• bajker

    Poraďte které koupit – jezdím maratony. Máte někdo zkušenosti. (Ne CP3) Které je pohodlnější? Díky za názory.

    0 0
    • Snoopy  

      Kamos jezdi Ninese a nemuze si ho vynachvalit. Najezdi toho hodne, kolik to nevim, prevazne maratony. Ja jsem na nem jednou jel a pripadalo mi to jako kdybych sedel na drevene latce. Uznavam, kazdy ma jine pozadi, zalezi take kolik toho za sezonu nalitas (ja moc ne). Kazdopadne Twin Tech je vyhrou – jezdim Dolomiti a tlak na nervy je o poznani mensi nez na tom … co jsem vozil minulou sezonu. Subjektivne, Dolomiti je pohodlnejsi nez Nisene a to nejspis bude i Plateau, ale neznam nikoho, kdo ho jezdi. Kdybych dal za rok vic jak 4kkm, muj zadek by si asi zvykl a sel bych tedy do Nisene, je to preci jen designovy skvost :o)

      0 0
      • Otto  

        Mám Dolomiti TwinTech…, myslel jsem že konečně.. no a asi su nějaký divny. Mě se jede blbě na všem.

        0 0
    • Darius  

      mam Plateau s Ti lizinami a twintech gelem, zatim jezdeno pouze mesic.. ale posezeni je to luxusni, zadne zvykani (prechazel jsem z pomerne tvrdeho Flita), „pohodli rovnou z krabice“

      0 0
    • blue  

      pouzij vyhledavani… tyhle sedla se tu dost podrobne uz resily

      0 0
    • Tommy  

      já jezdím Nisene a lepší jsem neměl – je to ale individuální záležitost

      0 0
    • kovar  

      ted jsem poridil Plateau, no katastrofa, tak blbe se mi na novem sedle jeste nejelo. Budu se ho snazit prodat a zustanu u mekkych, sirokych, levnych Velo sedel, na kterych mi 150km v terenu nedela vubec zadny problem. Tak SOupl jsem si tam misto sadistickeho Plateau jakesi Velo sedlo s napisem Giant s dirou uprostred a je to parada.

      0 0
      • pali  

        jazdím f-nisene s gelom 3 sezóny nemá to chybu

        0 0
      • Elmaco  

        Je to fakt dost subjektivna zalezitost, ale mne sadlo uplne perfektne. Skus sa trochu pobavit s nastavenim sklonu…

        0 0
      • Karaya  

        No jo, mam Velo Plush s dirou a jezdi se mi na nem dobre, rikal jsem si jestli si nemam udelat radost sedlem s titanem, zvazoval jsem taktez Nisene nebo jine..Radis tedy zustat u levneho Vela?

        0 0
      • Darius  

        IMHO je prave Plateau mekke a siroke spis vic nez min a pro me akorat:-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.