• bajkr

    už to tu dlouho nebylo, ale vyhledávání sem zkoušel a nic sem nenašel :-D takgže co takhle sobotku v 10,30 pod baranďákem branická strana ;-) vlese už to vypadá tak nějak a v halouneh je prej po nás scháňka :-D

    Anketa: chcete už aby bylo teplo? ;-)

    jo
    8x
    57%
    ano
    0x
    0%
    1x
    7%
    :-)
    5x
    36%
    0 0
    • Hnoj  

      A nešlo by to až v jedenáct??? plosím plosím

      0 0
    • cabbage  

      a neslo by to v 10:00? at nekam stihnem dojet mym tempem…;)

      0 0
    • jecnak  

      Jestli bude hodne kosa, tak se pridam. Na co to vzit treba na Tocnou?

      0 0
    • enjoy  

      jo jel bych urcite.ale samozrejme pocitam s tim ze mi to bude pocasi chtit co nejvic zneprijemnit,kdyz uz mam vyjimece mit volno,to je jasny.. vzit to pres tocnou je dobrej napad,akorat ty brdy zase:-),jsem z toho pokazdy uplne hotovej:-).

      0 0
      • enjoy  

        jj,tak jsem nekecal.melo bejt hezky ale opet se mi potvrdilo ze chmu tomu asi moc nerozumej nebo maximalne na den dopredu,coz dokazu taky:-).no dobre:-),je to pritazeny za vlasy,ale stejne,podivejte se ven:-D ps:mimochodem,je tam krasne!jenom melo bejt jinak no.

        0 0
        • blue  

          melo bejt hezky – je tam krasne… nevidim u chmu zadnej problem :-)

          0 0
          • enjoy  

            no jo:-D

            0 0
          • Radek Broz  

            Musim (ac nerad) velice vyjimecne souhlasit s enjoyem (fakt jsem to napsal?;-) CHMU to fakt casto nevychazi, kdyz ma cely vikend mrznout, tak je nad nulou, kdyz ma byt hezky, tak je vanice. Vychazi jim presne to, co poznam sam tim, ze se podivam z okna.

            0 0
    • Darkson  

      já uvidim podle počasí a chuťi, ale snad dorazim. doufám, že dotáhneš fulla

      0 0
    • McBlacky  

      budu na vás myslet :( zatím na radu doktora bych se měl zdržet zátěže = pojedu brousit silnici :) třeba se sejdem v Halounech na obídek, jestli tam teda dojedu :(

      0 0
      • cabbage  

        takze tlumic mi jeste neseberes?;o)

        0 0
        • McBlacky  

          no asi jo, chci to o víkendu postavit, ale jestli potřebuješ jezdit tak se nějak dohodnem. dneska ti hodím ten trenál

          0 0
    • fousac  

      nechcete dat sraz tak na 14:00 ??? ;))

      i kdyz pavian je dobry lakadlo.. jeste to promyslim, i kdyz asi zvolim individualni trasu…

      0 0
      • SELMIRA  

        sakryš! vyjíždky s vámi jsou pro mně spíš likvidační než přínosné měla jsem v plánu jet lehce po silnici (bleee, ale aspoň na biku) na oběd k rodičům avšak Pavián je vážně mocné heslo a taky lesík volá jenom vězte, že na hřebenech bude asi sníh, led, bláto… tož…bych nejspíš jela! :o)

        0 0
    • Pebe  

      www.novinky.cz/…mrazivy.html bude hezky

      0 0
      • Hnoj  

        To je dobře ! tím se zvyšuje moje šance na účast.

        0 0
    • Twister  

      Už jsem s BF dlouho nikde nebyl, tak že bych se ukázal? Uvidím podle množství povinností. Ale to to bude zase klouzat… :-/

      0 0
    • Jogador  

      A nechcete jet až v neděli?

      0 0
    • McBlacky  

      takže 10,30? přijedu se podívat a budu pokračovat na náměstí Zbraslav, dám si jen silnici na zimáku (ted jsem vyrobil ultra zimáka, to zas bude :)

      0 0
      • bajkr  

        pusunuli sme to na jedenactou ale jestli Hnoj nepojede nechal bych to na 10,30 :-)

        0 0
        • McBlacky  

          v 11 musím být na Zbraslavi takže… bych rád byl mezi 13–14 u Paviána

          0 0
          • fousac  

            ja klidne budu spat dyl.. to mi nedela problem.. :DD

            0 0
            • McBlacky  

              ne zase chci bejt brzo back a oběd u Paviana, hezky platí 11 na náměstí, když nebudeš pojedu po hlavní pomalu nahoru…

              0 0
              • fousac  

                asi budu silnicarit na marinovi..

                //Tlaková níže spojená s frontálním systémem bude postupovat přes střední Evropu k východu.

                Očekáváme čerstvý jihozápadní až západní, postupně až severozápadní vítr 7 až 12 m/s, v nárazech a na horách 15 až 25 m/s (50 až 90 km/hod.), na hřebenech hor ojediněle až 30 m/s (110 km/hod.). V sobotu odpoledne bude vítr slábnout.

                V horských oblastech očekáváme v noci a v sobotu dopoledne intenzivní sněžení, při kterém by mohlo napadnout 10 až 30 cm, na Šumavě až 40 cm nového sněhu.

                Při sněžení a čerstvém větru se od 600 m budou tvořit sněhové jazyky, na horách i závěje.

                Je potřeba opatrný způsob jízdy a při cestování sledovat zpravodajství Zelené vlny. //

                to bude asi slusnej terror..

                0 0
                • McBlacky  

                  sobota bude nice, neděle bude pekloo hele jedu sliky, do terénu stejně nesmím ještě to dobře nesrostlo, jen by mě to lákalo, nemůžu nemůžu ani sjezdíček ani lávečku nic! budu k sobě tvrdej

                  0 0
                  • fousac  

                    mas me na svedomi..

                    s 1" slickama na snehu neumim..

                    0 0
                  • fousac  

                    myslim ze je rozhodnuto.. zejtra bude chte nechte na silnicich mokro a tudiz, z duvodu absence lapacu necistot na silnicce, pojedu traktorem… kuwa to bude rychta.. ://

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Jak „mokry“? Tady uz 2 hodiny vytrvale snezi a silnice jsou takovy hnusne bily:o(

                      0 0
                      • fousac  

                        Tady místama taky… Ale je to mokrý a dlouho to nevydrží… A se zbytkem si poradí auta a sůl…

                        To je těžký s váma… Si tam všechno to bílý necháte a nám nic nepošlete… Tak se nediv.. ;))

                        0 0
                        • blue  

                          abys to nezakriknul :-)

                          0 0
                        • Radek Broz  

                          Prijed si nabrat;-) Dal jsem do „bikeri v akci“ aktualni stav snehu na silnicich kolem Nejdku, na kopcich je samozrejme vic.

                          0 0
          • bajkr  

            se mužeme srazit u paviana :-)

            0 0
        • mawerick  

          bych to nechal na jedenáctou;) :D

          0 0
        • Hnoj  

          Hnoj jede ! aůe moc prosím v těch jedenáct, z Rozok pod baranďák je cesta dlouhá :-/

          0 0
          • McBlacky  

            teda ty jsi sračka, teda pardon Hnůj :) hezky koukej vstávat, za hodinku jsi tam jak na kole :)

            0 0
          • Hnoj  

            Teda jedu jedine v případě že nebude úplně super hnusně, bahenní kůru můžu podtoupit i na své obvyklé trase a nemusím se táhnout až pod baranďák :-/

            0 0
    • mawerick  

      no teda ted sem vystrcil nos z prace a je venku peknej hnuuus:( tkaze zejtra se pojedea si do nikam mam tenpocit…

      0 0
    • cabbage  

      vypada to slibne- nasnezilo a ted dokonce mrholi…:/

      0 0
    • bajkr  

      je tam krásně jedeme ;)11 pod barandákem

      0 0
    • McBlacky  

      jak jsem včera dotáhnul poslední šroubek na zimákovi se slikama tak začalo sněžit… peklo

      0 0
      • jecnak  

        Nechapu v cem je problem. Dneska to hodilo 115 a vetsina po suchych silnicich.

        0 0
    • bajkr  

      tak to byla luxusní vyjížďka děkuji zučastněným mě to dalo cca 70km a dva krásné pády ale takhle sem se už dlouho nezasmál bylo to super a po cestě sme zvládli ještě pifko u pigiho ;-)

      0 0
    • enjoy  

      jj,tak tahle vyjizdka byla jedna z nejlepsich!mensi ucast,ale jinak parada.na kopeckach misty trochu vic snehu,takze obcas nektere z nas prepadl mensi udiv ze jede po rovine na kaspara,ale jinak dobry:-D. mel jsem po ceste par paradnich tlam,nektery z nich byly az teatralni a spis pro publikum:-). i kdyz jsem nakonec trosku vymekl a jel zpatky kus vlakem,tak jsem stejne prijel domu za tmy. diky!

      0 0
    • JirkaD  

      Tak mně to hodilo 68 km, všichni účastníci prokázali vysokou morálku, protože místy ve 20 cm sněhu to byla pořádná dřina. Pozdní oběd u Paviána byl jako vždy skvělý a nasyceni jsme jeli po Trans Brdech k domovu. Pod loukou za Halounami by se vyřádili kameramani, neboť led pod sněhem nám připravil nečekaná překvapení. Po měsíci nečinnosti jsem toho měl v závěru docela dost. Ale celkově dnešek byl velmi povedený.

      0 0
      • SELMIRA  

        Hihi. Ses asi unavil u Paviána na tom pádlovacím treněžéru. :o)) Dám sem foto, ale až zítra. Inač bylo to luxusní, jako vždy! A tentokrát ještě krapet výživnější a velmi zábavné. Kdo byl, dobře udělal, kdo ne, ten se ošidil. :o)

        0 0
        • McBlacky  

          bych asi umřel jet s váma. my stačila neděle kilo po silnici – po mesíční pauze to bylo akorát. k paviánovi jsem se doplazil prošitej ale jídlo a grog me vratili do sedla a pak už to šlo :)

          0 0
          • SELMIRA  

            ble! kilo po silnici to by mi taky bylo špatně Škoda, že jsme se minuli! V kolik jsi byl u Paviána? My později než jsme předpokládali, páč vážně tam nahoře máme SNÍH. Zachránily mě 3 veeliký čajíky (místo do hrnečku mi to dali rovnou do hrnce (plecháčku) s griotkou a výýýborná česnečka a 2 šťavnatý šnicle. Čim to je, že v týhle hospodě mi vždycky TAK chutná? :o)))

            0 0
            • McBlacky  

              my tam byli nějak mezi 13,00–14,15 odhadem česnečka byla splendidní :)

              0 0
              • SELMIRA  

                schade! nevim, v kolik jsme tam byli my, páč čas sleduju nerada a jen když musim ale asi jsi tam byl dřív No…hlavně, že jsme potkali tu česnečku!

                0 0
            • Smazaný účet  

              Páč tobě chutná kdekoliv kdykoliv. ;o)

              0 0
              • SELMIRA  

                No jó, u vás jsem zrovna byla po závodě, buď rád, páč aspoň vám nezbylo tolik tý výýýborný zeleninový pomazánky. I když kromě ní vám asi nezbylo už nic, ale to máš z toho, že tak dobře vaříte. :o) Jinač vážně nechápu, PROČ mi lidi na korespondenci místo oslovení Slečna píšou Nenažraná bikerka…nemůžu žít ze vzduchu ne? :o)))

                0 0
                • JirkaD  

                  A já si myslel, že tohle oslovení patří úplně nějaké jiné slečně.

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    hihi klidně jí ho přenechám, ale vůůůbec mě nenapadá, kdo_by_to_tak­_mohl_být… :o))))

                    0 0
                • Smazaný účet  

                  Však jsme tě pozvali právě proto, že na tebe je spoleh… :o))

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.