• zaki

    Zdarec všichni, manželka dostala nové kolo. Má tam sedlo WTB Speed V. Já i moji kamarádi různé typy od WTB jezdíme a jsme maximálně spokojeni. Jí však vůbec nesedne. Jinak jezdí spíše rekreačně, takže něco pohodlnějšího. Máte někdo zkušenosti s dámským WTB, popřípadě s jinou značkou? Díky

    0 0
    • rock  

      Zkus si pročíst tohle: http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      0 0
    • Volf  

      Poslední dobou se tady stává, že každej smysluplnej dotaz je odpálkován někam do historie, ale řeší se pouze důležitý věci např. mačeta na kole. K tomu sedlu. Záleží kolik bude tvoje žena jezdit a kolik chceš do sedla vrazit peněz. Celkem hodně dobrý reference měl Fizik Vitesse a toto sedlo má i moje žena. Od začátku velmi spokojená, ale nyní po cca 4 000 km je jednotnačně nejslabší článek tohoto sedla potah, který je víc potivý / prostě kůže je kůže /, ale asi to Fizik kvůli nám nezačne potahovat kůží. Jinak obecně je sedlo asi nejvíc individuální záležitost a bohužel málokdy máš možnost si sedlo vyskoušet, ale obecně dámský vzory sedel by měly víc vyhovovat. Jinak jsem se nedávno díval na pěkný sedlo od Pellse a bylo za pěkný peníze.

      0 0
      • RomanH  

        A Tvoje ma ten model s gelem nebo bez ?

        0 0
        • Volf  

          S gelem Tu CP3 a s těma lepšíma ližinama. Opravdu škoda, že nemá koženej potah.

          0 0
          • Luka  

            Me je spis lito, ze nema nejaky bocni chranice.. jako starsi selle italia co mely kovovy obroubeni proti odreni, kdyz to nekde opiras. Po par padech a samolehnuti bajku uz je pekne zdrbany to Vitessko.

            0 0
          • RomanH  

            Ja si myslim, ze to bude castecne i tim gelem. Kuze by tomu urcite pomohla, ale pres ten gelovy obal se to stejne nevsakne. Proto jsem pro tu svoji premyslel spise o klasickem, ne CP3 bez gelu a s Ti vzperami

            0 0
    • MartinXC  

      V principu a? si vyzkouší posed na sedle s dírou a s gelem (reakce je podle tvaru genitálu různá), pak pokračujte v hledání tou přijatelnou cestou. Pozor ale na gatě – žena by měla mít ženský střih vložky, opět viz rozdíly ve fyziologii. Často ježděné sedlo krom zmíněných je Selle Italia Flite TransAm Lady (měkké s dírou).

      0 0
    • Eila  

      ¨mam na silnici i mtb fizik vitesse a jsem maximalne spokojena a nosim normalni zrejme muzske kalhoty, ale spis by to chtelo treba u nekoho zkusit

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.