• Martinkaa

    Ahoj kluci a holky. Co kdybysme vyuzili statniho svatku ke spolecnemu vyletu po Hostynskych vrchach. Vloni to bylo super, tak bysme to mohli letos zopakovat ;-)

    Navrhuju sraz v Bystrici pod Hostynem v 9:30 u kostela jako minule.

    0 0
    • black maniax  

      a tak já bych se přidal, loni se mi to líbilo, jen zatím nevím, jak se dostanu z Olmika do Bystřice. Kdyby měl někdo nějaký nápad, díky.

      0 0
    • šlapatko  

      Nazdar,jen by mě zajímala plánovaná trasa.Když to klapne dojel bych od Valašského Meziříčí a přidal se ke zbytku.Znám trasu Drásala jestli se tama pojede.

      0 0
    • TinkTink  

      Jedu :)

      0 0
      • black maniax  

        a kolik bereš letos náhradních duší??

        0 0
        • TinkTink  

          Sakva…clovek rychle zapomina.

          Ja si radej vemu poradnyho fulla s dobryma gumama :)

          0 0
          • Corbett  

            Kdy jsi tam naposledy byl žiletko. Tebe poslední dobou vidím jenom na silničce. Jinak pravý Ondřejovský hřeben je hodně rozdrbaný. Těžká lesní technika řádila. Na každé straně lesní cesty půlmetrová díra po obrovských kolech a uprostřed hluboké rýhy po tažených kládách. Hostýnek,Tři kameny,Troják,Lá­zy,Rajnochovi­ce,Tesák a ostaní v pohodě:)

            0 0
            • TinkTink  

              Ani nevim, snazim se jezdit uplne mimo, protoze okoli zlina je cim dal horsi a horsi…bile karpaty jsou na tom znacne lip.

              0 0
              • Corbett  

                Někdy by jsi mě mohl provést:)

                0 0
                • TinkTink  

                  To neni problem – vem si mapu, dej start, dej cil, dej kopce ktere chces zdolat a jed :)…takhle to teda delam ja :-)

                  0 0
                  • Corbett  

                    Tak jsem to nemyslel, bylo spíš o tom zas spole někde po roce vyrazit. Loni jsme byli 28.4. v Luhačo­vicích. Jezdím pořád sám a jezdím převážně v Hostýnkách. Beru to ale trochu jako trénink. Jezdím naplno bez zastávek, tak abych se vlezl do určitého časového limitu. Snažím se na sobě ještě trochu pracovat. Proto člověk ale potřebuje občas vypustit a třeba se s někým svést. Např. ve středu vyrážím s kamarády do České Kanady. Mám připravené mapy, naplánované trasy, objednané počasí a už se těším jak pojedu : – (

                    0 0
                    • TinkTink  

                      No pres tyden moc nemuzu – proto jezdim jedine sam, ale o vikendu jsem pro – jak jsme byli minule, bych si zopakoval…jel bych zas na celopevnaku, kdyby nevadilo, at je sranda…co takhle neco okolo 24–25.5 – jeden z tech dni?

                      0 0
              • vojta  

                S tim okolim Zlina mi nezbyva nez s tebou souhlasit. Vzhledem k omezenym casovym  moznostem mam pouze jisty akcni radius a pripada mi, ze jestli to pujde tak dal, za neprilis dlouhy cas nebudu mit kde jezdit :-(

                0 0
    • vojta  

      Taky jsi s tim navrhem nemohla prijit o den driv? Uz jsem se uvolil podniknout rodinny vylet a z politickych duvodu se z toho nelze vyvlect :-(

      A propo … Slusovicky okruh pristi tyden si neprijedete vyzkouset ?

      0 0
    • Honza z H  

      Dobrý nápad :-)) Začínám skoro litovat, že jsem se na Šelu nevy… Jestli mě z domu pustí, tak se určitě přidám ..

      0 0
    • Mulis  

      Hned bych se projel s Váma, ale budu v práci(v zaměs­tnání…)bohužel, ale pokud někdo, někde sebou křápnete, přijedem a poskytnem první či poslední  pomoc, záleží na okolnostech a na pohlaví.......

      V neděli jsem jel Rusava, přes  Německé na Troják a pak po hřebenu přes Tři Šutry na Hostýn a bylo všude sucho a pěkně vyjeté cestičky, po Lakatoších je jen rozdrbána cesta na Hrubou Malíkovou , tož tak. Jo a dejte si potom na moje zdraví.....Ahoj ogárek z Holešova.

      0 0
    • hanz  

      tyjo bych se možná přidal, mohli by jsme to vzít kolem vrtule dozadu, tam je to moc pěkný a pak někam dál :-)

      0 0
    • BOBEK  

      Přidal bych se s též, pakliže mezitím akce pro pracovně rodinná zaneprázdnění nezanikla. Plánujeme několik dní v Beskydech kolem Polomu, zpestření akce zahájením v Hostýnkách by bylo vítané ;-) !

      0 0
    • faba  

      Jede někdo z Uherského Hradiště?

      0 0
    • Martinkaa  

      Takze posledni slovo – zitra 9:30 v Bystrici pod Hostynem u kostela. Jedeme od Hranic na kole, tak doufam, ze prijedem vcas. Kdyztak na nas pockejte ;-)

      0 0
    • šlapatko  

      Nazdar,toš co povyprávět?Zajímavá akce kterou rád zopakuji.Teréní vložka ke konci byla super.Klukům houpačům to pěkně lítalo:-) Klaním se Martince.Ve sjezdech jede jak drak.Jinak najeto 96km,posledních 5 jsem hezky zmoknul.

      0 0
    • Martinkaa  

      Akce to byla dobra, akorat misto noh jsem dneska mela 2 bezvladne spalky :-P. Dalo nam to nakonec skoro 100km, bez par km. Presny udaj vam nereknu, protoze jsem hrozne lina sejit ze schodu na dvur :-)

      Jinak sjezdy na konci super. Urcite se tam zajedu jeste podivat. A tentokrat si dam to sedatko dolu a doufam, ze uz z kola neslezu :-)

      Tak ahoj a doufam, ze zase brzo nekam vyrazime. Navrhuju postatnicovou akci Beskydy ;-)

      Co by dup sem dame nejake fotky a odkaz na kamikadze video :-)

      0 0
    • skier  

      Zase mi něco uniklo,škoda :-( Budu sem muset čumět častěji

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.