• Darius

    Nedavno jsem zakoupil sedatko Fizik Plateau, nejvyssi model. Posezeni luxusni. Zacalo vsak vydavat ruzne zvuky a praskani. Pri blizsim zkoumani jsem zjistil vuli v ulozeni lizin do skeletu sedla, kdyz chytnu sedlo za spicku a konec a snazim se ho jakoby sklapet dopredu a dozadu tak to v tom pekne lupe a je citit vakl. Predpokldam, ze to bude na reklamaci:-( coz se mi vubec nelibi, protoze se jadna o model 03 a ty uz zrejme nejsou… co vy na to? myslim si spravne, ze na vyrizeni reklamace ma prodjece 30 prac. dni?

    0 0
    • enjoy  

      myslis si spravne,ale pockej az ti reknou ze je to „jety“:-))

      0 0
      • ravo  

        Na druhou stranu prodejce může říkat co chce, ale ty na té reklamaci musíš trvat…

        0 0
    • RomanH  

      Me takhle vrzalo nove sedlo Max Flite Trans AM. Nastrikal jsem k uchzceni lyzin WD40 a jiz tri roky mam klid.

      0 0
    • Daf  

      Tohle dela skoro kazdy sedlo. Strikni tam trochu oleje a prestane to skripat.

      0 0
    • sax  

      Mám Fizik Gobi 2004. Po 500km to má vepředu vakl taky – asi milimetr. Za jízdy mě to ovšem nepraská. To co mi vždycky praská a lupe je sedlovka v rámu – vyndat, očistit, namazat.

      0 0
      • jolly  

        Gobi 2004 mam taky, najeto kolem 700km a vakl ma uz 2–3mm na prednich lyzinach – v miste ulozeni do skeletu. Takze nahoda to asi s tim vaklem nebude. Jen je divne, ze cim vice km tim vetsi vakl. Pockam jeste par vyjizdek a s reklamaci uvidime, jinak super sedlo – pohodlne, dobre podprdel padnouci..

        0 0
    • kovar  

      jsem ted take reklamoval fizik plateau. Sedlo bylo nakrivo i prodejce to uznal, ted cekam, co na to Komersia.

      0 0
    • Luka  

      Cest. Ted mi presne takhle vrzalo a skripalo Fizik Vitesse. Vazelinka na ly(i)ziny to spravila :) Coz je bozi, protoze sedlo je to brutalne skvely! :D

      0 0
    • Meesha  

      Me dela podobny zvuky Dolomiti, ale jen, kdyz silou zaberu spickou dolu nebo nahoru, ale pri jizde to nedela.

      0 0
    • Darius  

      diky vsem za nazory, striknu to a uvidim, reklamonat se mi fakt nechce

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.