• bajkr

    kdo se přidá v sobotu na něco drncavějšiho ;-) v lese už je sucho! :-) pod barandakem je voda tak bych to viděl v 10.oo u serpentinek :-) trasu určitě vymyslíme zase pěknou ;-)

    Anketa: přijedu:

    6x
    35%
    3x
    18%
    5x
    29%
    0 0
    • bajkr  

      a nebo serpentynek :-)

      0 0
    • JirkaD  

      Jedu taky, doufám, že v lese už není sníh, předělal jsem zimního horáka na letního – véčka a sníh jaksi nejdou dohromady :-)

      0 0
      • SELMIRA  

        Na Hřebenech už žádný bahno neni. Teda skoro, kdo chce psa bít, vždycky si hůl najde, že. :o) Ale fakt pohoda!

        0 0
    • cabbage  

      kdyby bylo neco neme drncaveho…

      0 0
    • McBlacky  

      bych to viděl na nějaký pěkný Brdy až na Plešivec oběd ve Lhotě a někudy zpět, co vy na to?

      0 0
      • cabbage  

        jako ze ne…

        0 0
      • fousac  

        Fuj chrti!!!!

        0 0
      • cabbage  

        brdy ok, ale tak halouny a co nejvic presunu po asfaltu. HT je v lese pouzitelny jenom z kopce/do kopce…

        0 0
      • goood  

        A co dat tu trasu cos navrhoval minulej tejden (posazavska), nebo jste to jeli ??

        0 0
        • McBlacky  

          klidně. Rozhodneme ráno v sobotu. Z hlediska úspory času ale budeme muset jet dost silnici. sraz v 10 je dost pozdě na tuhle trasu – zvlášť když kvuli vodě se musí objíždět dvě místa přes kopec. já jsem pro obě trasy, ikdyž posázavská a hlavně povltavská mě už leží v hlavě teda zle :)

          0 0
          • cabbage  

            silnice po rovine? jedu!!! btw: co se musi objizdet?

            0 0
            • McBlacky  

              jarov-Vrané Davle-Pikovice

              0 0
              • cabbage  

                jarov-vrane- uspesne projeto ve stredu pred diskulturni slezinou. pikovice budou problem, nechce se mi drncat po prazcich…

                0 0
                • McBlacky  

                  no tak to jedem teda v sobotu… až do Vraného silnice, pak přes kopec Davle, co pujde + cca km po kolejích a je to celý v suchu…

                  0 0
      • fousek  

        Plesivec bych si s vama i sjel:-)

        0 0
      • Gung-Ho  

        Zupaaa…hlavně at je to dlouhý a s obědem…už se těšim jak malej:-)))Hlasuju pro Plešivec

        0 0
    • goood  

      Ja se pridam, uz me to na ty silnici nebavi :-) Akorat nevim kde jsou serpent(i)ynky :-)

      0 0
      • fousac  

        tady jsou..

        0 0
      • Honzas  

        japato;-)? vzdyt v utery Ti to po ty Stechovicky tak pekne slo;-) taky bych se pridal. jak v sobotu, tak s otazkou, co to jsou ty serpent(i)ynky ;-)?

        0 0
        • Darkson  

          serpentinky se říká místu, kde sjedeš z cyklostezky z baranďáku na bránický straně. máš tam takový asi 3 krátký serpentinky a dole na rohu u hospody bejvá sraz.

          www.mapy.cz/?…

          0 0
          • Honzas  

            Díky. To snad najdu. Nebo budete někde projíždět kolem Zbraslavi? a v kolik tak zhruba?

            0 0
        • goood  

          Aha, tos byl teda ty jak jsem te predjizdel pred Mechenicema ?;)

          0 0
    • SELMIRA  

      jela bych okamžitě a střelhbitě, ale asi budu jinde :o(

      0 0
    • Darkson  

      počítejte se mnou

      0 0
    • mawerick  

      no když nebudu po noční totální mrtvola tak proč ne:) (ale info pro organizátora: víš že to nesmí dát víc jak 40km;) :P)

      0 0
    • McBlacky  

      tak teda jestli do soboty nebude pršet bude to fakt luxus. Dneska jsem po práci prubnul točnou a Vykopávky a Homoli bez bahna. PS: zkoušel někdo dát tenhřebínek z vyhlídky na homoli do Jarova? to je teda vražda No1, nedal jsem víc jak 50% :( pád ze skály na silnici z xxx metrů mě nebere…

      0 0
      • Peslezedirou  

        He he loni uspěšnost 70% nekecám. Po zimě je tam ta zem přesi jenom měkčí není to na 100% tvrdý, letos si to raděj nedám pač jsem loni hrozně padal, pohmožděná krční páteř na Kozích hřbetech atd..Mordor je podle mě ta levotočivá nad tunelem, není to zas tak těžký, ale stačí se podívat kolik metrů máš ke kolejím, brrrrrrrrrrrr­rrr..........­..

        0 0
        • McBlacky  

          hele nevim jestli myslíme to samý já to včera objevil, to je hodně neznatelná pěšinka,

          0 0
          • Peslezedirou  

            Myslím tu jak sjedeš mezi skalkama k potoku u nádrží. Ke konci se ta cesta napojí na nějakou turistickou značku. Je to jako by po úbočí toho hřebenu co vede k řece.Škoda, že nemůžu napýchnout telefon v práci k PC, byl jsem tam o víkendu tak mám pár fotek.

            0 0
        • McBlacky  

          abychom si rozuměli

          0 0
          • Peslezedirou  

            Jo jo to je ono. Dokonce se tudy běhá nějaký závod do vrchu…

            0 0
            • McBlacky  

              jo to je taková ta pěšinka s bílejma šipkama, jenže já to bral po tý hraně skály :) ale říkal jsem si, že příště zkusím tu pěšinku, ta vypadala docela sjízdně, jel jsem po ní závěr a šlo to celý, kromě tý 160 stupnů točky dolů k potoku. ty jo jsem nevěděl že se to jezdí…

              0 0
              • bajkr  

                fšechno se jezdí ofšem něco jen jednou :-D

                0 0
              • Peslezedirou  

                Já jsem tam jel dost hranu, na tu točku k potoku jsem si věřil , ale sešupal jsem to raději po svých. Ono se to zdá celkem v poho, ale za řídítkama je to peklo. Lepší živej posera než mrtvej hrdina. Fakt se podívej nad ten tunel, člověče nechci vědět co by se stalo nevytočit to a letět dolů. Dá se jet přímo z vrcholu (to jsem nedal, to už byl strašnej sklon) a pak ještě když by ses vrátil zpět po cestě jak je tam takový hup a na levo nějaké nory tak tam vede ještě taková malá pěšinka a tou se na tu cestu taky napojíš.

                0 0
                • McBlacky  

                  no tak z toho vrcholu po hraně jsem to právě dával, ikdyž ten začátek jsem sešel a pak jsem místama jel/nejel. Ale radši se na to vyseru to pilovat, protože to strašně smrdí rakví na silnici dolů což by byla jistá smrt bez diskuze, fakt jsem se včera moc bál. Příště zkusím pěšinku… Ta točka dole no podle mě projet nejde, musel bys tam přehodit zadní. je to moc úzký, myslím že už na tohle mám odhad.

                  0 0
                  • fousek  

                    To me zacina zajimat, dejte sem naky fotky az tam zas pojedete

                    0 0
    • jecnak  

      Fuj chrti :-)

      0 0
    • Hurikan_Tom  

      Ahoj, ja se pokusim taky dorazit, ale pze to bude moje prvni vyjizdka v r 2006, tak zrejme nebude trvat moc dlouho (s vami). Ale aspon neco ;o)

      0 0
    • goood  

      Jsem teda docela zvedavej na vojtecha na tom Norcu…

      0 0
    • zirecek  

      Jel bych a rád, pěkný datum na vyjížďku, :o).

      0 0
    • bajkr  

      Tak dneska to bylo super ;-) nadherný počasí :-)sem si užival každej metr :-) srandy bylo kopec a stejně tak defektů a pádu bez nehody byl snad jen darkson a já :-D dalo mi to krasnejch 92km a 1106 vejškovejch.

      0 0
      • JirkaD  

        Já jsem taky nedefektil!

        Zelená ze Slap do Štěchovic byl zážitek. Dneska jsem se tam byl podívat pěšky abych si prohlídl po čem jsme vlastně jeli i okolí, na což včera jaksi nebyl čas, a je to tam fakt krásný.

        0 0
    • cabbage  

      takze 59km, ohnuta patka a prodreny kalhoty- nechci vedet jak bych dopad kdyby tam nebylo to zabradli… jinak vynikajici akce, tolik sem toho uz dlouho nesezral a trasa byla taky pekna;)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak to já mám za 103km a nastoupáno 1250. K tomu jeden defekt, ale jen píchlá duše o trn, takže OK. No a ze dvou dršek sem si zařídil nějaký drobný odřeninky, modřiny a dost možná i monokl :-)) Ale přes to všechno se mi to moc líbilo a už se těšim na zejtra. Doufám, že počasí vydrží:-))

      0 0
      • Gorgov  

        parada pocasi, dali sme to na Plzeň, takže slabejch 225km a nastoupáno 2k2. Zejtra uz to s tim pocasickem asi bude slabsi. Ale jedu na Povlt. bikerskej pohar, pojedte taky nekdo, je to v Kamyku, z prahy asi 60.

        0 0
    • goood  

      Tak dneska to byla vazne luxusni vyjizdka, ta trasa je proste nadherna. Diky Blacky. Je fakt, ze bez tech defektu by to asi bylo lepsi, takhle jsme se rozjeli a za chvili uz jsme zase stali, takze mi vytuhly nohy. Jinak mi to dalo 109 km a 1330 m, ulomenej a ztracenej drzak na svetlo (to bude asi tim, ze jsem nemel blatnik :-) ), odrena ruka a sramek na tvari a ohnutej kotouc. Ale stalo to za to !;-) Uz se tesim na fotky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.