• Marika88

    Co si myslíte o rohách namontovaných na vlaštovkových řídítkách? Moc často jsem to neviděla, ale uvažuju, že si na svoje vlaštovky pořídím rohy.

    0 0
    • sportovni_biker  

      Nevidím v tom vůbec žádný problém. Náhodou některé krosové kola to mají od prodeje.

      0 0
    • lOlA  

      tak nevim.ja mam normalka vlastovky na MTB s rohama. jestli tedy spravne rozumim vlastovkami toto //kupkolo.cz/po­pup_image.php?pID=184

      0 0
      • Marika88  

        Jj, přesně toto jsem myslela.

        0 0
        • lOlA  

          tak to v tom nevidim vubec zadny problem.ono je to spis jen na vzhledu kola.ja ale spise preferuji jen a jen vlastovky.mam je proste radsi:o)

          0 0
    • black.horse  

      mraky lidí na BF Ti řekne, že to nevypadá esteticky (v některých případech s tím i souhlasím), ale budeš na tom jezdit Ty, takže pokud Ti to vyhovuje a chceš to, tak nevidím jedinej důvod proč ne:-) akorát si dej bacha na úhel zahnutí řidítek k jezdci, aby pak rohy nesměřovaly šikmo od sebe, to by se nejspíš už drželo hůř…

      0 0
    • fíha  

      Ale okamzite ich tam namontuj!!!

      0 0
    • Splinter  

      Je to každýho věc.. Já je využívám celkem často.. Ale mám jen takový kraťoučký. Nic tím nepokazíš…

      0 0
      • mastihuba  

        u vlaštovek spíš blbě(rozuměj divně) vypadá ten votočenej představec :))

        0 0
    • motylek  

      Mám vlaštovky a ještě k tomu rohy,ty dlouhé zahnuté.Mají velkou výhodu když jedu do kopce-prostě se za ně přitahuju.Při delších cestách-nad 100km.častěji střídám úchyt řidítek.A myslím ,že jsou stabilnější.

      0 0
    • lubos  

      Normalka. Sice ja to nevozim, ale nevidim v tom zadnej problem. Ani esteticky ani jinej. Akorat si myslim, ze postaci kratke rohy, ale jinak nic. Pokud ti nevadi silena vaha navic … :o))

      0 0
    • gobike  

      Zkousel jsem vlastovky s rohama, i rovny riditka s rohama. Nakonec jsem rohy zahodil, jezdim bez nich na rovnych riditkach a vubec mi neschazi:)

      0 0
    • prcina  

      di do toho, fantazii se meze nekladou…:)

      0 0
    • Charlie_R  

      Taky je mam na vlastovkach, jsem na ne zvykly z drivejska..

      0 0
    • Lister  

      Nelíbí se mi to a navíc mi to přijde zbytečný, jedine to zkousnu pokud je někdo tak moooc vysokej že prostě musí mít vlajdy aby doladil posed a nemusel mít pod představcem 50 podložek, např: www.bike-forum.cz/…09173744.jpg to pak chápu. Ale pokud má někdo vlajdy výš než sedlo a dá na ně rohy tak mi to přijde přinejmenším podivné, to pak majitel nepochopil smysl těch řidítek :o) Nejhorší kombinace mi to přijde ještě pokud se k tomu přidá otočený představec, to pak už nechápu vůbec :o?

      Dobře tvarovaný vlajdy rohy nepotřebujou, jsem tomu taky nevěřil, ale mám ozkoušeno.

      0 0
      • orca  

        Neřešil by to větší rám ??? ten představec je skorem až nebezpečně dlouhej …

        0 0
        • JMT  

          blbost, neni dlouhej, velkej ram je pro maly deti a sumavsky turisty…

          0 0
      • wbiker  

        Úplně stejně můžeš říct, že vlaštovky jsou taky nanic, stačí představec s větším úhlem. Dle mě jsou vlaštovky s rohama v poho.

        0 0
    • Corbett  

      Kde jezdíš, když jsi to moc často nevyděla? Kdybys občas vyrazila do kopců v Hostýnkách , potkala by jsi mě a já je mám. ...... Dobrá, nevidím v tom absolutně žádný problém, dost mi pomáhají.

      0 0
      • Marika88  

        Fakt? Tam právě občas vyrazím. Ale asi jsem tě tam ještě nepotkala, no, snad se někdy podaří :)

        0 0
    • svacko  

      ja mam tiez trosku zaoblene (vlastovkovite) riadidla,dal som tam rohy,a jazdi sa mi omnoho pohodlnejsie :) myslim,ze netreba vobec vahat;) s.

      0 0
    • Aillas  

      Já mám zatím čistě jen vlaštovky, ale nějak se do toho nemůžu srovnat. Možná je to tou výškou, jak psal Lister, fakt nevím. Dřív sem jezdil rovné řidítka s rohama a bylo to v pohodě, takže si asi rohy pořídím i teď.

      0 0
    • JMT  

      je to PRASARNA horsi je uz jenom mit jeden plast jinak barevnej nez druhej…

      0 0
      • Lišák  

        Mám přední s tmavěčerveným bokem, zadní černý. Otočený představec a nízký vlajdy. Jsem prase :-)

        0 0
        • JMT  

          primo mega, otocenej predstavec v kombinaci z vlajdama je taky dost kanal

          0 0
          • Lišák  

            Už sem to tady někde psal. Potřeboval sem širší řidítka, ale rovný sem vždycky našel jenom 58. Jedny byly 60, ale byly moc drahý. Vlajdy mám 64 a hodně nízký. Jelikož jsem vozil otočený představec i s rovnými, tak jsem ho tak musel nechat, abych totálně nezměnil posed. Zkusil sem to a nevyhovuje mě to. Bolí mě záda, pokud jsem na kole více vzpřímen.

            0 0
      • kryspin  

        aaaa, pan je estet :-) myslim, ze kolo neni tak uplne o tom jak vypada ale spis jak na nem kdo jede. videl jsem koliky, co jeli na kolech, o ktery bych pohledem nezavadil, ale jejich techniku a pozitek z jizdy bych jim mohl tak akorat zavidet. na druhou stranu kdyz je kolo navic pekny, je to fakt pozitek .-)

        0 0
    • lewis  

      Dávám přednost funkčnosti a pohodlnosti před estetikou. Rozhodně jsem pro. PELLS C-Ergo Carbon

      0 0
    • Garyk  

      Jsou dvě věci, které opravdu nemusím: vlaštovky s rohama a ponožky do sandálů :-)

      0 0
    • BB  

      uplne tak nesouhlasim, ze je to pouze vec estetickeho dojmu. Rohy na vlastovkach mohou byt i nebezpecne. Vlajdy na rozdil od rovnych riditek maji tzv. sweep (zahnutí ?). Takze kdyz na ne das rohy, tak mohou dost odstavat a jsou nebezpecne, protoze zachyti vetev, chodce atd. Kdyz rohy na vlajdy, tak rohy s takovym uhlem, aby sly dostatecne dovnitr. Ale pokud jsou vlajdy dostatecne siroke a maji spravne uhly zdvihnuti a zahnuti, tak rohy nejsou potreba.

      0 0
      • Splinter  

        Eště se mi nestalo abych zachytil chodce:D

        0 0
      • Lišák  

        Jsem chytil za roh větev i na rovných řidítkách :-) Bylo to naštěstí v pomalým, technickým sjezdu, ale válel sem se dolů pěkně.

        0 0
    • kryspin  

      ja je tam mam. bez vlastovek me to uz nejak nejde. mas vic pozic jak se drzet, taky tim, ze stridam posez me min boli zada. navic mam pocit ze pri blbejsich padech vlastovky chytaj prvni narazy, tak ze kolo vlastne trochy chrani. ale jak rikas, mam taky kamarada, ktery by si rohy na svoje vlastovky nikdy nedal, ale jen kvuli estetice. me se to naopak docela libi. samozrejme zalezi kousek od kousku, ale to vzdycky…

      0 0
    • kafac  

      Ja mam vlastovky Oversize,640mm a kratky parohy a nemuzusi to vynachvalit. Vypada to sice trosku divne (viz muj profil) ale to neresim :-)

      0 0
      • mar_tin1  

        muzes se prosim pripojit na icq?

        0 0
        • kafac  

          Muzu, ale az vecer… ted jsem zrovna na odchodu – teda na odjezdu :-)

          0 0
          • mar_tin1  

            aha tak to ja uz budem offline. no nic, chcel som nieco o plastoch a rafkoch td17, mozno niekedy inokedy, nechcem tu do fora pisat zbytocnosti. alebo skusim sa pripojit vecer z telefonu a ak budes online, tak sa ozvem

            0 0
    • OCG  

      co bych si myslel? Jezdim a nemuzu jinak. Proste mi rohy vyhovujou a kaslu na estetiku (mne osobne se to libi). Vyhovuje mi variabilita uchopu, kterou bez rohu nedostanu. Jde asi o to, co komu vyhovuje, to je to nejdulezitejsi, myslim :o)

      0 0
    • fousek  

      Si na pristi MTB dam berany a jeste je obratim, to bude skoro nekonecny mnozstvy uchopu a bude to naprosto originalni:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.