ROCK SHOX pike 426 ano či ne???? PLS PLS PLS HELP ME :-)

22 nepřečtených
  • HUNT3R

    Zdravím všechny..... Jelikož uvažuju o koupi nové vidlice, protože moje SR-Suntou XC-pro DR-L už delší dobu vydává podivný zvuky a chistá se UPADNOUT!!! tak bych potřeboval poradit jestli tato dotyčná vidlice je dobrá (Rock Shox pike 426) Loni sem začal jezdit závodně fourcross a občas si dám nějakej ten lesík nebo dirt jump, takže si myslím,že regulace zdvihu přijde vhod:-)) Mám 85kg… na předek sem nedávno koupil kotoučovku Shimano Deore (mechaniku)…

    Přemýšlím jestli mám koupit normálně s U-turn nebo radši vzduchovej Air-turn na ty moje kg. Na chatu mi doporučili Marzocchi DJ, tak nevim??!!??

    Nebo sem uvažoval o SR-Suntour Rux E nebo FOX Vanila R, kterou z techto byste mi doporučili. DÍK ZA RADU… :-)

    0 0
    • vlk  

      Pike vozí Tink, zkus mu napsat.Co vím tak má pružinovou verzi a velice si jí chválí.

      0 0
    • kesu  

      kamarad si ted kupuje verzi air,protoze mu vyhovuje ze na streetove blbnuti si to muze jeste vic pritvdrit,zase je ale problem ze air verze ma minimalni zdvih 110mm zatimco pruzinova ma 95.Pokud to chces na 4cross tak bych asi do vanilly nesel,je preci jenom takova subtilnejsi(ne prumerem nohou,ale vahou,pevnou osou a tak).A DJ bych nekupoval protoze vedle pika nema zadnou citlivost.Co muzu rict tak moje zkusenosti s ni jsou pozitivni a ca ji jezdej kamaradi tak s nim dali i docela slusny crashy a prezila.No a jestli AIR uturn nebo pruzinu?ja bych volil vzduch protoze je lehci…

      0 0
      • HUNT3R  

        Mám to koupit přes net nebo radši v nějakým shopu???? Přes net je to zase levnější, ale nejsou náhodou nějaký problémy s reklamací?????

        Chcu to koupit na kolosho.cz

        0 0
        • kesu  

          no hele ja bych se pokusil koupit ho pres normalni shop kde bych si zkusil ukecat cenu toho netovyho…pokud by ale rozdil byl vetsi nez tisic kc koupil bych ho na netu

          0 0
    • gaston  

      Mam Air Uturn, mam to enduro protoze jsem tlustoch (95 kilo) Je citliva, pritom se moc nepropada do zdvihu, nastavis si ji jak potrebujes. mam ji od zimy takze s vydrzi ti nereknu, ale masivni konstrukce nasvedcuje, ze to bude drzak

      0 0
      • HUNT3R  

        Mám to l

        0 0
      • HUNT3R  

        Mám to koupit přes net nebo radši v nějakým shopu????? Nejsou tak náhodou problémy v případě reklamace (když to koupim přes net???

        Mám to koupit na KOLOSHOP.CZ nebo někde jinde???

        0 0
    • TinkTink  

      Mam presne tohodle Pika – pruzina, U-Turn, Motion Control, Poplock Adjust.

      Mam cca 85kg.

      Je to jednoznacne nejlepsi vidlice, kterou jsem kdy vozil :)

      Vzduch nebo Pruzina – jednoznacne volim bezproblemovou pruzinu – na dirt si stahnes zdvih a pritahnes hodne kompresi…

      0 0
      • HUNT3R  

        Jo a co má ten PIKE 426 U-Turn, PopLoc (pružinovej) co máš, všechno regulovatelný…?????

        Na KOLOSHOP.CZ píšou:nastavení a regulace: nastavení tvrdosti – výměna pružiny, plynulá regulace zdvihu, externí Floodgate, externí odskok a komprese, Lockout TAK SE TĚ CHCU ZEPTAT JESI TO CO PÍŠOU VŠECHNO SEDÍÍ????

        Sem si totiž četl v obchodních podmínkách: Informace a popisky u položek v katalogu jsou vytvářeny ze zdrojů dodaných dovozci. Firma Koloshop.cz nenese v žádném případě odpovědnost za jejich technickou a věcnou nepřesnost. Dále naše firma nenese žádnou odpovědnost za škodu způsobenou nepřesným poskytnutím informace týkající se výrobků.

        Protože je to dost peněz, tak se chcu ujistit…že to co píšou na netu je správně…

        0 0
        • TinkTink  

          Vcera jsem ho prodal a ke vsemu jsem ho nemel z Koloshopu… :)…tak jim zavolej a zeptej se…(jinak ja jsem mel regulovalny uplne vsechno co tady pises…

          0 0
          • HUNT3R  

            a kde bys mi to doporučil koupit.....určitě máš s tím větší zkušenosti než já?????? Na koloshopu to maj nejlevnější, co teda vím já…A zase v normálním shopu za to dávat 16 tyček se mi nechce. Mám totiž bobky z toho kdybych to musel reklamovat nebyly by s tím nějaký problémy,????(přes n­ett)

            0 0
            • TinkTink  

              Nechtej po me pls, at se k tomuto vyjadruju… :)…jako kdyby jsi chtel FOXu 36tku RC2…Talase, tak bych pomoci mohl :o)

              0 0
              • HUNT3R  

                Hele nemál neomezenej rozpočet, jak někdo........ :-)PLS

                0 0
            • vlk  

              vždyť přece jakýkoliv nákup přes internet-máš právo bez udání důvodů zboží do 14 dnů vrátit.Záruku máš klasickou 2 roky.Tak jim zavolej a zeptej se a uvidíš.

              0 0
          • lubos  

            Ale .. proc uz Pika nemas ?

            0 0
            • TinkTink  

              Sel pryc s Ransomem…

              0 0
              • lubos  

                :) A co bude dalsi ? Ze bys preci jenom se vratil k HT a Scareb ? ;) Btw, Ransom byl dobry ?

                0 0
            • vlk  

              a to si ho přitom tak chválil.Začínám nabývat dojmu, že se Tinkovi nechce vždy kolo umývat od bahna a tak si raději pořídí nové :o)

              0 0
              • TinkTink  

                Ze neco prodam, jeste neznamena, ze je to spatny…proste me to muze nudit nebo je to proste vhodny… :)…obetuju pesaka :)

                0 0
            • HUNT3R  

              Ještě nemám na něho peníze..... musím počkat jak to budu mít s brigádou a pak si půjčím peníze dopředu a koupím ho…tak začátkem července ho budu mít.

              0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce