• sini

    Zdravím všechny mám tuhle vidli (zdvih 105mm) a chtěl bych ji zvednout na 120mm měco by to jít, ale návod nikde není nevítě někdo jak nan to ,??

    Díky za každou radu .......

    0 0
    • Pekáček  

      Myslím že budeš muset dát kratší negativní pružiny. Dokonce jsem viděl vidlu bez nich, klepla pokaždé když spodní nohy vyjely nadoraz.

      0 0
    • sini  

      Jo ještě jsem zapoměl dodat je to model 2004 Jedna noha pružina Jedna noha vzduch

      0 0
    • ice  

      1.neni to nahodou elastomerka? 2.zkus ofic. stranky 3.zkus bartonicka nebo razzo.cz 4. misto negativni pruziny zkus mekky elastomer- podobna funkce s mnohem kratsim rozmerem.staci jen tolik aby to neklepalo. 5. nechtela bys zkusit treba opravdovou vidlici jako mam ja, pekacek a dalsi? kontaktuj Milana

      0 0
      • sini  

        elasstomerka to není na oficialních stránkách je hovno

        0 0
    • Lone1  

      Hlavně by mně zajímalo,jaký máš důvod?Tohle je cross country vidlice,k čemu zdvih 120mm?Na jaký zdvih vidle máš rám?Víš to vůbec?Tahle řada vidlic,se vyznačuje značným množstvím modifikací,které nejsou na první pohled zvenčí patrné.Mimocho­dem,zdvih se dá u těhle vidlí ovlivnit i jinak,než vybrat pružiny zpětného dorazu.Když je vyndáš utrhneš hlavy pístů a zůstanou ti za jízdy řídítka v ruce.Tohle se stalo značnému množství „ladičů“.Jestli z toho chceš délat vidli na skákání,není na to stavěná.Ohneš krk,je taiwanský a můžeš se jít klouzat.

      0 0
      • ice  

        ohnout krk muzes u vsech vidli,vesmes no problem,kdyz se nepodari pristat na dopad,ale pred nim ci do nej :-)

        0 0
        • sini  

          hm tak díky za rady jo chtěl jsem to na skákaní rám na to mám a je na to dělaná protože ostatní vidlice v téhle serii zdvih 120 mají

          0 0
          • Lone1  

            Tak především tahle vidle NENÍ na to dělaná.Jak ti to mám vysvětlit?Za druhé,sice ohneš každý krk,ale zatím co krk marzocchi pelisuju nový,tak taiwanský seženeš kde?Půjdeš si koupit novou vidli aby jsi mněl náhradní krk?

            0 0
          • goofy  

            Musis ji rozebrat. Tak zjistish co je uvnitr. Pokud tam jsou dlouhe plunzry a podlozky pod negativkama, neni problem prehodit. Uprimne ale pochybuju, ze taam neco takoveho bude, takze bych se do niceho nepoustel a spokojil se se 100mm nebo prodal. Negativky vytahovat je, dle mne, pekna blbost a kupovat delsi plunzry se taky nevyplati…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.