE

          vice kategorii zatim me prijde zbytecny ale nezavrhuju

          ankety – no nevim mozna casem zatim asi ne

          regularni vyrazy pro vyhledavani – dobrej napad urcite to udelam

          0 0
    • jmanek  

      V sekci Users by mohlo fungovat vyhledavani dle mest (s tim, ze mesta by se uz nezadavaly rucne, ale vybiraly by se ze seznamu a mohla by pribyt jedna kolonka pro upresneni – na obec).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.