Koupit mechanickou kotoucovku Shimano, ano či ne?

25 nepřečtených
  • cover

    Ahoj, chtěl bych si pořídit levnější kotoučovou brzdu. Narazil jsem tady na Shimano M465 www.bike-eshop.cz/…mano-br-m465

    Máte s ní někdo zkušenosti, případně doporučte něco jiného tak do 1500.

    Díky

    0 0
    • JMT  

      je to naprosto bezproblemovej komponent, ale chce to jinz desky, puvodni se hned sjedou… maj ale kapanek nevihodicku, moc nebrzdej na city bika bych volil klidne shimano do terenu a sportovnejsi jezdeni bych priplatil aspon na bb5

      0 0
      • JMT  

        vihodicka nevihodicka fuck vyhodicka :-)

        0 0
        • mara53  

          jak se Ti jezdí na tom Speedstru, víš mám sice artura, ale tak trochu si plánuju, že moi třeba letos prdne rám a tak bych pak třeba šel konečně do něčeho takovýho?

          0 0
    • poiko  

      Mam? Tak teda jo. Základním jevem všech for jsou nováčci, kteří někam přijdou, zeptají se na věc, která se tam řešila už tisíckrát v minulosti a chtějí znova a znova odpověď. Podívej se do desatera, bod 4.

      0 0
      • JMT  

        spis bych si dovolil podotknout,ze zakladem sou prudici, ktery si myslej ze sezrali fsechno moudro sveta…

        0 0
      • enjoy  

        ti to tady patri co?nechapu ze mas zapotrebi se taklhe k tematu vyjadrovat.

        0 0
    • kafac  

      Tyhle mechaniky moc nebrzdi, to radej zustan u V-cek, nebo si priplat 500 a kup rovnou hydrauliky

      0 0
    • B0B0  

      Mal som take a po roku som sa ich zbavil. Maju naozaj slabe dosticky, treba kupit ine, ktore viac vydrzia. Ja som sa ich zbavil preto, lebo boli tazke a tazkopadne sa nastavovali. Stale som musel mat so sebou imbusak.

      0 0
      • mar_tin1  

        ja vozim imbusy stale, aj ked nemam take brzdy. bez imbusu ani do obchodu :-)

        0 0
        • B0B0  

          To nemas potom bohvieako spolahlivy bike. :-) Ja som si uz casto trufol aj bez nahradnej duse a lepenia, ked som vedel, ze si nedam nic narocne.

          0 0
          • goofy  

            Nebo spis ty buhvi kde jezdis…

            0 0
            • B0B0  

              To nie je o tom, kde jazdim, ale ako jazdim, moj zlaty. :-) Za rok 2005 som mal na horaku jeden defekt, a aj to mi na horaku splasla dusa cez noc. Absolvoval som asi 8 maratonov a z toho 4 fakt tazke. Potom necudo, ze sa mi uz nechce vozit nahradna dusa a ine „zbytocnosti“. :-) Ja viem, na kazdeho raz dojde. :-)

              0 0
          • pepino  

            No bodejť.Já taky nevozim duši a lepení,když vim,že nepíchnu.Vaše Sibyla:-)

            0 0
    • mara53  

      loni v červnu sem pořídil bajk, kde byly prý někomu na zakázku přehozený SH.M475. Pak jsem si jednou zkusil hydrauliku, a nedá se to srovnat, jestli ale chceš kotvy za každou cenu, vem je jako přestupní stanici, nebo přitlač a mechaniky přeskoč a jdi rovou na hydrauliky. U těchhle našich levných ale počítej s tím,jak tady už bylo napsáno, že desky jsou nic moc a fakt nic nevydrží a ani nebrzdí, teď jsem zrovna řešil probém, jaký desky pořídit (vzal sem BBB), a řeknu Ti že asi koupím prasátko na spoření a příští rok už fakt půjdu do HFX9, to se fakt vůbec nedá srovnávat …

      0 0
      • B0B0  

        Ja mam mechanicke Hayesy a uplne v pohode. Prakticky bezudrzbova brzda. Hydrauliky sice pekne brzdia ale odide ti nejake titerne blbe tesnenie za 2 koruny a kym to kdesi zozenies, dovtedy nejazdis.

        0 0
        • L1  

          Já mám taky mechaniky hayes MX2 a žádný problém. Brzdí to dobře,(uznávám že hydrauliky brzdí líp), ale je to plně dostačující a s údržbou no problema. Tudíž můžu doporučit

          0 0
    • dieegoo  

      o tri kilca draz sou hydrauliky deore

      0 0
    • fousmen  

      Pokud chces jet pribrzdovat tak si ji kup, jestli ale chces sem tam i zastavit tak k tem 1500 prihod jeste par kacek a kup treba to hydraulicky deore (-;

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.