• dalimil

    v tomhle horku ? Já si to dal až od 15.30 a jenom do Popovic na pivko.Pití mám teplý za 10 minut,pot mě štípe do očí,prostě hnus,velebnosti.

    0 0
    • huncut  

      Ja byl ted tyden na sumave a jezdili sme kazdy den. Pri nekterych sjezdech mi nebylo uplne vedro, ale dalo se to. Hlavne ze sme nemokli. No a na konec sme si dali v sobotu posledni vylet v tom vedru a reknu vam…jeste sme vzpominaly na studenejsi dny. A to sem si myslel, ze mi horko nevadi. Ale spis to bude tim skokem…nez se telo adaptuje.

      0 0
    • dedek55  

      zítra frčím na Orličky..doufám že to vydrží a shodím nějaký to kilo..o))))

      0 0
    • Clodman  

      Tak jsem včera vyrazil v 18:00 a vyrazil jsem svým tempem jako každej jinej den a tělo mi dalo vědět, že v tomhle vedru teda takhle nee a dneska mě hustě bolej kolena.V sobotu jsem se vracel za tmy a to se docela dalo

      0 0
    • irokman  

      v tomto teple je to fakt drsne. Pamatam si v januari, kde som isiel raz rano do skoly tak bolo –16 °C. To bolo tiez drsne…

      0 0
    • fousac  

      horko?? co si delal loni a predloni???

      0 0
    • Eila  

      jezdis pomalu:-) kdybys slapnul trosku vic tek je ti az zima.-)))))))

      0 0
      • fousac  

        kdo ze to v nedeli tvrdil, ze jezdit v takovym vedru je hnus??? :)

        0 0
    • Wiktor  

      S hruzou zjistuju, ze mi to teplo docela vyhovuje, asi starnu… :-) Vcera 55km na silnici, od 16:30, pravda, za dve hodiny 1,5l jontaku…

      0 0
      • RomanP  

        Proč s hrůzou. Mě to teplo taky sedí. já se docela potím tak jako tak, ale kdyš v chladnu šlapu kopec a dolu pak proti mě začne foukat, to bych s tím praštil

        0 0
        • Wiktor  

          Driv jsem vedro bytostne nesnasel… Idealni pro mne byla teplota do 20 stupnu…

          0 0
      • Gatier  

        No v nedelu zo mna tieklo nenormalne. Ostavala za mnou taka ciala ako za cisternou z vodou :-) Asi ze som nebol dobre vyspaty. A nezvyknuty.

        0 0
        • huncut  

          Ono jde prave asi hodne o ten zvyk. Minuly tyden, kdyz byla docela zima, tak se mi take jelo hrozne spatne, ale pak v prubehu tydne…zadny problem. Ted si taky pomalu zvykam. Ty vykyvy pocasi totiz posledni dobou nejsou vubec postupne :)

          0 0
    • zdenek  

      Horko mi nesedí. Raději jezdím ráno v 6 a pak jdu teprve do práce. Má to výhody: čistý vzduch, slabý provoz, málo hmyzu …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.