Ctvrtek 20.4. Praha - prejezd Brd

95 nepřečtených
  • jecnak

    Nechcete se nekdo z prestydennich povalecu pridat na prejez Brd? Pojedem vlakem ze Smichace do Rokycan a pak Brdama nazpet.

    jizdnirady.atlas­.cz/Route.asp?cl=C&tt=2&­i=20286&s1=27762&s2=29470

    Foto z podobne akce bajk.cz/web/gfx/­download/tom/vy­jizdka_2005_05_­06_prejezd_BRD/

    Zatim jedu ja a Cabbage. Pocasi ma byt skvele. Na programu asi bude klasika v podobe Zdaru, Padrtskych rybniku, sjezdu z Toku, vyslapu a sjedu na Plesivec, singliky proti smeru Transbrd atd. Pocitam ze to hodi tak kolem 140–160km.

    0 0
    • divinol  

      možná blbá otázka…to pojedete na silničce?.....

      0 0
    • fousek  

      No jako kousek okolo Plesivce bych i zkusil ale muzu az po 16. hodine grrr

      0 0
    • SELMIRA  

      pracuju a závidim To bude krááááásná bikovačka!

      0 0
      • fousac  

        a nechces skaknout k pigimu?? mel by bejt Š.O.K .. ;)

        0 0
        • SELMIRA  

          To zní slibně. :o)))

          Jela jsem kolem (spíš na kole) kolem Pigiho ráno. Eště bylo zatvořeno. Možná pojedu kolem kolem i po práci. :o)) Ale raděj bych to vzala přes Točnou a Jíloviště a tak nějak, eště nevim. Ale můžu z práce vystřelit nejdřív v 17. Dybys mě chtěl doprovodit…?

          0 0
          • fousac  

            no nekde bych te mozna vyzvednout moh.. sice sem mel v planu jet spis na cukrak a pres babku a stankovku k pigimu, ale to muzu operativne zmenit.. pokud nebudes jezdit moc rychle.. ponadz sem doma zapomel letni gumy a zimni proste nejedou… ://

            0 0
            • SELMIRA  

              Tak mě to je koneckonců jedno, kudma se pojede. Když to bude terénem a trochu mym směrem. :o) Klidně přes Cukrák. Já vyjíždím po 17 h z Košíř (Klamovka) tak kde bude sraz? Jedu na plečce, ale chudák věrná zadní Rubena už to minulou neděli vzdala, takže neboj, obula jsem Velociraptora. A vpředu ten Nokian taky neni moc chrťáckej pláštík.:o)

              0 0
              • Manas  

                A jedes dolu na Branik na cyklostezku ?

                0 0
                • SELMIRA  

                  to je mi jedno. Když se domluvíme, můžem se sejít v Bráníku. :o)

                  0 0
              • fousac  

                tudiz mam konstruktivni navrh… v 17:00 bych na tebe cihal na Andelu na krizovatce a pak by sme se presunuli pres most na palacak a po stezce pod barandak do branika, kde by byla cekacka do 17:30 na pripadne dalsi zajemce.. a no pak se uvidi..

                kdyby neco, jsem na icq..

                0 0
                • SELMIRA  

                  Jéé, néééééé! Anděl jo, ale dál je pro mně Tvůj návrh krapet destruktivní. :o) Já z Práglu beru dráhu tak, abych co nejdřív vypadla a potkala co nejmíň ruchu a nástrah velkoměsta. Nechce se mi na Palačák. ICQ mam mimo provoz. A BF každou chvíli taky, tak kdyžtak mobil, sím. ;o)

                  0 0
                  • fousac  

                    tak to muzeme vzit po smichovsky strane, ale to je prast jako uhod..

                    0 0
                    • bajkr  

                      bych se možná ukázal pod barandákem v 17,30

                      0 0
                      • fousac  

                        kdyz nechas chrta doma.. :-P

                        0 0
                      • Darkson  

                        to bych moh stíhat i já:-)

                        0 0
                      • Manas  

                        Okej, tak to udelam taky na 17:30 dole. Medunko, promin. Dame vyjizdku priste … nebo nechces pockat hodku a pul ? :-)

                        0 0
                        • Medunka  

                          Takhle dostat kosem, to teda.. to se mi jeste nestalo. Nevidim jediny problem se nepripojit, ze bych na 17:30 dorazila

                          0 0
                          • Manas  

                            Ver mi ze bych rad driv, ale uz vcera to nejak nechteli rozdejchat ze jsem utekl drive. Ale dneska to snad vadit nebude. Pac normalne jsem do 17:30 v praci :-/

                            0 0
                          • SELMIRA  

                            Ano, Medunko, sím počkej na nás a pojeď s námi! bude to prima bikovačka žádný chrtění teda snad :o)

                            0 0
                          • SELMIRA  

                            a vůbec…když teď získáš čas navíc, nechceš zatim pro chudáky kamarádky a kamarády, kteří poletí, šudínci hladoví a upracovaní rovnou z roboty přichystat něco dobrého? Sem slyšela, že umíš bezva palačinky. :o))

                            No…asi tušim Tvou odpověď. :o)))

                            0 0
                            • Medunka  

                              ;-) bych je nemela kde udelat, domu to zase neni po ceste na Barrandak… ale doufam, ze se udela ta tastickova party v parku Kdyz budu teda v 17:30 pod Barrandakem na Branicky strane, tak me vyzvednete nebo kde mam teda byt?

                              0 0
                              • SELMIRA  

                                No, taštičková, už začíná bej skoro na to počasí, co? Tak to domluvíme. Tož Tě vyzvednem. Fousáč ví, kde je to na tý Bránický straně? Asi jo. Tak Tě vezmem tam. Buď v mobilním střehu, kdyžtak si zavoláme, ju? Už se těšíííím!

                                0 0
          • Manas  

            A odkud pojedes, zacinam premyslet ze bych fakt utekl driv a tenhle smer me laka.

            0 0
            • SELMIRA  

              Komm mit uns! Pojedem, kam se dohodnem. A když se nedohodnem, tak pojedem každej sám. :o) Je mi to fakt jedno kam, ale konečnou mam v Dobřichovicích, tak abych nebyla až se sešeří někde 100 km v lese. :o))

              0 0
    • blue  

      posledni dobou se tu prestydenni povaleci nejak mnozi

      0 0
      • cabbage  

        jo, je tu hafo lidí co se celej pracovní týden válej v práci;-P

        0 0
    • Meesha  

      pisu maturitu, takze to moc nevidim :-/ Leda, ze bych ji odlozil – tohle je preci padnej duvod! :-D

      0 0
    • cabbage  

      nehlaste se všichni…

      0 0
      • enjoy  

        a 160km,to si delas prdel?:-)

        0 0
        • cabbage  

          tak chcípneš, no;)

          0 0
          • enjoy  

            ja to radsi v klidu a teple preziju a pockam si do vecera az chcipnes ty:-D. radsi si udelam svejch srabackejch 50km pres tocnou:-)

            0 0
    • SavaH  

      Berete zeny? Bych to asi ale nezvladla. Bolej me po dnesnich 155 km na silnici nozicky :o( Za to muze Gung-Ho a spol. Navrhuju jinou akci: Ctvrtek 20.4.2006 12:00 Vystaviste u vlezu do Stromovky. Trasa – klasika na Okor, teda kolem Okori – cca 60 km na biku. Co vy na to?

      0 0
    • petebike  

      v 16:01 ze strahova na Stechovice route a zpet

      0 0
      • SavaH  

        ze Strahova na okor? ;o) technical problem forbided my midday trip ;o(

        0 0
    • Darkson  

      tak vás možná někoho potkám(nemyslim brdskou ekipu). budu se večer motat asi někde na Točný a vykopávkách

      0 0
    • VencaV1  

      Jak je to s kolama v tomhle rychliku. Davaji se nekam do nakladniho vagonu, nebo je mate u sebe?

      0 0
      • jecnak  

        Davaj je do zvlastniho vagonu. Preprava kola stoji dvacku. Za dva lidi jsme dali 136,–CZK.

        0 0
    • jecnak  

      No timto se omlouvam Kibicovi za chrteni z kopce, dokopce i po rovine. Mam velkou chut si to v sobotu zopaknout, ale tentokrat poradne.

      0 0
    • jecnak  

      Neco z Polaru…

      0 0
      • Gorgov  

        Takova pohodova vyjizdka koukam, nic rychlyho, ale musela to bejt parada. Já si dal 3 a půl hoďky silničky a opalování super.Jenom jak teď koukam na ten obrazek, trochu to nechapu – mas tak trvani cca 6,5 hodky najeto 102 a prumer 19.4. To mi nejak nejde dohromady…

        0 0
        • jecnak  

          Cas je celkovy i s prestavkami, prumer je jen z jizdniho casu.

          0 0
          • Gorgov  

            Aha, já tam mam autostom, tekže zaznamenává jen čas jízdy,to mě zmátlo, dík. jo a ještě něco, jak to tam nahoře vypadá? už je to sušší? Nepočítám, že by se prášilo, ale jestli je to porat bahno nebo uz to schne..

            0 0
            • jecnak  

              Primo ve vojenskem prostoru jsme nebyli (strilelo se), ale treba na Plesivci a i jinde je vetsinou sucho. Jakmile se do toho ale zacne plest trektor nebo neco tezkyho, tak je vsude na ceste kvanta bahna.

              0 0
              • Gorgov  

                Dikes, taky už vytahnu bika, je čas začít taky s technikou. Koukal sem že ste si občas i trochu zatepali, no já dneska taky.Takže zdar

                0 0
      • cabbage  

        voe, kdo se ma v ty cmaranici ma vyznat;)… mozna az budu ve tretaku..

        0 0
    • cabbage  

      terén až na výjimky pěknej, trasa taky, ale až tak super vyjížďka to nebyla- přece jenom představa Kibice kodrcajícího se na HT a přežranýho koblih o vyjížďce a představa Ječnaka natěšenýho na rande a chrtícího domů, aby se upravil jsou 2 uplně rozdílné věci…:-/ další fekální chyba nastala když jsem s vyhlídkou ujetí 115km potkal Bajkra těsně za baranďákem, jak chrtí na sraz, řek sem si že pozdravim pár známých a možná i vysomruju nějakou vodu od někoho z kejmlu(máš dobrej jonťák Darku, dík:) nějak me ukecali ať se přidám.. lávky, Maturita.. a tak mám 141km… p.s.celkem mě pobavilo jak mě nehlučně předjel nejakej biker na speslu, když jsme se vracel z Modřan, tak jsme se chytil do háku a začal za nim vrzat svojí kotoucovkou, nejak ho to rozhodilo(si me nevšim) a začal koukat kde mu to vrže:o) bohužel u toho spomalil ze třicítky, tak sem ho musel předjet:( p.p.s. budu muset umravnit tu sprostou kotoucovku…:/

      0 0
      • Medunka  

        musim rici, ze to byla super akce… zacinam opravdu razit pravidlo: neukazuj protihraci co vsechno umis :-)

        0 0
        • Manas  

          Jj, prijemna vyjizdka, holky nas prekvapili. DAvali si to vic nez pekne :-) Ja nakonec 45km, 2:25h.

          0 0
        • SELMIRA  

          jo, jo, vypečený to bylo mně to dalo 73,9 km (i s cestou do práce) Od Pigiho jsem odjížděla kolem 0:25 a to jsem se nestíhala divit. Potkala jsem kunu (u pekárny v Mokropsech!) a zajíce (u nádraží v Mokropsech) a nějakou srnu (u Všenor) Jsem myslela, že zvěř je plachá a schovaná v lese a ona zatim po nocích rajzuje po vsi. Akorát se mi pak ráno nepovedlo vstát na angličtinu, takže mě už asi vyloučej z kurzu, páč to se mi nestalo prvně. A chtěla bych vidět Fouse, jak šel v šest do práce. :o)))

          0 0
          • fousac  

            normalne… ;)) staci soupat nohama a je to.. nahodou sem byl doma uz ve dve.. :)

            0 0
            • SELMIRA  

              :o) já asi v jednu, ale nechtělo se mi vůbec spát! Ještě jsem si vařila čajík a fetučíny, přečetla jsem Metro a Cykloservis, pak teprv vana a fénování vlasů…no, spát jsem šla asi v půl třetí. :o) Vstávala jsem v 8 a bylo mi z toho zle. Dneska to hodlám zalomit hned po večerníčku! :o)

              0 0
      • jecnak  

        Jj poslouchat celou vyjizdku ku.va, ku.va, ku.va, ku.va, ku.va, ku.va, ku.va, ku.va, ku.va, ku.va, ku.va, ku.va, ku.va, ku.va, ku.va, ku.va, ku.va, ku.va, ku.va… …v podani tvy kotoucovky, no nic moc ;-) Mas sprosty kolo.

        Teda cekal jsem, ze budes nadavat vic, to nejlepsi (rozumnej nevetsi prasarny co mam rad) jsem vynechal v ramci plynulosti vyjizdky. Mimochodem nesvadej vsechno na koblihy – ty za to nemuzou. Co mam rikat ja – tri jablecny zaviny, dva pletence, pak jeste dva banany a dva nejslanejsi :) rohliky, pche a pak neco vykladej. :-D

        0 0
        • cabbage  

          kotel těstovin s šunkou, zeleninou a kečupem + sojasuk k snídani, pak 3koblihy a jedna bageta ve vlaku, jednou twix, bounty, tatranka, další soják a možná ještě neco navíc… „to koukáte, to koukáte.. co sem měl dnes k vyjížďce“;)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.