• jakub

    Tak uz by jste na novych mMeridach mohli mit neconalitany ta bych se rad zeptal esli mate naky potize s novyma tlumicema (ne SPV) japak chdej a jak jste spokojeni..atd

    0 0
    • kovar  

      povím po BeskydTouru. Ale něco mohu říci teď: German A 2004 je asi úplně stejný jako 2003, jen nějaké kosmetické úpravy. A o 2003 tu toho bylo řečeno dost.

      0 0
      • jakub  

        takze zas k nicemu grrrr uz ten ram nechci!!!!!!!­!!!!!!!

        0 0
        • lubos  

          co mas porad za problem :o)

          0 0
          • jakub  

            ja nevim, proste mi to nak nesedlo, dneska posilam tlumic na reklamacku takze sem tak na mesic bez kola jinak se vlastne nedeje vubec nic )))))))))))))-:

            0 0
            • kovar  

              já tlumič na reklamačku pošlu až v zimě, pokud tedy do té doby bude fungovat. Zatím funguje.

              0 0
              • jakub  

                me zadrhava jak svina uz nevim co s tim mam delat,. teda vlasne vim hned jak se da do kupy tak ho strelim za min cenu a du do jinyho ramu heheh heh a bude pokoj uz se na to tesim

                0 0
                • kovar  

                  no mi nezadrhává, je jen vyfouklá negativní komora a mám dojem, že si odsává olej z vlastního tlumíče. Ale zatím funguje, nemlátí a tlumí, tak jezdím.

                  0 0
                • TinkTink  

                  Jestli zadrhava, tak je na miste otazka, jestli tlumi i na konci zdvihu – asi bude malo oleje v tlumici… :))…joo…ja uz se citim jak nakej expert pres ten tlumic (ja v ramci vyzkumu ho vozil i 150km obraceny naopak :)) )

                  0 0
                  • Pavlos  

                    A poznatek???

                    0 0
                    • TinkTink  

                      No ja to zas vsechno sepisu a hodim na web – ale musim byt v dobrem rozpolozeni, abych se dokopal to sepsat (ono nejdriv delam veci ze kterych mam naky finance, pak odpocivam a bavim se a az pak delam todle zadarmo :)) )

                      0 0
                • lubos  

                  Aha. No mozna je v prdeli gufero. Asi jsi trafil na blbej kus :( No, to nepotesi.

                  0 0
                  • jakub  

                    jo dneska ho tam posilame ale zistil sem ze maj dovolenou tkze budeu cekat jak de..l, a pak to prodam ihned hehe, RBecko uz mam objednany

                    0 0
                • JanSolar  

                  Me taky velmi zadrhaval a stacilo zacit pravidelne mazat pist a docela rychle se to zlepsilo. Ted to jeste neni uplne plynule jako napr. FOX, ale chodi velmi solidne a rekl bych, ze celkovy subjektivni pocit z 80mm LRS na Meride je lepsi nez 100 mm FOX na Fuji.

                  0 0
                  • jakub  

                    teda ja sem mazal jak vo zivot a vono nic…

                    0 0
                  • lubos  

                    Ja kdyz jsem namazal, tak mirne drhnul na zacatku. Tak jsem to poradne odmastil, ocistil, vytrel, dal navlek a byl klid.

                    0 0
                    • lubos  

                      Ale tedka na tom druhem, jsem to vytrel a nanesl malinko vazeliny na vidlice. pak jsem to chvili dusil a znovu vycistil. Tez trochu pomohlo.

                      0 0
                      • jakub  

                        mhh uz sme to poslali a je to . neresim to uz. nastekal sem se uz dost tak at si stim nekdo poradi

                        0 0
    • kovar  

      tohle jsem napsal na ivelo.cz : tlumič u LRS je holé neštěstí. Mám ho taky – GermanA ročník 2004, a problén s vyfouklou negativní vzduchovou komorou a následné nasávání oleje do té vyfouklé negativní komory – protože je při práci tlumiče v ní PODTLAK. Také jsem po zakoupení reklamoval, po 1 měsíci vyměnili za jiný, ale ten má naprosto stejné problémy. To není tím, že by nějaké vybrané kusy tlumičů byly zmetkovité, to je systémová konstrukční vada – trochu znám vnitřní konstrukci tlumiče a je jasné, že prostě s přidanou pružinou fungovat dobře nemůže a i bez ní jsou problémy také. Myslím, že by bylo záhodno začít tlačit na Meridu, a? zdarma vymění tyto tlumiče za funkční. Jsou más mraky, kterým ten neš?astný tlumič funguje špatně. Doposud si dovozci Meridy hrají ma mrtvé brouky, dokonce i VELU se to propíralo a reakce pana Štefánka byla docela nepřiměřená

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.