• peetrys

    Ahoj, jsem z Orlové a hledám další, kteří si nemají s kým vyjet.Jsem hobík(35 let) s celoodpruženým XC strojem a rád si vyjedu s každým, kdo projeví zájem.Čím víc lidí jede, tím je větší sranda.Tak se zkuste ozvat.Díky

    0 0
    • Lukster  

      Taky mě to nedávno napadlo, taky jezdím sám, taky jezdím na celoodpruženém XC stroji a jsem taky z Orlové:-).Ikdyž zrovna teďka nebudu mít moc času, spíš až v půlce června…Každopádně mi napiš na mail: LuksterL@seznam.cz Teď to zní skoro jako seznamka:-)))) Lukster

      0 0
    • JakubG  

      No ja jsem ze židenic a taky nemam pořádně s kym jezdit. hobík 25let, kolo mam rozumny HT, vetsinou jezdim smer brno sever a severo východ. Tak kdo ma podobnej problém a rád podobné trasy, budu rád když se ozve.

      0 0
      • medved.m  

        Nemohl jsem Te videt predvcerem pred soumrakem z Bilovic na Klajdu? Nekdo takovej modrej mi odpovidal na pozdrav (teda spis funeni, v tech 35°C :-) Jsem z Vinohrad, o dvacku starsi, kondice nic extra a kdyz uz vyrazim, jezdim nejradeji do Krasu – hlavne se tedka pokud mozno vyhnout silnicim a ridicum s uvarenejma mozeckama. Toz mozna tak.

        0 0
        • JakubG  

          joo to je dost mozny, par lidi sem cestou zdravil, no spis jinak zafunel. hic je fakt strasnej… ale krtinsky koupaliste to jisti:)

          0 0
      • jimi-m  

        No, prave si zase po par letech porizuji nove kolo. Kdyz mi posledni pred 2 roky ukradli, nechtelo se mi hned investovat do dalsiho… v Brne temer nikoho neznam, a to nemluvim o bikerech :-))) Mozna bych mel zajem si obcas vyrazit…ale nejsem zadny blazen, co se zene lesem ve 40km/h …mam rad pohodovou jizdu :-)))

        0 0
    • tomana  

      Nazdar už jsem tady zkoušel Orlováky ale nikdo se neozval. Rád si s vámi vyjedu ale nejdříve v září:(.

      0 0
      • bikerxc  

        tak do 14 dní bude novej bajk, ale koukam že nemuzes, snad pozdeji..

        0 0
        • tomana  

          sádru mi včera sundali takže doufám že dvou týdnů už budu jezdit. ale i tak je v orlové spousta lidí kteří si nohy nelámou a jezdí:)

          0 0
          • simon111  

            já se přídám taky, rád

            0 0
            • tomana  

              počítám s tebou.:) bohumín jezdíme přes týden po práci. takový lehký okruh. určitě se nějak kontaktujeme a něco podnikneme

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.