• Stancek

    Caute, kdo a kde budete? Pokud bych nemusel podnikat nejaky povinny rodinny navstevy a nebylo moc hnusne, tak bych chtel nekam na kolo, nejlip se podivat na selu at vim do ceho jdu kdyz uz jsem se prihlasil. Prida se nekdo? Nebo muzu se ja k nekomu pridat? Nechce se mi jet samymu…

    0 0
    • Vymi  

      covece 1. kvetna asi budu s mojou ale neni to jiste kdyby neco tak se ozvu… .-)

      0 0
      • Stancek  

        Clovece me dnes moja prekvapila… pry v pondeli muzu od rana zmizet, tak pokud se nic nevys..re v praci v Brne, tak v pondeli jedu rano ven, prset nebude, teda doufam… :-) Jenom musim byt tak pred 5. doma, to mam jinej trenink.

        0 0
        • zirecek  

          Co bude žena dělat, že máš free, :-).

          0 0
          • Stancek  

            Celkem prekvapila, ze mio sama dobrovlne navrhla ze muzu jet ven… ;-) Ale stejne je mi to k nicemu, chcije a chcije :-( Chjo…

            0 0
            • TheIF  

              Ale už to vypadá nadejně www.chmi.cz/…ted_show.php?…

              0 0
            • Palba  

              proto ti to navrhla o))

              0 0
              • Stancek  

                Uz nechcije :-) … jeduuuuuuu aspon na Helf a uvidim… Vyrazim tak za 10 minut, prez Prerov budu projizdet za 30 a stezkou kolem Becvy dal, to kdyby se chtel nekdo pridat. 604432257

                0 0
                • Stancek  

                  Tak jsem vyrazil at pred 5h, musel jsem jeste k babine, ale stalo to za to vyjet. Na Helf jsem dorazil celkem brzo, tak ze dam kousek sely a jak se zacne pripozdovat, ze to strihnu dolu na cestu a zrychlenym presunem dom. Jenze v lese bylo tak krasne, ze se mi nechtelo hned zpatky, zase jsem dneska litoval ze netahnu fotak, bylo fakt krasne, par borcu co jsem potkal jiste dosvedci. Stihl jsem skoro celou cast trati od Helfu, poradne vypeceny je to jak se z asfaltky pred Malenikem odbocuje doleva, tak jsem zahucel po kolena do kaluze… nevypadala tak hluboka… Jinak to celkem slo, jenom jsem to nedojel cely, uz se bylo 7 hodin, tak uz jak jsem potom najel na asfalt, valil primo do Teplic a potom kolem Becvy dom. Doma jsem byl po pul 9… paradni vyjizdka.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.