• bajkr

    sobota v 10.30 pod barandákem branická strana kdo se přidá ;-) počasí nějak zařídim :-D

    0 0
    • fousac  

      trasa?

      0 0
    • McBlacky  

      v 11.00 je vzpomínkovej ride, checkni dolekop.com .Já a Darkson se tam ukážeme a pak se uvidí. Ikdyž pro mě zatím jen ta silnice :(

      0 0
    • Jogador  

      Sem si dneska ujel 40 kiláků v tomhle počasí, a přeji vám to,jen si jedte, leje jak s konve, byl jsem mokrej po pěti minutách:)

      0 0
      • enjoy  

        tak to si se uspesne 5 minut vyhybal mokru a desti.to neni tak spatnej vykon:-D

        0 0
        • Jogador  

          ne, po 5 minutách jsem byl promočenej na kost, a to jsem měl dost vrst.

          0 0
          • bajkr  

            je snad jasný že pokud bude takhle tak nikam nejedu ;-)

            0 0
            • mawerick  

              takhle nejakej biking 11.3. Budapest a okoli by nebyl?:o))

              0 0
              • Yann  

                Nedelej si iluze – aktualne je tam uplne stejne jako tady.

                0 0
                • mawerick  

                  ja vim:D :D koukam tu na to z okna:D a marne hledam nejakej bikeshop nebo aspon bikera… madari asi nevedi co je to kolo…:) :(

                  0 0
                  • bajkr  

                    a kdy se vracíš?

                    0 0
                    • mawerick  

                      čtvrtek asi nejspíš… proč?;) cojsem tak slyšel tak v praze je prej zase snehu jak nas*ano

                      0 0
                      • bajkr  

                        protože mi nějak uniklo na jak dlouho si řikal že tam jedeš :-) snehu tu je zae dost ale pomalu to odtává dneska jdeme zajezdit asi na točnou tak když se bude chtít někdo připojit tak v 13,00 pod barandákem branická strana ;-)

                        0 0
                        • enjoy  

                          lakas lidi na pojezd na tocny jo?:-).lidi nejsou blby:-D,oni vedi ze budeme furt tlacit:-))

                          0 0
                          • bajkr  

                            :-D pšt ;-)

                            0 0
                            • mawerick  

                              stejně ti nikdo nevěří;) :D

                              0 0
                              • bajkr  

                                co mi nevěří :-D

                                0 0
                                • mawerick  

                                  nic;) :D si provařenej kecal;) :D

                                  0 0
                                  • bajkr  

                                    ale di ty brepto :-)

                                    0 0
                                    • mawerick  

                                      a just ne;) :D

                                      0 0
                                      • bajkr  

                                        sme dali cca 40km :-)

                                        0 0
                                        • mawerick  

                                          no vidíš;) tak to bych byl ještě v určené normě;) :D

                                          0 0
                                          • bajkr  

                                            no to jo mel by si splněno ;-)

                                            0 0
                                            • mawerick  

                                              no počkej počkej;) jak splněno;) to byhcdosáhl určeného limitu;) my přece víc nejezdíme;)

                                              0 0
                                            • bajkr  

                                              ale i na ten kousek se událo věci 1× přetrženej řetěz(bajkr) 1× ulomenej blatník (enjoy) 1× sukující prostřední placka (enjoy):-D

                                              0 0
                                              • mawerick  

                                                zase uřvanej řetěz? ty už na to nelez;)

                                                0 0
                                                • bajkr  

                                                  to víš ja když zaberu tak to jde samo :-D budu tam muset dat nějakej pořádnej třeba z mašiny :-P

                                                  0 0
                                              • McBlacky  

                                                hele se mi zdá že blatníky nejsou Enjoyovi souzený, páč když už kousne ted hroznej designovej downgrade tak je stejně někde pak radši urazí protože mu dojde že to s nima fakt vypadá moc zle :)

                                                0 0
                                                • cabbage  

                                                  :-DD

                                                  0 0
                                                • enjoy  

                                                  no ja si ted koupil pruhlednej a s nim to vypadalo fakt dobre!dal jsem ho tak vysoko,ze uz snad ani neplnil svoji funkci..,hlavne aby se neurazil o zadni plast.ovsem urval se stejne,proste sam od sebe.cely to u kloubu drzi na pul centimetru krychlovym plastu,fakt debilni!

                                                  0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    na HT je nejlepší blatník ne na sedlovku ale takovej ten krám co se chytne nad smykem a pak bych to vzal nějak u toho cnc frézování pokud tam nemáš jak to přidělat. Blbý je že dost rámu s tím není moc kamarád, ale jinak co se týče funkce a odolnosti je to the best, jo a zapoměl jsem říct že to vypadá ještě hůř než libovolnej na sedlovku

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    jsem rozhodnutej pro uhledny hlinikovy po obvodu kola.pekne jako na unicyklu!vsak ja uz je zkamaradim. otazka je jeste jak se zkamaradim s tim typkem v katmaru:-) ps:pak napisu recenzi na katmar:-D

                                                    0 0
                                                  • bajkr  

                                                    hlavna nechapu jak mohl prasknout při najezdu na chodnik :-)

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    no to vis,DH blatnik!

                                                    0 0
                                              • enjoy  

                                                tfuj!to bylo… zkuste si jet XC na malou a velkou placku.no nic,aspon jsem zjistil,ze prevod 42–28 je docela univerzalni:-D. A UPOZORNENI!!!nik­dy!opravdu nikdy si nekupujte zadni blatnik Speed Stuff!oddelal jsem uz 2 a nerezily ani hodinu.urvaly se uplne stejne,je to fakt mega smejd!ovsem za dost penez:-(. tohle jestli nevyreklamuju…:-(

                                                0 0
      • McBlacky  

        si magor, trénink ok, ale hrotit to v březnu v dešti to je fakt moc :)

        0 0
      • VencaV1  

        Jeste ze jsem si to odbyl uz vcera, kdyz svitilo slunicko. :)

        0 0
        • bajkr  

          ještě že to víme ;)

          0 0
          • VencaV1  

            To jsem rad ze vas to taky potesilo a kolik vas tam vubec je? :)

            0 0
            • bajkr  

              taky nam prozrad kolik si najel zase svejch 20km :-D

              0 0
              • VencaV1  

                Nene prekrocil jsem svuj rocni limit a co ty furt jenom lestis? :)

                0 0
                • prodi  

                  My co nemáme ty super kola s velkým C a Lefty, tak raději ještě nevyjíždíme.

                  0 0
                  • VencaV1  

                    To je mi vas lito. Tak doufam ze aspon v lete az bude sucho a teplo vyjedete.

                    0 0
                    • prodi  

                      Snad jo, jestli bude někde stánek se zmrzlinou :)

                      0 0
                      • VencaV1  

                        No treba na koupaliste a nazpatek to zvladnes ne? Jestli to teda nemas moc daleko.

                        0 0
                        • prodi  

                          To nevím, mám moc těžký kolo. A co když po cestě píchnu?

                          0 0
                          • VencaV1  

                            Tak to ti neporadim, to vypada jako zavazny problem. Kdyztak zkus zalozit novej thread, treba ti nekdo zkuseny, kdo uz pichnul poradi.

                            0 0
                            • prodi  

                              Já chtěl poradit od tebe, škoda

                              0 0
                              • bajkr  

                                canon přecí nejde píchnout tak ti neporadí nemá s tím zkušenost ;)

                                0 0
                              • VencaV1  

                                To je fakt skoda. Jsem ti chtel pomoc a dal jsem vyhledat „co mam delat kdyz pichnu“ ale nic to nenaslo. Takze kdyz to neni ani v historii, tak se s tim asi delat nic neda.

                                0 0
                    • bajkr  

                      taky doufám že jo ale mám strach že si ušpiním pláště :(

                      0 0
                      • VencaV1  

                        Jsem slysel, ze existujou nejaky samocistici, tak se po nich zkus poohlidnout.

                        0 0
                • bajkr  

                  jj leštim každej den až budeš mit pořádného bika budeš leštit taky :-D

                  0 0
                  • VencaV1  

                    Tak to uz se tesim az budu velkej a nejaky to poradny kolo si koupim.

                    0 0
        • Jogador  

          Já jel i včera:)

          0 0
    • jecnak  

      Kdyby se chtel nekdo pridat na sobotu a nedeli na dopoledne nebo odpoledne – po 150km na silnici…

      0 0
      • bajkr  

        ja bych potřeboval 160 abych se dostal aspon na 1000 :-D

        0 0
      • bajkr  

        ale asi to ještě rozdělim na 2× ;)

        0 0
      • Medunka  

        v sobotu za dopoledne 150 a v nedeli to same? ja bych jela, stejne asi budu krouzit tim smerem, ale asi by si mi ujel ;-(

        0 0
    • bajkr  

      počasíčko vypadá slibně ;-)

      0 0
      • JIRA  

        Tady na Letný už od rána prší.........vy­mýšlím náhradní program. :(

        0 0
      • jecnak  

        Peknych 90 mi to hodilo (ne ze bych se flakal, ale obcas je potreba si taky doma uklidit >:-). Nechapu to prazsky pocasi, protoze v polabi svitilo slunicko. Sotva jsem dorazil domu, tak zaclo snezit.

        0 0
        • blue  

          ja bych aktulani prazsky pocasi charakterizoval jako aprilovy :-) pred chvili snezilo, prselo a ted uz zase sviti slunicko

          0 0
      • enjoy  

        tak panove:-),vsem co jste jeli gratuluju!:-D.za den bylo snad 3× jasno a 4× snezilo.musel jsem se tomu(vam:-)) z prace smat:-))

        0 0
    • Darkson  

      tak dneska nic moc, počasí fakt humus. zatačeno, déšť, vítr, kroupová vánice…brr, teprv mi rozmrzaj prsty na rukách i nohách

      0 0
    • bajkr  

      tak to dalo 73km a marně sem po příjezdu domu hledal na sobě suché místo:-D ale myslim ze darkson na tom byl o trochu huře ted už ví že si do kejmla musí příště přibalit holinky :-D jinak i přes nezdar počasí to bylo pěkný a hřeje mě u srdce že sem to na rovince nandal blackovi =-)

      0 0
      • McBlacky  

        tos mě rozpiloval že jsem čuměl :( holt budu muset přitvrdit v tréninku

        0 0
    • cabbage  

      charakterizoval bych to citátem z Rychlejch džípů: // Takovej pěknej slunečnej den a vono prší jako by se nechumelilo. // prostě sme zažili vsechny druhy hydrometeoritu- déšť, krupici a sníh… nakonec to hodilo 80km v pruměru 22,2.

      0 0
      • bajkr  

        ses nejak flákal mě to dalo prumer 22,4 :-D

        0 0
      • frof  

        Tak nejak to bylo.Slunicko,krou­py,dest,slunic­ko,dest a voda a mokro a mokro.nakonec 125km s Marrym.Jak uz jsem psal je to pocasi pruda.

        0 0
    • McBlacky  

      no tak já si to ještě natáhnul 95km :) 2× jsem zmoknul 2× kroupy a jedna vánice to je slušný skore. pro příště budu muset nainstalovat zásterku na přední blatník a lepší návleky :)

      ovšem zadní blatník dneska byl vííc než užitečnej co pánové ? :)

      0 0
      • bajkr  

        jj musim uznat ze blatnik opřenej v tomto počasí doma o skříň neni to prave hold image asi bude muset ustoupit a blatade přidělám :-D prdel mě zebe ještě ted :-(

        0 0
    • Meesha  

      Dneska je to peklo! :-) Kdyby nesnezilo, tak bych mozna i vylez na bika!

      0 0
    • cabbage  

      nikam nejedu, je tam sice nadherne, ale…

      0 0
    • bajkr  

      je tam krásne ale na trochu jiné sportovní náčiní :-D

      0 0
    • bajkr  

      16:49 a pořád padá :-(

      0 0
      • Twister  

        Já to zkusil a šlo to. Akorát ve sjezdech sem sedlal jednostopý sáně. Za ty nechápavý pohledy běžkařů to stojí. :)

        0 0
        • bajkr  

          to já sem se neodvážil :-) a hlavně mi ještě schnou věci

          0 0
    • fousac  

      mi ani nevadi, ze sem v sobotu nejel… pocasi vic nez divny… a hnat se za takovou smeckou chrtu me taky nijak nelaka… i kdyz podle prumeru predpokladam, ze to nebylo terenem…

      zato nedele byla super, v lese jenom cerstvej snizek, jinak ticho a pohoda.. nadhera..

      0 0
    • cabbage  

      co dneska v 13:00 pod barandakem?

      0 0
    • bajkr  

      nechci zakládan novej thread tak to napíšu sem

      sobota 10,30 pod barandakem branicka strana tak doufam že se někdo ukáže ;-)

      0 0
      • mawerick  

        ani me nehne:D

        0 0
      • cabbage  

        konecne prisly srouby na islnicku, tkaze vyrazim driv, pod barandakem jen projedu abych videl blackyho fulla a pofrcim dal…

        0 0
      • SELMIRA  

        já nemůžu jedu s cyklotůristama Koněprus :o)) /Snad to zde nečtou, sic mě za to označení zabijou./

        0 0
        • bajkr  

          proč by te zabijeli dit to sou cyklotůristi :-D

          0 0
          • SELMIRA  

            tak jim to zkus schválně říct :o))) Ty asi můžeš, páč když budeš na biku, tak Tě nedohoní ale já nic neřekla. Mně nejmenuj. Kdyby něco, neznáme se.

            0 0
            • bajkr  

              dohoni nedohoni klidne jim to řeknu páč sou ;-)

              0 0
              • SELMIRA  

                to chci vidět. Hihi.

                tuhle jsem jim navrhovala jeden výlet a dyž jsem jim vysvětlovala trasu, řekla jsem: „…Musíme to vymyslet, aby to bylo dobrý i pro vás…“ Myslela jsem jako aby to pak neměli moc komplikovaný při návratu, jako aby se nevraceli za tmy nebo tak. /Páč já se narozdíl od nich nemusim vracet až Bůh ví kam do Práglu, že./ Ale si tu hlášku přeložili po svém a hned se uráželi. Že jako ať si nemyslim, že nejsou žádní tůristi, že co zvládnu já, to daj taky…Přitom mě ve snu nenapadlo je podceňovat!Jenže oni jsou moc chytlaví. :o)) Jinak jsou to fajn lidi, na nic (kromě bikerů) si nehrajou, ale to si hrajem všichni. A je s nima mocná prča. Tak chci s nima někdy jezdit a proto už jim raději neřikám tak ani tak. :o)))

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.