• Smazaný účet

    Takto nás vidí jedna z účastnic letního cyklistického zájezdu, jehož jsem se zůčastnil. www.kololod.wz.cz/bikeri.html Poznává se někdo?

    0 0
    • Jogador  

      Tak to je dobrý:) Jo, docela se trefil:) A pokud mám nasazený RR tak i v bodě 6:)

      0 0
      • fousac  

        add ralfy.. nezbyva nez konstatovat:NAUČTE SE JEZDIT BŮŮČCI!!! za vic nez 6tkm sem mel dva defekty.. takze pohoda.. ve vasem pripade to spada do kategorie „USER ERROR“…

        0 0
        • Jogador  

          Jo,až se naučim jezdim po hladkých cestičkách ( silnicích), tak se řezat nebudou:)

          0 0
          • fousac  

            tak tohle na me nezkouej brouku.. ja nejsem kybyč abych na celoperu zehlil asfalt.. na to mam silnicku..

            0 0
          • enjoy  

            ja jsem defektil snad jenom v neskodnym terenu:-).respektive neterenu,asfaltu:-).zase to moc nepovazuju za moji chybu pac bych asi musel mit integrovanej hledac kovu..:-). ale jistotu ze muz vjet kamkoliv ziskas az s plasti 650g+..

            0 0
        • Luka  

          souhlasim, 3.tisic a zadny defekt…

          0 0
    • enjoy  

      jo to sedi.. krome bodu 5. u me.jinak to sedi u prazsky sekce uplne:-D

      0 0
    • fousac  

      ano, bod c.5 splnuji.. ;)))

      0 0
    • Ice-goofy  

      Pod bod 5 se tez podepisuji

      0 0
    • Luka  

      Absolutne se poznavam a spouuuuustu svych znamych taky :))

      0 0
    • McBlacky  

      aklohol :) jsem si vzpomněl na citát z filmu Svéráz národního lovu " a nešlo by to bez tý vodky?" a zasněná odpověd „jo to by bylo fajn“

      0 0
    • rock  

      Nejsem biker :-(. Bod 5 je naprosto mimo a co se bodu 2 týká, namotaný šaltr, navalený ráfek nebo prasklý rám mne do extáze taky nepřivedou.

      0 0
    • SavaH  

      trojka fakt sedi a pak se divim, z ceho mam tolik modrin :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.