• coolboy

    Vypadá to, že bude o víkendu zase pěkně…kdo by se chtěl projet v Hostýnkách? Navrhoval bych sraz někde v Bystřici,ať to mám z Přerova co nejblíž ;-)

    0 0
    • TheIF  

      Jasně jeduuuu a Bystřice mi taky vyhovuje

      0 0
    • pop  

      sakra jel bych,ale samotnýmu se mi z OL moc nechce. Bude to aspoň celodenňák s obídkem někde zas? :)

      0 0
      • coolboy  

        jasně proč ne…ale trošku blíž než minule…Slušovice jsou pro mě hrozně z ruky

        0 0
      • vit  

        Možná že bych jel

        0 0
    • Pavlos  

      Zebych se stavil hostynky jsou pekne jeste sem tam nebyl aspon by jste me povozili ale ja nejezdim ja se plazim:D

      0 0
    • Martula  

      Budu tam na časovce-směr na Hostýn :)

      0 0
    • pop  

      Tak co,přidá se někdo z Olomouce?

      0 0
    • TheIF  

      Dneska jsem to tam byl omrknout, hřebenovku Tesák-Hostýn a zpět na Trojak-Lazy-Rajnochpvice a všude uklizeno, žádné bahno, vyjetá stopa asi tam je o víkendech rušno.

      0 0
      • Corbett  

        Bahno není nikde, ani tam kde jsem sucho ještě nezažil. Asi by to potřebovalo trochu pokropit:)

        0 0
        • vojta  

          Ze ty jsi „privolavac deste“ :-))

          0 0
          • Corbett  

            Měl jsem noční a byl jsem v práci na kole, tak že jsem ze Zlína do Slušek jel ráno v dešti. Moc se mi nechtělo:)

            0 0
      • silnicar  

        Hostýnky celkem čisto, blato žádné, nádherný sešup Tesák – Říka proti Drásalovi…akorát všude tuny prachu (hlavně když nejede člověk sám:(

        0 0
    • Corbett  

      V sobotu hlídám malou, škoda, v neděli bych vás někde pozdravil, jak by jsme se míjeli:)

      0 0
      • coolboy  

        to je škoda…s tebou jsem totiž počítal. Tak někdy příště nebo na Drásalovi :-)

        0 0
        • Corbett  

          Někdy jindy, v Hostýnkách jezdím pořád, jenom musím mít volno v práci (mám ho poměrně hodně, ale né o víkendu). To sice teď mám, ale zaměstnávat mě bude mé dítě, což je příjemná práce.

          0 0
    • Papaja  

      No taky bych jel a co kdyby jsme se sešli na námku tak v 10hod. Co vy nato :oD

      0 0
    • coolboy  

      Super, že se našli lidi, kteří do toho půjdou se mnou…myslím,že ten start v 10 hodin je ideální. Přesný místo v Bystřici ještě domluvíme s ohledem na to, že někteří přijedou autem. Zatím trasu vidím asi takhle: po Drásalovi na Tesák, pak nějak do Rajnochovic (na Kelčák se mi opravdu nechce:-)) po trase Drásala dál do Lázů, hřebenovka na Troják, Tři kameny…a pak se uvidí, jestli pojedem na Hostýn nebo jestli sjedem na Rusavu. Místo na oběd taky domluvíme po cestě.

      0 0
      • pop  

        jj.to vypadá dobře. Oběd vidím na Rajnochovice.

        0 0
        • coolboy  

          jenom jestli to nebude brzo…a pak to zvracet v tom kopci :-D

          0 0
      • Martinkaa  

        Mozna se s Pekackem taky pridame ;-)

        0 0
        • TheIF  

          Kdybyste jeli kolmo do Bystřice tak dejte vědět v kolik, bych počkal v Opatovicích.

          0 0
          • Honza z H  

            Ty už máš nové kolo?

            0 0
            • TheIF  

              Nee má přijít začátkem května. Uplně jsem na tebe zapoměl stou blikačkou, dneska mám cestu kolem tak ti ji hodím do schránku (domů) teda jestli to ještě najde :-)

              0 0
              • Honza z H  

                Zatím ji nepostrádám, kdyby mi to nějak prošlo, možná bych v tu sobotu taky jel.

                0 0
                • TheIF  

                  Určitě pojeď vždyť jsme se o tom bavili, že na jaře zajedem do Hostýnek :-) Jsem ti chtěl hodit domů tu blikačku a mám nějaký wokno… je to číslo 509 ?

                  0 0
              • Honza z H  

                Zatím ji nepostrádám, kdyby mi to nějak prošlo, možná bych v tu sobotu taky jel.

                0 0
          • Martinkaa  

            Tak to vypada, ze zitra jedem. Muzem te pockat tak 9:10 v Opatovicich na „namesti“. No snad si to prectes. Budem tam cekat do ctvrt a pak pojedem.

            0 0
            • TheIF  

              Ok budu tam

              0 0
            • Vymi  

              ahlo halo ja vas videl ale nemohl jsem kricet na Hostyne jak na lesy… :-) taky jsem nahodou byl na hostyne ale s kamaradem koupil si nove kolo a tak jsem ho vzal na ty krasne vyjezdy a sjezdy… :-) dalo mu to pekne zabrat…

              0 0
              • Martinkaa  

                Jo? Profrceli jste okolo jak chrti a vypadals, jako ze nas vubec nevidis a my jsme na vas volali… :-). Skoda, ze jste nepockali, jeli jsme stejnym smerem.

                0 0
                • Vymi  

                  je ja se cucel jak jelen :-D ano ano jeli jak draci… on to porad chtel testovat… :-) v nedeli jsem byl peso… :-)

                  0 0
                • grafik  

                  keca, vymi ma ze me strach, tak chrti jak o medaile aby mi to na sele nandal …

                  0 0
                  • Vymi  

                    jasne to urco chci hlavne dojet :-) ale fyzicku ladim dobre…

                    0 0
    • vojta  

      Ze ja musim mit vzdy smulu … prave mi bylo oznameno, ze pratchynino jubileum se nebude slavit v nedeli, ale jiz v sobotu a ma ucast je zadouci … grrrrr … uz mne ty zensky zacinaji s…zlobit :(((

      0 0
      • Martinkaa  

        Doufam, ze takova nebudu/nejsem :-)))

        0 0
        • vojta  

          Uvidime za 20,40 a 60 let :)) Ony nejsou tak spatny, ale obcas kombinujou, kombinujou az vsechno prekombinujou …

          0 0
    • coolboy  

      tak kdo se ještě přidá??

      0 0
      • pop  

        Lákám každýho z Olomouce :)))

        0 0
      • mm  

        mozna ja. podle zavazku jinde. ale byl bych pro trochu jinci trasu. na tech „hlavnich tazich“ bude milion lidi

        0 0
    • pop  

      V neděli má být lepší počasí 20´C

      0 0
    • skier  

      Tak jsem uvažoval,že bych se taky přidal,at poznám co jsou na BF za lidičky.Do Bystřice to mám sice přes celé Hostýnky,ale zase budu rozjetý:-) Konečně se domluvte na dnu,jestli mohu,souhlasím se zakladatelem tzn.sobota.

      0 0
      • Corbett  

        Je počkej na Tesáku. Já bych také nejel až do Bystřice, tedy kdybych jel, nebo by se jelo v neděli.

        0 0
    • coolboy  

      no…já v neděli nemůžu, takže se pojede v sobotu!!! :-)

      0 0
    • TheIF  

      Dnes jsem byl zajet brzdy na Javorníku a nikde bláto jen pár stromů pod Holubovou chatou směr Rajnochovice (Drasal)

      0 0
      • vojta  

        Ty jsi jeste zdravy nemocny, ze mas cas se takhle projizdet ?

        0 0
        • TheIF  

          nj rehabilituju až v 27.4 jdu na kontrolu, je to paráda jen tak zevlovat na kole tolik km snad nenajezdím do konce roku co mám teď :-)

          0 0
    • coolboy  

      takže je asi čas ujednat místo a čas srazu. V sobotu v 10:00 na parkovišti u kostela v Bystřici p.H. Možná s sebou vezmu i kámoše, takže by nás snad mělo být dost…Myslím,že tak maximálně do 10:15 můžeme počkat na opozdilce. :-) snad mě cestou z Přerova nepotká nic špatného :-)

      0 0
      • vojta  

        .. a neda s tou sobotou pokoj a neda … ;-)

        0 0
      • black maniax  

        Pop domlouvá auto – takže z Olomouce by měli dorazit 4 kola. Určitě se ještě dnes ozve, a domluví podrobnosti.

        0 0
        • pop  

          No tak, wax to zrušil, ty si říkal taky tak do 18h jen, že můžeš, tak zbývá jen Vit. Takže asi nebudu shánět další nosiče…

          0 0
          • black maniax  

            tak otázkou je, jestli to bude na dýl, když se v 10 má vyjíždět. Já bych jel. Může to být porádní vyjížďka.

            0 0
      • Martula  

        Někde Vám tam zamávám :) Nebo už budu funět na Hostýn.

        0 0
      • TinkTink  

        Pokusim se…jaka bude trasa? Jsem nejak nezaznamenal :)

        0 0
        • TheIF  

          Jo už tu byla zmíněna:

          Zatím trasu vidím asi takhle: po Drásalovi na Tesák, pak nějak do Rajnochovic (na Kelčák se mi opravdu nechce:-)) po trase Drásala dál do Lázů, hřebenovka na Troják, Tři kameny…a pak se uvidí, jestli pojedem na Hostýn nebo jestli sjedem na Rusavu. Místo na oběd taky domluvíme po cestě.

          0 0
    • Pavel100  

      Byl jsem se projet po Drásalovi a Rusavské 50 (nějaké části tras) a v lese je sucho…akorát po tom dešti zase vyjeli do lesů naši klici s hvězdnými vozy a opět nám prohloubili již známé kaluže a vytvořili další koleje ve kterých se tak nádherně jezdí. PS: Neznáte náhodou nějakého pana Čunka na lesáky? Docela mě to začíná … místo aby les nějak vypadal, tak to akorát zdevastují ...... jedni! :( místo teček si to domyslete sami:)

      0 0
    • coolboy  

      Dobré ráno, jsem se probudil a ještě něž se nasnídám a připravím se na výlet, checkuju, že nás bude docela dost…takže zatím zdarec!

      0 0
    • Corbett  

      Sory že se ti tady do toho pletu, ale pokud by někdo chtěl vyrazit v neděli, tak se může přidat. Já vyrážím v neděli, ahoj:)

      0 0
    • coolboy  

      Jen co jsem dorazil domů, schoval kolo a osprchoval jsem se, hodil jsem na net fotky. Podívejte se na ně na mých stránkách www.pavelkja.com (přímý odkaz www.pavelkja.com/…07/index.htm ) Já jsem doma naměřil 93 km, co vy?

      0 0
      • TheIF  

        My jsme se z Alďáken stavili ještě na pivo, takže jsem dojel až teď a hodilo to 80Km. Byla to parádní vyjížďka, ač jezdím v Hostýnkách často tak na ten sjezd z Tesáku po červené do Rajnochovic jsem nějak zapomněl a přitom taková parádička. Jinak Tinku škoda že jsi nejel, až Hostýn mohl jsi vidět jak to Martinkaa dávala dolu, jsem za ní sotva uvisel, ta mít fulla tak nemám narok :-)

        0 0
        • skier  

          Jo,jo dobré to bylo.Ta červená je fakt dobrá volba pokud se chceš vyhnout Kelčáku a nejet po cestě.Me to ukázalo 85.Trouba jsem to vzal přes Pardus a už jsem měl dost,ale výhled super.

          0 0
        • Corbett  

          Jeli jste z Hostýna po Drásalovi do Chvalčova a pak na Tesák? Já jen, že tam staví další asfaltový úsek. Úplně dole, před silnicí. Pomalu a jistě asfalt zaplňuje trať Drásala. Brzy to budou jezdit na crosech a nakonec to bude silniční závod:)

          0 0
          • TheIF  

            Ne ee jen kousek, protože opozdilci to fikli dolů po asfaltě. Nahoře to vypadlo, že tu cestu jen zarovanali, ale asi kvuli tomu asfaltu :-(

            Z Bystřice jsme jeli po trase Drásala na Tesák, po červené sjezd do Rajnochovic. Z Rajnochovic znovu po Drásalovi do Lázů, na Troják a dál až na Klapinov. Odtud po hřebeni na Hostýn a zpátky do Bystřice. www.pavelkja.com/

            0 0
            • Corbett  

              Dnes tam byli dělníci, tak jsem se ptal a přijde to pokrýt asfaltem. Bude to od spodní silnice za Chvalčovem co vede na Tesák po silnici co vede na Hostýn.

              0 0
              • TheIF  

                Hm lesákum se asi špatně vozí stromy, nebo další zkratka pro chataře co maj chaty na Rusavě ?

                0 0
                • Corbett  

                  Pak jedeš sem do tohoto neskutečného bláta a hurá do výživného kopečku na Tesák:)

                  0 0
      • mm  

        fotky pekny. ale meli ste si dat vic kopcu

        0 0
      • Spyderman76  

        Tak já mám Honzo 92,95 km. A to mám domů určitě dál než ty, tak si nepřidávej :-) Nebo že by ti ten bezdrát špatně měřil? :-)

        0 0
        • coolboy  

          Spíš ty ses někde flákal! :-) náhodou ho mám nastavenej dobře :-)

          0 0
    • vit  

      Bylo to supr :-)

      0 0
    • black maniax  

      tak já už sedím v práci, a budu si prohlížet ty tvoje fotky. V Hostýnkách moc pěkný, byl jsem tam poprvé a díky za výbornou trasu. Jen to chtělo míň defektů, protože jsem dostal chuť na piškoty se šlehačkou, a v práci si je určitě nedám. Jinak na tachometru pouhých 55km, ale nožky jsou unavený.

      0 0
    • pop  

      taky jen 52km, ale su unavenej. Trasa každopádně zase nezklamala. Škoda, že byla celkem kosa a dost defektů :)). Jinak maliny se šlehačkou nebo banán s piškotem a šlehačkou bych si taky dal :D. Fotky pěkný.

      0 0
      • silnicar  

        Jo taky jsem se byl projet, trasy Tesák, Byst.p.Host., Klapinov, Rusava super ale na Tesáku byla fakt kosa. Zítra bude opakovačka:)

        0 0
    • Martinkaa  

      Nam se to s Pekackem taky moc libilo :-). Uz se tesime na dalsi vyjizdku. Dalo nam to rovnou stovku :-)

      0 0
    • Pekáček  

      Nějaké fotky z výletu jsem dal na peka.webovastran­ka.cz/image/575_Hos­t%C3%BDny21.4­.07 -ale je to tam nějaké zpřeházené, tak si to pososejte. Akce super, bude třeba pro velký úspěch zopakovat případně i v jiných lokalitách :o)

      0 0
      • coolboy  

        budu si muset taky pořídit pouzdrou na vojenské brýle :-) ty tvoje fotky jsou totiž o mnoho akčnější.

        0 0
        • Pekáček  

          Jasně, vstup mezi nás, to víš armáda, to jsou samý přehlídky a parády a ženský a hlavně – peníze! ( S čerty nejsou žerty)

          0 0
      • vit  

        fotky jsou super

        0 0
      • black maniax  

        jo fotky se ti povedly. Jinak vidím, že každej fotograf, musí mít i vlastní stránky, kde bude fotky prezentovat. Já jsem teda lajdák, a fotky z akce jsem ještě ani nevidel. Snad se k tomu po službě dostanu, jak budu mít volno. Ale většinou jsme fotili pododné věci, takže tak asi nic lepšího mít nebudu.

        0 0
      • black maniax  

        tak jsem se nechal inspirovat a je to docela pohoda – a konečně jsem nahrál i svoje fotky – snad se Vám bude nějaká líbit

        maniax.webovas­tranka.cz/ima­ge/558_MTB_-_vyj%C3%AD%C5­%BE%C4%8Fky

        0 0
    • Pavlos  

      muzu vedet jaky jste meli prumer???

      0 0
      • Honza z H  

        0,02 piva na 1 km :-) bída

        0 0
        • TheIF  

          :-) no to jooo

          0 0
        • Pavlos  

          byla myslena prumerna rychlost za hodinu;)

          0 0
          • Martinkaa  

            Prumerna rychlost je udaj, ktery nema absolutne zadnou vypovidaci hodnotu ;-)

            0 0
            • Pavlos  

              ok takze jste jeli na zevlovacku do kopce a sesupem dolu?

              0 0
              • TheIF  

                Chrtilo se jak sfiňa, proto ten špatnej průměr piv.

                PS: Alďák mi dnes psal, že byl na měření obsahu plic a všichni na něj hleděli, on má přes 10 litru, to se mu pak jezdí, když má 4 plíce :-)

                0 0
          • Honza z H  

            Na 30 km to ještě bylo 15,5. Bystřice – Tesák – Rajnošky – Lázy – Troják. Pak už jsem to radši nezapínal a požíral traťovky .-))

            0 0
            • coolboy  

              požíral traťovky :-D svačil kdykoliv jsme jen na chvilku zastavili…z tří­litrového batohu vytáhl tolik věcí, který normální člověk jí týden

              0 0
            • Pavlos  

              je ja jezdim tak kolem 12 km/h to by jste na me cekali:)

              nebo necekali a sezral by me medved :D

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.