• dodydody

    Chtel bych dat svemu milaskovi neco noveho a udelat si stim take radost po dlouhem prebirani sem se rozhodl pro HOPE.Ale nevim zda dat na predek M6 a na zadek M4 a nebo predek zadek M4.Jde o to ze bych chtel na predek 185mm kotouc plovuci a na ty M4 je doplatek 1000kc kdez to u M6 je seriove a pak ty M6 prijdou jen o 600kc s tim plovuocim kotoucem draz.Jezdim Enduro kolo v profilu dekuji vsem za nazor : )

    0 0
    • hanz  

      jezdlij jesem mono m4 na dh, ted tam jezdím m6+m4, další mona jezdím na enduro. Dej tam mono m4 bude to bohatě stačit, m6 je už celkem prasácká na enduro bike.

      0 0
    • fousmen  

      na enduro ti budou podle me bohate stacit m4. m6 mi na to prijdou predimenzovany..

      0 0
      • dodydody  

        No do budoucna az ram nevydrzi bych chtel prejit na vyssi zvihy a zkusit FR bych si nechal komponenty a hodil na novy ram jezdim radeji dole kopcem co to da.

        0 0
        • ice  

          tak to nevahej a bez do M6, ono se to casem vyplati

          0 0
          • hanz  

            nojo jenže mam takovej pocit že se přední M6 dělá jen s 200 nebo 225 kotoučem a tu jeho vidličku nevím jak by potěšilo taková brzda s 200 kotoučem…na­víc je m6 docela už těžká.

            0 0
            • dodydody  

              Prave ze je se 185mm vim proti tve 40 je ta ma na predkrm

              0 0
              • hanz  

                ta M6 je fakt už celkem kotva, na zimním poháru jsem měl celkem problemy že jsem zmrzlíma rukama bud nebrzdil a nebo blokoval kolo. i na 185tce kotouči to bude slušný maso.

                0 0
                • dodydody  

                  Hm kdyz to slysim tak asi vemu tu M4 nechtel bych to nekde poslat prez riditka.Ja ze ted zkouse Magura Gustav,ta ma HFX9 i s kotocem 203mm proste nebrzdi : )

                  0 0
                  • hanz  

                    no hfx9 s 203 rozhodně brzdit musí, asi bude někde problem protože nečekej že ta hope je třeba diametrálně jiná…ubrzdí tě v poho aj ta hfx když je v pořádku.

                    0 0
                    • dodydody  

                      Bych to popsal takto org.desky byly hodne slabe ted Jagwire Extreme a je to znat ale de o to ze u tech Gustavu byl ten narust takovej plynulej si clovek pribrzdoval az to kolo floklo kdezto ty HFX9 jakoby sustej moc to nebrzdi a pak najednou flok nemam je ani zavzdusneny ani mastny jeste horsi bylo seznameni s Magura Julie ty se hned kousaly ale mohlo to byt deskama nevim : )

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Jsem jezdil i Gustava i HFX-9 … a je to proste tak :) Akorat bych ti mohl doporucit Kool-stop desky.

                        0 0
                    • lubos  

                      hayes hfx9 203 nic moc …

                      0 0
    • ddd - andy  

      Jezdim Mono M4 na cistokrevnym sjezdaku a jsou super (203vepred 185vzadu klasicky kotouce) – M6 jsou o dost tezsi a trochu drazsi.. Videl jsem par profi sjezdaru a taky vozej „jenom“ :-) M4 – z nasich napr. Vagner

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.