• RUMcajs

    Našel jsem zapl. kola Mavic Crossland UST za moc pěknou cenu 5878Kč (př. + zad.) a nevím jaký jsou, takže když porádíte, budu rád.

    http://www.mavic.com/…s-prod_fiche?…

    http://www.koloshop.cz/item_detail.pp?…

    0 0
    • Vision  

      ¨kola jsou to pěkný, mám je doma, ale osobně bych je nechtěl na mě sou moc t쵝ký atd … to bych raděj koupil ráfek dráty a naby a zaplet si to a bude¹ o 400g lehčí …

      0 0
      • RUMcajs  

        A jak je to s údržbou? Jezdíš na nich brutus šutr nešutr, nebo jen po polňačkách? Drží výplet? A co náhradní díly a nářadí? Jde sehnat snadno (dráty, centrklíč)?

        0 0
        • Vision  

          mám je doma , jeden chlápek si je objednal ,a čekám než příjdou kliky abych pro něj měl všechn = > nejezdil jsem na nich ale točej se dobře naboje vypadaj uplně stejně jako u croosmaxu …

          0 0
          • Cryzyy  

            tak ty naby mozna (z dalky) vypadaj skoro stejne, ale to je tak vsechno :)

            0 0
    • lubos  

      Docela pekny, vaha prumerna, ale jsou UST. Snad, kdyby meli lepsi vyplet, tak by byli lehci. Ale nejak jsem nepochopil co tam pisou … jsou ty kolesa pouzitelne pro Vcka i kotouce zaroven ?

      0 0
      • RUMcajs  

        Přesně tak. Jdou použít na V a kotoučovky a jak na obyč pláš? s duší tak i na UST. Vzhledem k tomu, že jsou na prům. lož., tak to je vcelku přijatelná cena.

        0 0
        • lubos  

          Zajimave … moc zajimave.

          0 0
        • scret  

          Ale ta vaha je dost shit.

          0 0
          • Gatier  

            UST s a bez, kotuc, Vcko, Cantilever, Bubon… A este aj na cestak sa daju pouzit a ako rezerva do auta :-) Kolesa na vsetko aj na nic (nahovno). Pokial si dobre pametam, centruje sa to normalne a tie naboje vyzerali ako Acery od Shimana. Bol to ale mozno minulorocny model.

            0 0
    • Luky  

      ted prave resim stejny problem, lidicky myslite ze se tato koupe vyplati?-Mavic Crossland UST?? dekuji za odpovedi.

      0 0
      • Vilém  

        Pokud bys chtel poskladat takto efektni kola,tak je za ty prachy neudelas.Jina plus nevidim.Draty bez ohybu,sice vetsi pevnost,ale normalne nesezenes.Rafky s atypickym poctem der,nesehnatel­ne.Hmotmost, velka, i s Alivio nabama udelas lehci kola. A pri takovem pristupu mistniho dovozce jaky ma, bych si radsi nechal kola zaplest.

        0 0
    • Air  

      taky jsem o nich uvazoval, budu totiz potrebovat novy kola kvuli kotoucum. ale ta vaha je fakt dost vysoka a taky vazim 95 kg, takze bych mel strach (pravdepodobne bych je musel servisovat casteji nez 60 kg jezdec), takze jsem se na to vykaslal. Cena je to ale kazdopadne vyborna.

      0 0
    • McBlacky  

      jsou hezký a jsou to mavic… to je asi tak celý, možná to že jsou na průmyslech. za 6000kč můžeš mít na průmyslech (author) hustý ráfky X 321 a DT výpletem, to je z hlediska servisovatelnosti a náhr dílů lepší, a je to lehčí a řekl bych že ty ráfky i víc vydrží…

      0 0
      • mastihuba  

        Já jako spokojený majitel kónusů nevidím výhodu ani v těch průmyslech. :))

        0 0
        • McBlacky  

          no to já jen aby se to dalo srovnávat :-) ve stejný cene by bylo XT disc na konusech…

          0 0
      • TinkTink  

        ne X317? X321 je uz docela tezkej…ale souhlas…za 6000,– si poskladam kola na uplne jiny urovni…akorat nebudou na UST :)

        0 0
        • McBlacky  

          samo máš pravdu :-) myslíš že by se dalo i UST v tý ceně? teda 1500 za ráfek, mě nic rozumnýho nenapadá, ale třeba bys o něčem věděl..

          0 0
          • TinkTink  

            Ciste kotoucova verze – slo by to, ale 2 litry za rafek, to ti zbyva 2 litry na naby a draty…takze to nebude az tak dobry,pokud pouzijes naky fakt shitovy naby…takze z tohodle plyne, ze tyto UST kola jsou v teto cene dobre, ale pokud nekdo nepotrebuje UST, tak bych mu je nedoporucoval :)

            0 0
    • sraldo lattrinny  

      Čau. Mohu jen doporučit. Cena/užitná hodnota vynikající. Vše lze sehnat a neni problem se servisem. Hmotnost – neřeším nejsem gramhonič. Najeto cca 3000,– Zatim jsem je jenom docentrovával cca po 500 km.

      0 0
    • RomanH  

      Cena je super. Ta vaha neni az tak hrozna. Kdyz si poskladas X717 + DT Onyx Disc + vyplet 2–1.8.-2, dostanes se na hmotnost 790g / 1000g (bez rychloupinaku) za cenu okolo 8 tisic Kc. Vyhodou bude lepsi servisovatelnost (draty, nevim jak s orechem). Pokud mist X717 pouzijes treba X517, muzes to take jezdit jaks V-bakem, tak s kotoucem.

      Je to na zvazeni, cena je fakt dost dobra.

      0 0
      • K2  

        Místo Onyxu můžeš použít Diskové Authory a ušetříš na hmotnosti i ceně. Pokud chceš ušetřit na penězích, tak neznám lepší ráfek ve své cenové kategorii než Mavic 221. Váha 420g, cena něco přes 500 a výdrž slušná.

        0 0
        • McBlacky  

          a neváží ten author víc než onyx? BTW: kdo zná přesnou váhu toho authora? 221 je dobrej, spokojenost, dá se pořídit i za 450kč.

          0 0
          • hanz  

            A mam takovej pocit že aj uživatelé psali že dost praskaj. Nevím jestli šlo jen o určitej ročník, ale vím že dost lidem rupnul.

            0 0
            • McBlacky  

              já nevim mám ho vzadu na HT zatim cca 4000km a drží, rozhodně ho nešetřím, ale taky na něm neskáču (zatim)…

              0 0
              • Air  

                mluvite o praskani naby Author nebo rafku Mavic 221? Protoze ja jsem slysel o praskani obojiho. Tedy pry ten Mavic moc nevydrzi (nevim co na tom ale ten clovek jezdil). Zajima me, jestli by to vydrzelo pod vahou 100 kg. To asi ne, ze? :) Nebo spis nez na pevnosti rafku zalezi na vypletu?

                0 0
                • aku  

                  mam 221 (32 der) nabu deore a draty DT 2mm nezeslabovane, vaha 90kg a vse ok. Intenzivne testovano v Beskydech

                  0 0
                  • Air  

                    tak to je v poho… mel jsem z toho trochu strach, ale asi nemusim mit. U nekterych rafku primo Mavic uvadi, ze nejsou vhodne pro tezke jezdce (treba 618) a z 717ky bych mel asi stejne strach… nevim jak by to drzelo ve sjezdech pod mou vahou.

                    0 0
                • Vilém  

                  Predni Author bez problemu az na silenej rychloupinak ,kterej se povoluje.U zadniho se dost lidem posral orech, kterej nekoupis a muzes vyhodit celou nabu.

                  0 0
                  • Air  

                    no a nebudou teda lepsi XT naboje? Sice to jsou konusy, ale za stejny prachy min starosti, ne?

                    0 0
    • mastihuba  

      zaregistroval jsem je na 4Ever Zeta, nevšimli jste si jich ještě u jiného výrobce?

      0 0
    • Daf  

      Me se na nich nelibi ta univerzalnost. Od zapletenych kol ocekavam mimo jine ze se mi budou dobre vypadat. Nevim jestli to chces na kotouce, nebo na vecka, ale kazdopadne na tech kolech bude porad neco prebyvat :) Na vecka bych vpredu chtel radialni vyplet a na kotouce bych uz nechtel brouseny bok rafku. Radeji bych si koupil zapletena kola od Pointu nez tyto.

      0 0
      • RomanH  

        Mne se prave ta univerzalnost libi. Nevidim jediny duvod, proc nemit na kotouce brouseny bok. Pokud mas vice bajku, nebo Ti casem doslouzi, muzes jej brat s sebou na dovoleny jako nahradni (jak pro ty, co maj kotouce, tak pro ty s V-braky). Ted pomijim tu hmotnost, ale za ty prachy mi to prijde docela slusny.

        0 0
        • sraldo lattrinny  

          Tak s tím se ztotožňuji. Pokud se podělá kotoučovka máš to za chvíli překopaný na véčka.

          0 0
          • Air  

            souhlas… driv jsem si myslel, ze rafky delane jen na kotouce musi byt zakonite levnejsi a lehci… ha ha. Jsou v podstate vzdy drazsi nez odpovidajici rafky na vecka a hmotnostni rozdil je tak 30 g, coz neni nic moc (uz jen vzhledem k te vyssi cene). Jedine plus se mi jevi to, ze to lepe vypada. Nebo snad je rozdil napr. mezi 717 a 717 Disc i v pevnosti? Tedy ze 717 Disc je pevnejsi? Myslim ze ne, kdyz jsou ze stejne rady.

            0 0
        • TinkTink  

          No ale porad je tam ta nevyhoda toho horsiho designu :)

          0 0
    • Luky  

      další možností jsou mavic crossroc UST disc. co vy na to??

      0 0
      • Luky  

        …chci je na UST i klas.pláště

        0 0
      • kesu  

        mavic crossroc disc mam rok,centroval sem je jednou(po havarce z boku)jinak sem na ne nesah.Vazim 80kg a jezdim je na fulu a rozhodne je nesetrim,vedle normalnich kol jsou trochu tuzsi ale cely UST je uplne na hovno…Hezky pomerne lehky kola(par je lehci nez ty authoracky naby a 221 rafky,necelejch 1900g s rychloupina­kama.,jdi do nih ale necekej zazraky.

        0 0
    • davidak  

      moc tomu nerozumim, ale jeste tady nikdo nezminil Shimano WH-M535, vypadaj o dost lip a vaha a cena je dost podobna, bohuzel zkusenosti nemam..maj je na www.bikestore.cz 5690,–

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.