Cau bikeri, bikery, kde vsude se vyholujete?

91 nepřečtených
  • Rossy

    jsem zvedavej, co se z Vas vyloupne.

    0 0
    • maxtor  

      Já hlavně na xichtu…

      0 0
    • maxtor  

      Já hlavně na xichtu…

      0 0
    • pepino  

      V koupelně.

      0 0
    • Manas  

      V koupelne a jednou i v kuchyni …

      0 0
    • mawerick  

      kde je potřeba + hlavu dohola;)

      0 0
      • lidumil  

        Hlavu sem zkoušel taky, ale pak mi nedržela přilba :-(

        0 0
        • mawerick  

          aaale drží;) a bezva to větrá:) jen se to trošku víc potí:) nebo spíš víc teče:)

          0 0
    • revish  

      xicht, pindour a podpazdi, nemam rad drny :oD

      0 0
    • wroum  

      maximalne tak xycht. vyholeny podpazti u chlapa mi prijde nechutny a vyholenej pindour taky a kdyz sem se pritelky zeptal ciste informativne jestli by se ji to libilo, tak se me s nechapavym vyrazem zeptala jestli nejsem ***** :-)

      0 0
      • Lance  

        kdysi mi to prislo taky nechutny, ale od ted nikdy jinak

        0 0
      • revish  

        mi pripada nechutne zvednout v horku ruku mit tam drn jaxvina a jeste bys svinskyzpoceny, treba se projed MHD uaaaa!

        0 0
        • wroum  

          potim se malo. chlupatej sem taky pomerne malo, nenosim natelniky ani tricka bez rukavu, takze to videt neni a MHD sem nejel ani nepamatuju :-)

          0 0
          • revish  

            se mas, ja jezdim busem ci tram casto a nekdy to je o drzku zvlast kdyz nekdo je ortodoxni nepouzivac antipoticich a antismrdicivh prostredku blee :o/

            0 0
          • coolboy  

            mám spolužačku, která pro holení moc není a často mívá na tričku krásně propocený kolečka v podpaždí…mňam!

            0 0
            • Luka  

              Ja mela spoluzacku, ta nebyla ani pro holeni podpazi, a sedela prede mnou… mno… stacilo aby se prihlasila (bo velmi rada nosila tilka) a zadni polovina tridy odpadla znechucenim…

              0 0
              • Martin  

                no fuj, ta vize je děsná :-)

                0 0
      • Komi  

        Souhlasím s revishem .. není nic horšího, když si nad tebe v MHD stoupne zarostlej chlap a odkapává mu z bobra v podpaží .. bleeee. Vlastně jo, napadá mě něco horšího … když je to ženská :-)

        0 0
        • wroum  

          s tim souhlasim, akorat nevim jestli by to s takovym exemplarem bylo lepsi kdyby si bobra oholil, protoze pochybuju ze by se pak prestal potit.

          0 0
          • revish  

            potit se neprestane ale je to lepsi, je se diky tabletkam potim hodne i pres holeni a ted ty vedra, to jsou fakt muka, neumim si predstavit, ze bych si pod pazi pestoval kartac

            0 0
        • revish  

          aaaaaaaaaaaaa!! tragedie!

          0 0
      • B0B0  

        To je s tebou zle, ked sa ta priatelka pyta, ci nie si ***** :-) BTW, kde a co si ludia holia ci neholia, nezavisi od sexualnej orientacie.

        0 0
        • wroum  

          me to nevysvetluj, ja si to nevymyslel. a smysl ty vety by se dal prelozit spis takhle: jestli se oholis tak s tebou nechci nic mit dokud to zase nenaroste.

          0 0
          • B0B0  

            Tak to je potom zvlastne, ze to hovori prave baba, ci nie si *****, lebo na plazach podla tejto logiky stretavam same lesbicky, ako sa kupu v mikrobikinkach. To by bez holenia neslo. Mozno ta tvoja len zaspala dobu. :-)

            0 0
            • wroum  

              si to vubec nepochopil. ona se holi, ale ja nesmim :-) teda ja ani nechci.

              mimochodem je naprosta pravda to, ze v kazdy zensky je kus lesby. nadruhou stranu rict ze v kazdym chlapovi je kus buzeranta asi nejde. a stejny to je s holenim, v tomhle smeru nelze zamenovat pohlavi.

              0 0
      • cíca  

        Pinďoura si prej holí jen ten kdo ho má malýho, on se prej opticky zvětší.

        0 0
    • Dusab  

      Ještě doporučuju vyholit chlupy v uších, bo při vyšších rychlostech to potom dělá strašnej randál…:-)

      0 0
    • grafik  

      ac sem byl zarytej neholic noh, tak i presto sem je nedavno oholil a je to parada :) – jinak holim co se da, krom vlasu a ruk :)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Občas si musím zastřihnout chlupy v nose, pač jinak vypadám jak jezevec :))

      Sranda jsou starý dědové co jim rostou chlupy z uší a vypadají jak Kritrs :))

      No nic, pekelný vedro.....

      0 0
      • zirecek  

        Kritrs, :-))).

        0 0
        • SoLaX  

          Fuj, ja to nejdriv precet jak klitoris.. :))) Uz sem Te zacal uprimne litovat, jakous to mel v zivote na holky smulu..

          0 0
        • pos3k  

          :-D

          0 0
      • Jarous1  

        Ehmm, s těma chlupatýma ušima to ale byli Gremlins ;-)

         

        Critters jsou zase trochu jiné potvory :-)

        0 0
    • Excel  

      Hol si ho, ale nemluv s ním…

      0 0
      • mdk  

        Ako ako riesite kdyz us na vajickach mate ich moc tvrde …mne to us leze na nervi kazdych 5dni to holit…skube to jak des

        0 0
        • dalimil  

          „na vajíčkách“ je opravdu pekelný výraz…

          0 0
        • coolboy  

          já mám nejradši vajíčka na tvrdo, ale když žloutek je eště trošku měkkej :-)

          0 0
          • mdk  

            Ale vazne …ved kdyz tie vajicka budem dookola holit tak o 10 let tam bude pekna sotolina…a to nechci

            0 0
            • coolboy  

              ježiši kriste! to je téma! :-D tak asi nejlepší to bude vyzkoušet a pak lidem okolo říct jak se věci mají :-D

              0 0
            • Luka  

              zkus depilacni krem… ten chlupy oslabuje :) a nebo.. neco pro masochisty: depilacni strojek.. to je masi! A znala jsem holcinu, co si s tim brutalnim vynalezeem vytrhavala i chloupky na onom miste… mazec!

              0 0
              • RomanH  

                Uff, to by ji chtel (teda spise nechtel) videt hodinu po te…

                0 0
              • scret  

                no jedna moje bejvalka chodila na tuhle „intimni kosmetiku“ :)prej poprvy to bolelo jak prase,ale pak uz se to prej da… Ja bych se asi posr… takze holim:)

                0 0
            • pepino  

              Jo jo. Když si budeš dokola holit hlavu, budeš mít vlasů jak Sandokan:-)

              0 0
        • Lance  

          no po pravde vajca chlupate nemam i kdyz je fakt,ze jsem je jeste nevidel, ale pytlik normalne ziletkou natahnes jak kralika a jedes:)

          0 0
    • dancing dog  

      nur am Gesicht. Nejsem žádná *****

      0 0
    • mosquito  

      obden xicht .. zbytek hodne zkracuju ale do hola neeee

      0 0
    • pz-km  

      ma to vliv na vykon? ;)

      pri me velke chlupatosti by hladke podpazi vypadalo dost divne… ale vazne – ziletka ksicht, zastrihavac zbytek (pri me velke chlupatosti by napr. hladke podpazi a klacek vypadalo dost divne…), vse samo konzultovano s milenkami :)

      0 0
    • honzarb  

      boze uj, to se tady probiralo snad tisickrat, vyholuj se tam, kde chces…

      0 0
    • drtic  

      velice zajimave a mysim ze je to individualni…jak tu nekdo napsal uz si to neumim predstavit s chlupama…krom ruk a hlavy se holim vsude…a abych zastal „zarostencu“-vzdyt je to takova MOIRA a halvne je levnejsi!!!!!! :)))

      0 0
    • Hejdik  

      Na držce!!! :-)

      0 0
      • Zerocool  

        ses fakt dlouho rozmýšlel, co odpovědět, je vidět, že se držíš hesla 2×měř a jednou řež:)

        0 0
    • mr.antik  

      Existuje nějaký vztah mezi bílou barvou na kole (rám, komponenty, pláště atd.) a holením?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.