Poraďte rychlé pláště na MTB maraton

19 nepřečtených
  • blackbelt

    Můžete mi poradit nějaký kvalitní a rychlý plášť na amterské MTB maratony? Potřebuji plášť na suché prostředí a aby vydržel pokud možno celý maraton bez defektu. Na internetu jsem vyčetl že by mi mohli vyhovovat Ritchey Z-Max a nebo Maxxis Rancehero. Jaké jsou vaše rady. Dík.

    0 0
    • kubad  

      Ty defekty jsou hodně otázka techniky, Schwalbe Racing Ralph jede a je za celkem rozumné peníze. Ale doporučuji zkusit Kenda Karma 26×2,0 450 g. fakt jede. Jen asi nebude k sehnání

      0 0
    • cabbage  

      FastFred s raceguard… imho Z-max je dost pomalej plášť

      0 0
    • enrico  

      pozri sa do mojho profilu, 23. miesto na dubnickom maratone (43km trať) hovori samo za seba, rýchle, lahké 330 gramové – ale len na suché maratóny, na mokrom si s nim moc nezajazdís a s tymi defektami – to je otázka :-) a niekedy aj vec stastia

      0 0
    • yoggi  

      s defektami je to o stasti ja som napriklad pred maratonom dva krat chytil defekt a pocas maratonu nic asi som si to vybral. a sase kamarat isiel tiez dubnicky a dva krat sekol najprv zadnu a potom prednu dusu a ma micheliny. videl som ucastnikov co mali drapaky ako svina a lepili defekty a ja s mojimi speedblastermi ( co su v porovnani hladke) ani tuk. je to o stasti.

      0 0
    • MARIN  

      Cintinental Twister

      0 0
    • McBlacky  

      čím víc si věříš že máš dobrou techniku tak tím lehčí plášť si můžeš dovolit. Já jezdim na Racing ralfech 2,25 a objel jsem z těžších a delších letos Malevil, Krále a 24hodinovku a defekt ani jeden.

      0 0
    • vlk  

      a co zkusit continental vapor.Já o něm taktéž uvažuji.Doteď jsem jezdil continental traction pro a nemohu si ho vynachválit, bohužel už vzorek trochu odchází a navíc se už nevyrábí.

      0 0
    • navikin  

      michelin xc hard terain – skvěle rychlé, i měkčí podklad se s nimi dá docela přežít

      0 0
      • enjoy  

        to nevypada moc MTB:-)

        0 0
        • navikin  

          Mnohdy nejde o to jak něco vypadá, ale jak to funguje

          0 0
          • enjoy  

            jj:-),na honde CBR taky v pohode vyjedu po zeleny na tocnou.nezalezi na tom jak to vypada..

            0 0
            • navikin  

              To je dobrý, ale já píšu jen o tom co mám sám na svém kole vyzkoušené – ne o tom co si prohlížím v krámě nebo v časopisu. Takže nic bližšího ti k hondě říct nemůžu

              0 0
              • enjoy  

                takze tedy tvrdis ze tento skoro slick se chytne i v blate.trosku:-). no dobre:-),ja uz se v tom pitvat nebudu.

                0 0
                • McBlacky  

                  „dá docela přežít“ napsal… to je dost široká definice :)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.