• luke777

    vyjizdka kdykoliv pokud bude pekne

    0 0
    • dav33  

      Zrovna dneska jsem chtěl založit „Přerov“ s otázkou kam tady jezdíte na kopečky? Jsem tady pracovně,samozřejmě s kolem ,a zajímaly by mě trasy , které se dají zvládnout po práci.

      0 0
      • grafik  
        1. nejblizsi teren je u cekyne /mamut bike/
        2. okoli helfstyna (z pr. cca 15 km)/sela maraton/
        3. hostynske vrchy /drasal/

        jinak nic moc, pak se da dobre jezdit az u Olomouce :)

        0 0
        • dav33  

          Mamuta jsem jel,Šelu mám skoro celou projetou , ale těch nudných 20-ti km tam a pak zpět se nezbavíš, Hostýn chci vyzkoušet. Pěkné svezení po práci je asi jen s variantou auta na místo.

          0 0
      • RBbur  

        Zkus ještě Pade cup nebo Oderskou mlýnici , je tam ale nudná cesta do Podhoří

        0 0
    • Vymi  

      no jak uz psal Grafik je toho tady docela dost… :-) ale uprimne je lepsi si vzit auto kolo hodit do auta a jet trochu vis… protoze nekdy musis jet zbytecne 15–20 km po ceste nebo polnacce kdyz to znas trochu ty cesty..... :-///

      0 0
      • dav33  

        Tomu jsem se právě snažil vyhnout ,ale asi není zbytí. Samozřejmě jsem pro každou vyjížďku ,kterou tady navrhnete za slušného počasí.

        0 0
        • Vymi  

          ok… jezdim dost casto ale dneska nic… mozna zitra bych jel maleho SELAKA (SELU) nebo popripade ve ctvrtek… podle pocasi no nekdy je mi to jedno… :-))))

          0 0
          • dav33  

            OK , dneska taky nemůžu ,ST nebo ČT jo, asi se můžem domluvit tady na „Přerov“

            0 0
            • Vymi  

              tak tak… :-) vetsinou jezdim stylem kolem becvy od Laguny pak pres most u Grymova pak po asfaltce dale trochu pole pred osekem a nakonec jadran a pak asfaltka az k lipniku potom podel reky becvy opet az jedu trasu sely… :-)

              0 0
              • dav33  

                Přesně tak,jezdím tam po pravém a zpět po levém břehu. Někdy pak za Lipníkem na Podhůru atd. nebo po Gabrielce dál a někde se napojím. Tu Oderskou stranu jsem jel autem do Lipniku pak Podhoří a nahoru kus pěšky než jsem se dostal na tra? a pak přes Peklo zpět – celé je to super terén

                0 0
                • grafik  

                  anebo si dejte 20× kolecko po prerovske rokli (motorkarsky okruh) :)) Ten posledni padak je dost gut jezdili jsme ho jeste na cyklosu :)

                  0 0
                  • dav33  

                    to jezdíš v gasmasce nebo jak v tom prachu ?

                    0 0
                  • Vymi  

                    kde jsou ty casy… cyklos RMX – 20 a hura do rokle nebo na skalce… :-))) to bylo modrin a odrenych kolen… :-))))

                    0 0
                    • grafik  

                      skalka byla dost gut, jak to tam vypada dnes ? pamatujete hosi este ‚zernavou‘ ?

                      0 0
                      • Vymi  

                        chce jezdili jsme s Ladou za nemocnici jak jsou tam ty garaze… je tam brutal svah… to byli drzky :-))) jinak skalka je jeste co byvala ale uz je to nic moc… jo jo leta bezi a my starneme.. :-((((

                        0 0
                      • Chaingang  

                        No,na Žernavé je teď dost dobrá 4crosska.

                        0 0
                        • grafik  

                          stara bmx-ka byla lepsi. Ted je bmx u laguny – skoda, ze jsem z bmx-ky uz vyrostl :)

                          0 0
                          • Vymi  

                            onehda jsem si pujcil cyklosa od synovce… no bylo to jako bych se vratil do svych detskych let… ale to co uz jsem umel jsem zapomnel nebo spise se bal zkusit… MTB je proste MTB… :-))

                            0 0
                • RBbur  

                  Hezká trasa je třeba z Podhoří směr Uhřínov, za mostkem odbočíš vlevo na lesní cestu, z Uhřínova na Středolesí, ze Středolesí na Radíkov ( super výhledy ) Z Radíkova po červené sjezd na Boňkov , Boňkov nahoru, sjezd kolem chatek k Tlustému Janu u Tlustého Jana doleva na lesní cestu před Michalenkou na výrazném křížení lesních cest do prava sjez ke skalám , nahoru asfaltkou k vlekúm na Poštátě doprava po žluté , sjezd k hradu Puchart a Tlustému Janu pivo dále po žluté do Velké a po asfaltce do Podhoří

                  0 0
                  • luke777  

                    zajimava trasa z prerova do loucky to mam za 40 min a podhori je kousek. na postate sem byl na jare sice jen po silnici ale i tak sou tam kopce nebo to muzem zalomit na oderskou mlynici, taky super zavod

                    0 0
                • luke777  

                  muzem se domluvit treba na ctvrtek hlasi docela pekne pocasi ja v praci koncim tak okolo 16h. nebo o vikendu pokud mate nekdo auto slozime se na benzin. Sem ted byl o vikendu projet kousek drasala a muzu jen rict sela je rovinka doslova a do pismene najely jsme slusnych 60km a kdo zajel drasala smekam.

                  0 0
                  • Vymi  

                    no letos ho jedu a proto jezdim co to da… :-))) ok… na ten ctvrtek bychom se mohli domluvit… kolik by nas jelo???? dej me tomu ze bychom jeli od Prerova klasika co tu byla psana a pak si vybereme :-) ok?

                    0 0
                    • luke777  

                      bych se domluvil na ctvrtek na 16 h lavka u laguny z te strany jak je zahradka a trasa bych jel kolem becvy pres kozlovice polnackou dojet du tucina a pak do pavlovic po ceste v pulce kopce pred pavlovicama sjet polnackou do pavlovic a pak vyslapat tahlej kopec ke hrbitovu a pak za pavlovicemi se napoji na sela? dojet na helfstyn a pak za helfstynem az k jezirkum po trase? zpatky kolem becvy?

                      0 0
                      • grafik  

                        … este bych jel do teplic kolem krkavce pak do rybaru a nakonec vystoupat na malenik z maleniku kolem hradu do susic a pak teprve kolem becvy do prerova …

                        0 0
                        • luke777  

                          ok neni problem da se to ujasnit cestou, tak jezdim ja pokud jedu na tuhle stranu, kdyztak sem hodim tel at vim zda nekdo jede

                          0 0
                          • dav33  

                            akorát teď nevím zda dám těch 16hod,to se ujasní ve ČT ,jinak bych jel

                            0 0
                    • luke777  

                      muj tel. je 777 944 322 bych jel v ten ctvrtek v 16h zatim cau

                      0 0
                      • Vymi  

                        ok zde je muj tel 603 189 435 k­azdopadne ten cas mi vyhovuje :-) dneska to jedu taky projet ale jen tak pohodicka jazz :-)cim vice tim lepe :-) kdyz nas pojede..

                        0 0
                        • dav33  

                          Dneska určitě vyjedu, čas zatím nevím , ale nejpozději v 17 . tel.:724 332 991

                          0 0
                          • Vymi  

                            fajn.. :-) cim drive tim lepe… pojedeme Mamuta??? :-)

                            0 0
                            • dav33  

                              Jo , můžem . Kde si dáme scuka ? Čas odpoledne tady nebo přes tel. .

                              0 0
                            • luke777  

                              dnes projet mamuta koncim okolo 16h bych i vyjel dam jeste vedet jestli ano ci ne

                              0 0
                              • Vymi  

                                bezva tak ve trech to bude narez :-))) ok dame si tady vedet kazdopadne cisla si napisi :-)

                                0 0
                                • Vymi  

                                  sraz no videl bych to u toho tenisu u te lavky jak je zahradka… pak bychom frceli pres most Michalov atd… na Mamut..

                                  0 0
                                  • luke777  

                                    jojo v 16h tam

                                    0 0
                                    • Vymi  

                                      bezva ve 16 sraz :-) jak jsem psal!!

                                      0 0
                                      • grafik  

                                        Mozna dnes po dlouhe dobe vyjedu. Mamuta bych jel taky. Cekal bych ale mezi Trsicema a Zakrovem tam jak se prejizdi asfaltka (tam to mam nejbliz :). Snad mi to vyjde. Poslu ti pak text kde sem.

                                        0 0
                                    • Vymi  

                                      nic padim domu… mam padla a o te 16 u toho tenisu… :-)

                                      0 0
                                      • dav33  

                                        Pro nepřerováka ,kde je lávka u tenisu aspoň přibližně.Dík

                                        0 0
                                        • RBbur  

                                          jeď poti proudu Bečvy po pravé straně od náměstí , nelze přehlédnout kurty ani visutou lávku

                                          0 0
    • Vladim73  

      Pokud by ste měli zájem, tak každé uterý a čtvrtek má vyjížďky Cyklo tým Lipník a sraz je v Lipníku u mostu vždy v 17:30. Občas jezdíme trasu šely, ale mnohem lepší je to na tu stranu k Uhřínovu a Slavkovu.

      0 0
      • dav33  

        U kterého mostu ? včera jsme tam stáli akorát dva a to z přerova .Dobrý fór

        0 0
        • Vymi  

          jak jste tedy ale nakonec dopadli?????

          0 0
          • dav33  

            V poho ,Luke tam byl včas , já se přiřítil skoro pozdě a jeli jsme na Slavkov ,dolů po Šele a pak různě přes Veselíčko atd zpět k řece.Luke mě z Lipníka do Loučky skoro uštval,ale jinak pěkný výlet.

            0 0
            • Vymi  

              sakra… spechal jsem docela dost ale neslo to… :-( ale priste uz jedu… :-) Luke je dabel… velka pila a zadek 4 a vyjede kopec jak nic… :-))))

              0 0
    • Vymi  

      tak musim rict ze vcera se mi to moc libilo.. :-) ten brod pekne jsem si ale namocil zadek… :-)) jinak dneska je mi to hrozne lito ale nejedu jak jsme se domluvili – pritelkyne je nemocna a tak mam nejaky vyrizovani ve meste a nevim na jak dlouho to bude… kdyz tak bych jeste napsal sms jak to se mnou vypada :-)

      0 0
      • luke777  

        jojo vcera super sem dotoho brodu malem spad, rano sem ani nevstal z postele sem uplne mrtvej, pritelkyni uvar caj dej ji prasky a pusu par hodin bez tebe vydrzi:)))

        0 0
        • Vymi  

          no to bylo fajn ale ma ji vyridit nejaky veci v tom meste prave… :-(

          0 0
        • Vymi  

          ale nakonec si to ustal.. :-))

          0 0
        • dav33  

          Hele ,teď mi došlo,že na krátké v mamutu jsme dojeli skoro stejně.Měl jsem pocit , že jsem tě už viděl..

          0 0
      • dav33  

        Jo,díky , já byl taky v poho ,až na to oblečení a zapomenutou láhev. Dnes zkusím dorazit na 17.30 do Lipníka. Nabízím na někdy ten Hostýn…

        0 0
        • Vymi  

          nevim proc ale mel jsem porad pocit ze na tom kole uplne lezis :-))) ale jinak hezky hezky.. :-) Ten Hostyn je dobrej napad…to se jeste domluvime…

          0 0
          • dav33  

            To myslíš stavbu a tlumič ? Já si k tomu původnímu nákupu dal delší představec a kámoš mi říkal , že bych mohl mít ještě delší. Tak poraď.

            0 0
        • luke777  

          ten hostyn jak? dojet na kole az tam? trasa?kus drasala:)

          0 0
          • grafik  

            jednou sem jel z olmika na hostyn + tesak a pak zpatky do ol. Byl sem totalne kill … vrele nedoporucuju, obzvlast kdyz pece slunko :)

            0 0
          • dav33  

            Mám auto a dva nosiče,takže můžem zopakovat včerejšek . Třetí kolo dovnitř ,nebo pokud máte nosič tak na střechu.Jet tam na kole se mi po práci nechce , ta cesta není asi nic moc.Raději pojezdím tam.

            0 0
            • Vymi  

              no to se domluvi dneska ale u me nic mam toho tak do 18 hodin to vyrizovani… vikend pres mobil bychom se mohli domluvit zitra mame firemni akci :-) takze nic… sobota nebo nedele????

              0 0
              • dav33  

                V SO,NE jsem doma , nezapomeň že nejsem z Přerova .Pojedu potom až v PO,ÚT. Sorry s tím Mamutem to bylo pro Lukáše a blbě jsem to odpověděl

                0 0
                • Vymi  

                  jasne… :-) jo v poho… :-)

                  0 0
                • luke777  

                  lidi jedine nedele pritelkyne se tvarila velice divne zitra jdu na mosty, v sobotu oslava, nedele volna.pristi vikend nemuzu jdem pod stan jinak sem bez pritelkyne a 18 cervna jdeu stity a 25 jedu burinku

                  0 0
    • luke777  

      pocasi je docela nahovno v nedeli sem byl rekreacne chvalcov tesak trojak lazy rajnosky tesak chvalcov. pocasi uslo 2 krat zmokl pekny vylet

      0 0
      • dav33  

        Máš jezdit v sobotu, jel jsem Město Albrechtice Praděd a zpět cca 113 km a zmokl jsem až posledních 5.

        0 0
        • Vymi  

          jo a trochu snehu tam jeste bylo :-)))) jak se vede… ted mame ve firme dost prace a tak nestiham chodit na forum… :-(

          0 0
    • luke777  

      jedete nekdo ven?

      0 0
      • grafik  

        ve ctvrtek nebo v patek projedu mamuta

        0 0
        • Vymi  

          zdarec ten patek bych jel taky co zbytek??? :-)

          0 0
          • dav33  

            Jako čerstvý otec mám trochu brzdu. Snad příští týden.Zatím surfuju na azub.cz a vybírám vozíky.

            0 0
            • luke777  

              gratuluju kluk ci holka ja sem byl vcera a v nedeli v lese je sucho!!!!!! trenuju na sobotu,jedu kellys rampusak stity 60km

              0 0
              • dav33  

                kluk.,rampušáka ti závidím , budu rád ,když vyjedu na chvíli okolo baráku a nebo to vyřeší noční trenažér.aspoň jsem si udělal trochu „radosti“ a koupil si nový ráfek a pláš?.

                0 0
                • grafik  

                  … na kocarek ?

                  0 0
                  • dav33  

                    Nes.r , ale dobře , že jsi mi to připoměl,musím dneska dofoukat kola na kočáru.To by jsi čuměl,ten má i kotoučovku a já ne.

                    0 0
                    • luke777  

                      cos kupil za rafek? ja vozim remerx plaste michelin a spokojenost, no vidis vem ho sebou hodis ho na zada at se kocha vyhledem:)). sem na rampusaka zvedav. p.s doufam ze me otcovske povinnosti potkaji co nejpozdeji

                      0 0
                      • dav33  

                        Ritchey a pláš? z-max. Ven raději pojedu sám (zatím), ps ono to není tak zlý :-)

                        0 0
                    • Vymi  

                      Jedine co je u me noveho jsou cervene spalky na brzd. celistich ale mrchy rvou… :-((( Ale zase brzdi docela slusne… v patek tedy asi jedu… podle pocasi…

                      0 0
                  • Vymi  

                    jedes ten patek????

                    0 0
                    • grafik  

                      zatim to vidim tak pade na pade /chtel bych projet toho mamuta/. Zitra dam urcite vedet jak to bude. A nechtel bys zajet i do olmika (z mamuta je to mala zajizdka :) zaplatit registracku na ol. burinku ? Tusim ze do 17. je to jeste za tri kila.

                      0 0
                      • Vymi  

                        ha no vidis me to uplne vypadlo… :-) tak to musim jeste probrat… dam vedet.. co a jak… zitra!

                        0 0
                      • grafik  

                        dnes nejedu. Vyrazim zitra esi bude dobre pocasi tak na 99%.

                        0 0
                        • Vymi  

                          hm… ja se jeste ozvu neco mi do toho mozna vleze… :-(((

                          0 0
                        • Vymi  

                          covece je to naprd dneska mi to nevyjde :-(

                          0 0
                          • grafik  

                            ok. neva, po praci pojedu zacvaknout startovne na burinku, dnes je posledni moznost za 300 ;)

                            0 0
                            • Vymi  

                              hm… se mas… :-( ale burinku bych mel jet ikdyz to bude drazsi… :-)

                              0 0
                          • luke777  

                            nazdar tak me to zitra zacne jedu do tech stitu sem natesenj jak male dite:) pry je to pohodovy zavod:) toz sem zvedav, burinka je zplacena tkze se tesim

                            0 0
            • Vymi  

              toz to ale dobra novina!!! :-)) velka gratulace!!!

              0 0
      • moratii  

        No jel bych,ale budu se radeji ucit…

        0 0
    • grafik  

      sakra, tak sem vyjel konecne po mesicni pauze – vyjedu z olmika a najednou KRUP CVAK a retez na na 2 kusy … tak sem to otocil a sel pesky cca 8 km v tretrach po asfaltce, no jeste ted me bolej nohy :/

      0 0
      • luke777  

        ani me nemluv rampusak 2005 60km mtb na 10km bezva rozjetej buch retez na dva kusy snytoval a jel jak dabel na 55 km prorazil dusu ale dojel pro me ve skvelem case 4h 25 min

        0 0
    • Vymi  

      No ja se taky pridam… v patek jsem tedy nejel ale v sobotu firemni akce fotbal… protihrac me pri hre nakopl tak dobre ze mam nastipnutou kustku na nartu takze kulham o sto sest… no doktor se me ptal jestli jezdim na kole… rikam ano a dost ptam se proc… budu to muset omezit tak 3 tydny a jeste mam hole.. takze zavod BURINKU asi nepojedu :-(((( chjo…

      0 0
      • grafik  

        no, vyderenej vikend :) v nedeli sem projel kus burinky a trat vypada dost dobre. Skoda ze nejedes.

        0 0
        • Vymi  

          ani me to nepripominej… ze to proste nemuzu dat me sakra svte… :-(((

          0 0
        • luke777  

          ja jedu burinku trat neznam,jsem zvedavej doufam ze to bude tak prijemne jak na rampusakovy kopecky kopecky:)

          0 0
        • luke777  

          prosimte mas nejakou mapu te burinky profil trate, vubec nikde nic neni to je organizace, nasel sem jen mapu ta vypada jak kdyz 5 lete dite maluje

          0 0
          • grafik  

            to jo, na netu toho fakt moc neni :) , ale trat je znacena velmi dobre a rekl bych ze z 20% z 2. poloviny vede jinudy nez je v mapce. Prevyseni cca 1500 m coz je na 60 km celkem husty :)

            0 0
            • Vymi  

              no tesil jsem se ale nic tu nic… ale trochu se vam smeju… :-)))

              0 0
    • dav33  

      Nejedete dneska někdo? Napohodu , 14 dní jsem na tom neseděl. To Vymi : Co to děláš za divný sporty?

      0 0
      • Vymi  

        hral jsem fotbal… :-)))) noha uz v poho ale boli boli… tretrach :-((

        0 0
    • dav33  

      Ještě jeden pokus , jedete dnes někdo ? chci jet na Hostýn , beru auto.

      0 0
      • Vymi  

        jel bych hned ale jsem za prve do pul pate v praci a ta noha myslim ze do poloviny cervence jezdit jeste moc nebudu :-((((( budu muset i kvuli tomu vynechat DRASALA :-(((

        0 0
      • luke777  

        ahojky v kolik a z kama vyrazis? uvazoval sem dnes ze pojedu,

        0 0
    • dav33  

      Vyjel bych v 17 od někud z Přerova, za 30 min jsme sedíme na kolech v Bystřici. dáme cca 2,5 hod 21.30 jsme zpět.

      0 0
      • Vymi  

        je jak ja vam zavidim… :-(

        0 0
        • dav33  

          My ti zítra napíšem , jaký to bylo :-)

          0 0
          • Vymi  

            jo jo… :-)

            0 0
          • Vymi  

            tak jak se jelo??? :-)

            0 0
            • luke777  

              jojo super, dojely za bystrici zaparkovaly auto rozjely za rikou se napojily na drasala, byla tam na levce pekna kurba:) pak z chvalcova po drasalovy na tesak kelcsky javornik, skoro do rajnosek a pak spodem lesni cestou do chvalcova 40km zhruba 2h 30 min doma v 21h

              0 0
            • dav33  

              To kurba je s „ř“ a jednalo se opravdu o oral na lavičce,oni se vůbec nenechali vyrušit naším průjezdem :-). Jinak opravdu pěkný výletek,terény super,ale na celého Drásala to chce ještě trochu potrénovat (snad příští rok). Letos ještě určitě párkrát pojedem , takže se můžem domluvit.

              0 0
              • Vymi  

                no takze takove male spestreni… :-))) jo urcite budu chtit jet… :-) Drasal me mrzi letos jsem ho chtel jet…

                0 0
    • dav33  

      Tak jsem si včera sám hodil „rychlovku“ ,když jste nikdo nejeli, podřídil jsem vše jen najetým km ,takže 78. Dnes ráno 15 a tím si splnil normu : do prázdnin 2tis. Není to nejvíc,ale aspoň něco..... Drásal v tom počasí asi bude drsný.....vůbec nezávidím

      0 0
    • luke777  

      ahojky lidicky jak se mate? jsem po dovolene a v praci se stehujem sama sranda, jezdite? jedete na rusavskou 50? projeli trat?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.