• pitelboy

    ak siroky vozite vlastovky? A jaky nejsirsi ste videli a od jakyho vyrobce ?

    ja mam ted 710mm point

    0 0
    • ferda  

      720mm exu ..uz je mam asi 4 roky a cekam, kdy prasknou.Snad se nedockam a driv je vymenim…

      0 0
    • TinkTink  

      Paradoxne mam na XC 710 Point a na FR 680 ROOX…

      Nejsirsi 800mm…na krosky…samozrejme se daji dat na bajka :)…jinak se urcite vyrabi i sirsi, ale to uz snad nema smysl :)…

      0 0
    • enjoy  

      680(a neco:-)) easton.a je to vic nez akorat.

      0 0
    • goofy  

      710mm point a myslim, ze bohate staci…

      0 0
    • mm  

      ja mam 680mm aricle ale kamarad ma home-made 900mm!!

      0 0
      • pitelboy  

        ty vole "" da se na tom este jezdit ?? na tom bych se chtel nekdy projet !!!

        0 0
      • enjoy  

        ale v lese s tim nejezdi ze ne.protoze to by mezi stromama asi skoro furt tlacil.

        0 0
    • Třé?a  

      Takovíhle 900mm řídítka sou už šílenost v který nevydim žádnou logiku. To už musí bejt naprosto nepodlnej a namáhavej úchop pokud teda ten týpek nemá zrovna výšku 2.20 m.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Vypozoroval jsem si, ze ideal je pro me 680mm. Vic snesu, kdyz si treba pujcim nejaky kolo, ale kazdej mm min je hooodne znat. Nejsirsi jsem videl takovy, ze bych je zrejme ani nechytnul na obou koncich soucasne i kdybych mel bradu oprenou o predstavec.

      0 0
      • fousac  

        nepletes si to??? fakt vlastovky??? nebylo to spis neco od orla???

        add root: taky mam 680mm, sirsi by nevadily co do uchopu, ale uz by se blbe trefovalo v lese mezi stromy…

        0 0
    • majo  

      Ja vozím 680 mm Aricle (akože Bontrager Crowbar), ale je to taká schyzofrénia: po lese, z kopca, v náročnejšom teréne OK, ale hore kopcom a po ceste mi vadia. Od leta som už 4× menil rovné za lastovičky a spa?, stále podľa momentálnej nálady. Za aký dlhý čas ste si po výmene zvykli, prípadne aké boli vaše pocity hore/dole kopcom, bolel vás chrbát, dlane? (mňa áno…)

      0 0
    • Radek Broz  

      680mm Roox Torque Bar. Jezdi tady tipek, co ma tak 800mm, coz uz je dost extrem;-)

      0 0
    • kovar  

      685mm Easton 50 na FS 680mm Amoeba Borla na HT

      0 0
    • RomanH  

      A nezalezi taky na sirce ramen ?

      0 0
    • -b-n-x-  

      ja mam exu 72 a celkem vyhovuje. Taky to nejak moc neresim. Pod tech 68 bych ale nesel.

      0 0
    • wroum  

      XC – 68cm vlastovky shaman FR FR – 72cm vlastovky shaman DH

      0 0
      • Peslezedirou  

        BBB 600 mm, na XC. Mírné vlajdy, snesl bych i o něco širší. Myslím, že spíš záleží na šiřce než na tom jestli to jsou vlaš?ovky.

        0 0
      • Mictian  

        SHAMAN RULEZZZ

        sam je sice nemam,ale urcite jsou cool… oni vsechny komponenty od shamana jsou fajn…

        0 0
        • TinkTink  

          Jooo…hlavne bejt nezaujatej.. :o))

          0 0
          • wroum  

            jojo. SHAMAN FOREVER. Ne ted opravdu: neznam firmu ktera by delala stejne dobry napinaky jako shaman (GIZMO je nekde jinde financne). a to pockejte az uvidite novy napinaky.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Uz skoro dve minuty a furt nic. Uz to bude? Bych treba i kliknul na nejakej odkaz kdyby se to dalo urychlit. Minimalne jeden napinak budu potrebovat, tak bych se podival, ale po pravde jsem o zadnem jinem ani moc nepremyslel.

              0 0
              • wroum  

                kdo si pocka, ten se docka. novy napinaky sou 4 (Vagner, Tamme, Prokop a Spaceman model)

                Vagner – vypada jako DH, ale misto horni kladky je takovy voditko ala DMR (potazeny plastem proti hluku)

                Prokop – skoro totez, na mensi pocty zubu (vnitrni rockring je soucast napinaku)

                Spaceman – trialovej napinak

                Tamme – nahrazuje dosavadni 4X napinak, misto horni kladky je zase ta poplastovana vec ala DMR, ktera je zamenitelna za obyc kladku

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  OK. Dobry info. Nekde na ne kouknu. Zatim to vidim na Prokopa, ale nelibi se mi nazev :) Nebo Tamme, ale tam je ten nazev snad jeste horsi. Myslim ze takovy nazvy uz nejaky jezdci vozej, jsem videl uz od kazdyho asi tri nebo ctyri kousky. Nechci zas mit uplnou tuctovku. V cyklistice je to samej Monster, Alien, Tamme, Prokop… jen maloktera firma ma neco originalniho.

                  0 0
                  • wroum  

                    pojmenovani podle velikanu :-) je pouze marketingovy tah, navic to tam neni napsany (viz fota co sem ti poslal mejlem)

                    0 0
              • wroum  

                foto mas v mailu

                0 0
                • goofy  

                  please to preposhli eshte sem… taky si chci kupovat napinak…

                  0 0
    • Tomcat  

      Mám a vozim Ritchey 680mm

      Nejširší

      WOOdman WIDE'N WILD 730mm jen 220g! Point 710mm Azonic 8×x mm (sou to i na motocross)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.