• Darius

    jezdi(l) nekdo tohle dle MTBR.com velice povedene sedlo? Uz sem chtel jit do Fiziku Plateau, ale nema vubec chranene boky, zatimco WTB je ma (2004 urcite, 2003 nevim) a pohodlne je pry srovnatelne…

    0 0
    • PeBla  

      já se k tobě připojuji, taky by mne zajímal názor ostatních. Když jsem koukal na wtb.com, tak jsem tam viděl modely 04, ale na pells.cz jsou pouze starý modely.

      0 0
    • Darius  

      fakt to nikdo nevozi? tak to bude asi prvni:-)

      0 0
    • Pavlos  

      Kdyz uz sme u tech WTB co takove Speed v comp???

      0 0
      • PePu  

        Mam Speed V CrMo (asi 2001?) a jedna se o sedlo sirsi (to jsem chtel), zlabek uprostred je vynikajici. Co bych na nem vylepsil, je zaobleni prechodu vrchni cast-boky (pro moji sedaci cast by to chtelo vice zaoblit, ale vyrazne se to projevuje po vice nez 3 hod. v sedle), dale ochranu boku (po malem padu jsem jeden bok lehce odrel a trosku nacal stehy, ale zatim drzi uz asi 500km).

        0 0
      • Smazaný účet  

        Mám speed V comp 2003. Chválim. Co se ochrany boků týče, zatím jsem nic neodřel, a to sem se v září vyflák tak že doteď mám sedlo cca o 2–3 mm do strany (ohlý péra). Jedinej problém je matroš, je to umělý, nesaje, v zimě se pod zadnicí sráží pot. Ale za 590,– co můžu chtít…

        0 0
    • blick  

      a co takhle WTB Rocket V Stealth?

      0 0
      • Picaso  

        No jde jen o to mit moznost si to vyzkouset,ale i bez toho se u WTB sedel nesahne vedle,fakt nemaji vylozene spatny sedlo,co vim zatim v kazdym testu prosli na vybornou,alespon ve velu a kluci co je jezdej v mem okli -no problem.

        0 0
        • Darius  

          projevi se nejak vyrazne absence ochrany boku, planuji vyuziti na biku, nebo se bat nemam… preci jen sedlo za 2 litry behcci znocit pri prvnim padu, ne ze bych moc padal, ale zakon schvalnosti atd.

          0 0
      • Psychlon  

        já jsem si koupil Rocket V na podzim na dobírku z www.rucki.cz a jsem s ním maximálně spokojen. Oproti staré Ritchey Vector Ving je sedlo mnohem pohodlnější, ergonomická drážka uprostřed nemá chybu, výhody se projeví hlavně na dlouhých trasách, kdy mi ze starého sedla „dřevěněly“ nohy. Jedinou nevýhodou je trošku vyšší váha.

        0 0
      • Palo TT  

        Mam WTB ROCKET (zrejme ten zakladny model) a som s nim velmi spokojny.

        0 0
    • figur  

      Tohle sedlo mně došlo minulý týden.Hned jsem na něm dal 93km v kopcích a druhý den 45km.Už první dojmy naznačují,že to bude ono.Dobře tlumí otřesy.Je trochu širší než Niseny a dobře odvětrává(na rozdíl od CP3,u kterýho jsem se pařil).Dobrý budou i ty boky z kevlarový tkaniny.Hned jsem to trochu poválel a něco to asi vydrží.Nevím,jak budou držet ty plochý švy.A vzhled – takovej chlapskej šperk.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.