Čt (28.9.06) - Hostýnky - vyjížďka

78 nepřečtených
  • Corbett

    Je volný čtvrtek a já mám mimořádně volno, tak se ptám, jestli by někdo nevyrazil do místních lesů a kopců si užít pěkného podzimního počasí?

    0 0
    • coolboy  

      a já zrovna ve čtvrtek nemůžu… btw byl jsem tam dneska a byla to parádička! Cesty jsou z 99% suchý a krásně jezditelný.

      0 0
    • pop  

      já bych jel. Záleží,jak dlouhou trasu a odkud :). Jo a jestli mě nebude moc bolet noha…

      0 0
      • Corbett  

        Chlape bohužel jsem bez auta, respektive bez auta z nosičem a proto budu vyrážet na kole od nás. To by pro tebe bylo asi moc daleko (budu kupovat novější a kombi a toto jde pryč, tak už jsem nosič sundal). Možnost by byla dát si sraz v Rusavě a jet po hřebenu naším směrem, projet si za sucha zdejší hřeben, který je letos až nyní jízdný a pak by jste do Rusavy jeli sami. Beru to tak, že by se k tobě někdo přidal, jinak by to pro tebe bylo nevýhodné. Záleží na tobě.

        0 0
        • Corbett  

          Nebo by jsme si mohli dát sraz na Trojáku.

          0 0
          • TheIF  

            Já bych jel. Nemám volno a jdu zas do práce na noční :-( to bych snad nějak dal pokud by to bylo tak z 50/60km, chci jet v sobotu ještě mlýnici. Hlavně nesmí pršet pocasi.idnes.cz/po­casi.idn (snad to neznamená v čechách pěkně na moravě déšť :-()

            0 0
        • pop  

          Zatím to vypadá,že možná pojedem s Koldou,ještě to upřesním,tak předběžně mě do toho zakomponuj :)

          0 0
          • Corbett  

            ok

            0 0
          • Corbett  

            Dobrá, komponuji. Beru na vědomí, že víceméně jezdíš spíš ty za mnou, tak já tě pak vezmu na Velo camp, když budu mít to větší auto.

            0 0
    • TinkTink  

      Bohuzel, mam v planu jet Smradavku :)

      0 0
    • grafik  

      nemuzu, v so jedu odry a musim fyzicky i psychicky relaxovat :)

      0 0
    • Martinkaa  

      Ja bych jela, ale jeden dobrak nam ve skole zaridil, ze se budeme ucit… :-( Tak treba priste. Dneska jsme byli s Pekackem v Beskydech a dali jsme hreben z Trestiku pres Solan az na Bystricku a pak jeste po ceste domu. Paradne jsme se projeli. Dalo nam to presnou stovku :-). Tam bysme taky nekdy hromadne mohli vyjet ;-)

      0 0
      • Corbett  

        To si dobře vymysleli. Vy se budete učit, dobráci jak ty říkáš budou mít 100% příplatek. Jinak s tebou souhlasím, jsem pro každou špatnost spáchanou na kole, ale letos toho asi moc už nestihneme i když má být pěkně i v říjnu.

        0 0
        • TinkTink  

          V rijnu si dam jeste jednou Slusovicky okruh…letos se mi nejak moc libi a furt ho ted jezdim za sucha…tak aspon jednou jeste za mokra, at to ma grady :)

          0 0
          • Corbett  

            To ti asi nevyjde kámo, v říjnu mám domluvené ještě pěkné počasí. .....Pak se ozvi, třeba bych jel s tebou.

            0 0
            • TinkTink  

              Jasne, dobre :)…ale nepocitej s tim…tak moc pekne uz nebude a tam sem tam stejne raz za raz zaprsi a uz neuschne…a pocitej s pomalym tempem :-D

              0 0
    • pop  

      Asi se připojíme v Rusavě. V kolik byste tam mohli být? V kolik by se vyjíždělo? Kolda bude ve středu kalit,takže by chtěl vyjet pozdějc (9h prý je brzo).

      0 0
      • kolda  

        raději se domluvte sami a na mě se nehlížejte – protože situace se mění hodinu od hodiny, vypadát to, že budu mít volný spíš pátek…takže čt je zatím nejasný

        0 0
      • Corbett  

        Já ti brnknu a domluvíme se. Nevím jestli se ti samému bude chtít, nechám to na tobě.

        0 0
    • coolboy  

      hej lidi, kolik vás je na ten čtvrtek? zatím to se mnou vypadá tak, že bych na 50% mohl a na 50% nemohl…jinak jsem z Přerova a meeting point na Rusavě by byl ideální. Dyžtak hoďte do placu čas a místo srazu. Pokud bych mohl, tak se tam ukážu.

      0 0
      • pop  

        zatím asi 4 lidi. Jedem přes Přerov,ale mám jen 2 nosiče na bajky :(. Na Rusavě v 9h zatím, za startem Rusavské 50ky(za koupalištěm) parkoviště na levé straně

        0 0
    • Marika88  

      Ráda bych se přidala, ale nevím jak ostatní účastnící jezdí…no, v nejhorším mi ujedete, na Hostýnkách jsem doma, takže se neztratím :)) Teď vážně – Je to pánská jízda?

      0 0
      • TheIF  

        Určitě není a mě to taky do kopce nejede, tak budem dva :-)

        0 0
    • vlk  

      Tak já bohužel nemohu i když bych jel rád.Už mám zamluveno něco jiného.

      0 0
    • Stancek  

      Sakra ja bych tak jel… ale prechodil jsem chripku a vlastne jeste prechazim… moc prace, neslo jit marodit, tak jeste nejaky cas musim bez kola vydrzet :-( Doufam pocasi jeste nejaky cas vydrzi.

      0 0
    • pop  

      Prosím tě, byl by problém, kdybychom dorazili do té Rusavy až kolem 10h? Nakonec jsem domluven s Koldou,ale na 9h výjezd z OL. Aspoň pojedete pianko do Rusavy :))

      0 0
      • Corbett  

        Já to tedy utnu. Sraz v 10:00 ( + – 10 min.) na parkovišti v Rusavě po levé straně za koupalištěm. Pojedeme tak že si na rozehřátou vyjedeme Pardus, pak pojedeme po hřebenu téměř až do Lázů, pak sjedem do Hošťálkové, vyjedeme na Držkovské podlesí, pak pojedeme hřebenu na Baťkovou Chlévisko. Dál pojedeme po Slušovickém okruhu až do Slušovic. I když já budu už doma, tak s váma vyjedu kolem přehrady na Podkopnou Lhotu, Kopnou a sedlo pod Trojákem. Tam to vidím na konečnou, to už bude mít každý kousek. Nezapomeňte si vzít dobrou náladu a chuť si solidně zabikovat. Počasí mám domluvené, tak zdarec.

        0 0
        • Corbett  

          NA NET SE UŽ NEDOSTANU, tak že z mé strany je to vše. Když tak se domluvte s POPEM, ten má na mě tel. č.

          0 0
        • coolboy  

          tak to vypadá jako pěkná dávka kilometrů. Ten start v 10 hodin mi sedí, zatím to vypadá nadějně. Při nejhorším se od vás někde odpojím. Ono to jen přece z Přerova na Rusavu a zpátky je 60km, tak bych nechtěl někde umřít. Přece jenom mám eště všecko před sebou! A holky, pojeďte taky!!!

          0 0
          • Marika88  

            Tak držím palce, ať to vyjde. Já na 90% taky přijedu, pokud mě neskolí nějaká zákeřná choroba, která se o mě pokouší.

            0 0
          • Martinkaa  

            Ja bych bajkovala az bych brecela, ale jak uz jsem psala, jdu do skoly :-( No tak treba priste ;-) Pekne si zajezdete a at vam vyjde pocasi ;-)

            0 0
            • coolboy  

              si můžeš přilepit sešit na řidítka,ne? já jsem byl naštěstí obdarovanej ředitelským volnem, tak mě se to machruje :-D

              0 0
    • coolboy  

      takže tady sou fotky z dnešní vyjížďky

      0 0
      • Manas  

        Rekl bych ze ste se prave rozjizdeli. Jinak ste museli jet opili :-)

        0 0
        • kolda  

          oboji je spravne. jsou to prvni metry vyjizdky a ja jsem byl po kalbe :) ale na teto fotce nejsem..

          0 0
        • TheIF  

          Lanovka tam není a nahoru se nějak vyškrábat musím (je to kopec jak…)

          0 0
    • coolboy  

      0 0
    • coolboy  

      0 0
    • coolboy  

      0 0
    • coolboy  

      0 0
    • coolboy  

      0 0
      • Peslezedirou  

        Pardus?

        0 0
        • pop  

          jo :). To byl náš první kopec :)

          0 0
          • Peslezedirou  

            Je to tam moc hezký. Už se těším na příští rok/dovolenou…:)

            0 0
            • lysergine  

              Z Pardusu miluju vyhlídku. Mám chatu pod Jestřebím, nad Ráztokou a občas dám Pardus běžmo a pak si nahoře sednu, (někdy smotnu), a dívám se na ty parádní kopce naproti. Bydlím v Holešově, ale přišel jsem z pod Krušných hor, 25 minut od domu na Klínovec a tady na Moravě mi prostě kopce chybí. Hory jsou krásné a nejkrásnější v létě.

              0 0
      • RUR  

        Jste mě inspirovali. Ten výjezd na zmiňovaný kopec Pardus od Rusavy mě sice málem zabil, ale jinak super. Až na nějaký plot báječný sešup z Křídla na Rusavu. Taky krásnný výjezd na Čerňavu a Kelčský Javorník z Chvalčova. Moc hezký to tam máte:-))) Určitě se tam zas kouknu.

        0 0
    • coolboy  

      0 0
    • coolboy  

      ještě dalšíííí

      0 0
    • coolboy  

      0 0
    • coolboy  

      eště

      0 0
    • coolboy  

      pořááád

      0 0
    • coolboy  

      předposlední

      0 0
    • coolboy  

      poslední

      0 0
      • pop  

        Opět dobrá vyjížďka. škoda,že ste nedali pak kus slušovickýho okruhu ze Slušovic-moc pěkný. Nakonec sme dali s Koldou s těží 70km. A škoda toho děštíku :(. Co vy,jak ste dojeli ostatní? P.S.Nechal jsem v Rusavě otevřený auto(i okýnko),naš­těstí v pohodě.

        0 0
        • coolboy  

          já jsem dojel domů s 93km a myslel jsem,že padnu, protože jsem se nikde nestavil na jídlo…S Marikou a s Marpem jsme chvilku kecali v Kašavě a jen jsme zahlídli černý mraky vaším směrem…naštěstí jsem ale nezmokl…a tvýho otevřenýho auta jsem si taky všiml (teda jen okýnka).

          0 0
          • Marp  

            S Marikou jsme společně dojeli na horní točnu ve Velíkové a tam jsme se rozdělili.. O déšť jsem nezavadil

            0 0
      • pos3k  

        hlasim ze mas zapraseny objektiv :-)

        0 0
    • Marp  

      Moc pěkný den a zážitek. Musím na sobě ale hodně zapracovat. Až jsem se sebe na těch fotkách lek :)

      0 0
    • TheIF  

      Bylo to super i když dost fyzicky náročné – hlavně ten výjezd na Pardus stal dost sil, které pak chyběli. Škdoa jen toho defektu (3× díra skrz) na tom podhuštěném plášti jsem si ty sjezdíky tak neužil, ale určitě se tam letos ještě vrátím a ten usek od Trojáku – Slušovice si profičím :-) Jinak domu jsem nakonec dojel i tu odbočku na Kašavu trefil a na Troják se vyškrábal abych pak cestou do Rajnochovic zmokl :-( mě to hodilo 105km a v práci naštěstí leháro jinak jsem byl dost out a na Oderskou mylýnici se pojedu nejspíš jen podívat.

      PS: Hned jsem zneužil jedno foto na vyplnění profilu

      0 0
      • pop  

        Když po druhý pršelo,byli sme zrovna v lese u Podkopky,takže pohoda-ale projeli sme tam drsným bahnem (20cm hloubka),takže sme vypadali jak čuníci :)

        0 0
    • Marika88  

      Taky se mi to líbilo, akorát mě mrzí, že jsem s váma nebyla dál. Skrz nachlazení jsem se nemohla pořádně nadechnout a celkově se mi nejelo dvakrát nejlíp. Přes víkend se z toho budu muset nějak vykurýrovat.

      0 0
      • kolda  

        ale jela jsi slušně.

        vyjížďka byla parádní, Corbett nás protáhl po neznámých (aspoň pro mě) trasách – díky.

        příště zas:)

        0 0
    • Stancek  

      Tak jsem to dnes konecne zlomil a vyrazil, povozil jsem se kolem Rusavy, kousek Drasala a dom… Kdo se bude tam nekde vyskytovat, davejte bacha, dnes me malem sejmuli nejaci dva pubescenti na nejake samodomo bugine nad rusavou jak je ta zricenina… Kridlo. Maji ji hodne sirokou a potkat je nekde v zatacce…

      0 0
      • Marp  

        Souhlasím, jednou jsem byl na nehodě buginy a krosové motorky (pracovně). Obyčejná lesní cesta jako každá jiná Na obou strojích sedmnáctiletí kluci a řidič buginy požil. Nepomohla umělá masáž srdce s umělým dýcháním ani elektrické šoky po příjezdu RZS. Motorkář byl chráněný, ale stejně to dopadlo tragicky… Přeju všem ať u něčeho takového nemusíte být …

        0 0
      • lysergine  

        Z Jestřebí na Pardus zase jezdí na takové té vesnické garážové Číze kluk tak odhadem 13 let, valí to vždycky na plný plyn do kopce, řev a smrad z toho…

        0 0
    • TheIF  

      Tak jsem se dnes vrátil na místo činu, teda Pardus jsem takticky vynechal a vzal to od Tesáku – Troják a pak ten Slušovicky okruh co jsme jeli. Po několika km jsem potkal Vojtu, který mířil stejným směrem a dělal mi průvodce na naší CANYON vyjížďce :-). Projeli jsme i tu pasáž, kterou jsme posledně vynechali – ten kopec hned na začátku byl strašný, zato ten poslední usek po te pěkné pěšince byl asi BEST z celé trasy, louky už jsme nejeli a při sjezdu dolu stihl ještě Vojta rozříznout RALPHA, ale šel podložit. Ze Slušovic jsme to vzali po asfaltě, já se zase škrábal na Troják kde se mezitím zatáhlo a udělal se pěkná kosa. Už jsem si chtěl narvat pod dres velký lopuchy, když jsem našel nějaký eroticky noviny, které jsem naležitě zužitkoval :-))) Hodilo mi to 100 km ještě, že nemusím na noční… :-)

      0 0
      • Corbett  

        Kde jste vyjeli, v Dešné, nebo až ve Slušovicích?Po Dešnou je to zajímavé, pak už né, leda že by jste našli novou trasu. slusokruh.web­park.cz/mapa.html

        0 0
        • TheIF  

          jj jen po Dešnou pak Vojta říkal, že dál neví jak to vede.

          0 0
          • vojta  

            Odbocku u Matyjaku pres louku jsem minule objevil, ale znacky mne dovedly na nejakou louku s ohradniky pro dobytcata a tam jsem skoncil. A vzhledem k tomu, ze jsem v sobotu celkem spechal, nechtelo se mi experimentovat. Ale Murphy funguje spolehlive … ( ale jinak Ralfik vydrzel celkem dlouho, chtel jsem ho vyhodit, jakmile zacne trochu marast) Jeste ze TheiF mel tak velkou zaplatu (jeste jednou za ni dik), jinak bych asi musel volat odvoz.

            0 0
            • pop  

              To je klasika u RR,já to měl po poslední vyjížďce téměř stejný. Lepší je to pak doma buď se šít a podlepit nebo podlepit kusem staré pneu s vlákny,jinak se to tlakem časem rozjede :(

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.