Chlapi pojdme dneska na kolo :-)) Přerov

6 nepřečtených
  • Vymi

    To pocasi se musi vyuzit a navic je po desti…blatecka bude dosti… co rikate na malej selak… Dave ci Luke i dalsi pojedem??? :-)) sraz co nejdrive… :-)

    0 0
    • luke777  

      jojo pojedem, sraz nevim, koncim po 15:30 prestehovali jsme se do mostenice 20 min domu musim neco snist:))) takze 16:30 bych moh byt ready:)) jo jely jste uz trasu rusavske 50? musim jezdit zavod je uz za 13 dni uz me to chybi:)))

      0 0
      • Vymi  

        Rusavu nevim covece… nejel jsem ji jeste ani jako trenink… :-( ale jet zavod to chci… sakra sakra pul pate nevim nevim… co Dave na to???? :-)

        0 0
        • luke777  

          dave koncim taky 16 30 ne? jo me se rano nechce stavat:))) uvidime jak se ozve dave se nekde pridam

          0 0
          • Vymi  

            no ja konec v praci asi taky kolem pul ctvrte takze bych se na kolo ve 16… nekde bych te pockal… asi jak minule… :-) dam vedet… Dave ZIJES???? :-)

            0 0
            • dav33  

              Jo žiju , nestíhám se ani podívat na BF o kole nemluvě. Dnes bych jel , pokud nebude pršet a něco do toho zase nevleze , neseděl jsem na kole pořádně od té doby , co jsem se potkal s tím autem..... Musím přežít ještě 14dní do kolaudace , pak by mohlo být volněji…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.