• morgoth1

    Jsem vazne n......j!! Pred necelym mesicem jsem si koupil Mavic – Crossland. Vcera po svihu jsem zjistil na rafku prohlubeninu smerem dovnitr (cistou bez jakychkoliv ostrych hran ci odrenin) – vypada to jako promackly od vecek – ale po 500km se tomu nemuzu ani smat – je to spis k placi. Myslite ze mam sanci to reklamovat? Da se s tim neco delat?

    0 0
    • Daf  

      Videl bych to na bouchly rafek. Proste asi malo hustis. S reklamaci asi nepochodis. Zkusil bych to vyrovnat kombinackama pres hadr at to neposkrabesa do roviny. No a to pak zabrousit pilnikem aby to pri brzdeni neskubalo.

      0 0
    • McBlacky  

      srovnaj ti to v servisu, doma to jde dost blbě, lepší je mít na to menší hasák… asi ti to někde blbě odskočilo na šutrech nebo kořenech a promáčklo se to, to se bohužel stává, véčkama to promáčknout nemůžeš…

      0 0
    • MARIN  

      Promackli brzdama to urcite nebude. Jak uz je psano nekde jsi proste naboril rafek (nemusi byt hned ostra hrana nebo odrene). Melo by se to dat srovnat.

      0 0
      • morgoth1  

        Muzete mi doporucit nejaky servis v Praze na ktery se muzu spolehnout, ze to dobre udela? Kdyz to poslu do Kastaru tak min. mesic nebudu jezdit :(

        0 0
        • filipes  

          Me uz parkrat srovnal rafky Boubin v BikeLive na Vysehrade. I takovy hnusny zuby, ze jsem rafek uz odepisoval.

          0 0
        • MARIN  

          No ja jsem z venkova :) ale vsichni vychvaluji Programcycle

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.