• Veeteck

    Rozmýšlím se mezi dvěma Metkama – Veleno a 5th Element. www.ultrasport.cz/…1/veleno.htm www.ultrasport.cz/…helement.htm Bohužel, ještě jsem model Veleno neviděl naživo, ale jsem si 100% jist, že mi padne, jako většina Metek (budu mít už třetí). Taky ani netuším, kolik u nás bude stát. Na stránkách Ultrasportu jsem bohuzel nenašel žádný kontakt na tohoto dovozce (?!), v různých prodejnách, kde jsem se to snažil zjistit (Cykloexpert, Hannah Plzeň) nemají zdá se ani páru. Takže by mě zajímalo, viděl jste už někdo někde tu Veleno na živo? Kde? Nejspíš bych si jí teda stejně nechal koupit od známýho v Německu, protže by vyšla na 2150 Kč (Element na 2450 Kč).

    BTW kdyby se někdo chtěl zbavit Stradivariuse první generace ve velikost L, možna bysme se domluvili.

    0 0
    • blue  

      ta cerna varianta vypada hodne dobre

      0 0
      • Veeteck  

        JJ, je to taky moje favoritka. Ale ta se zlatým kšiltem nevypada taky zle…

        0 0
    • rock  

      Na ten kontakt zkus kouknout sem: www.seznam.cz/…rasport.html?… (ale nemám to ověřené)

      0 0
    • Dijck  

      Fakt pekne prilbice:) Tie nove na 2006..nadhera:)

      0 0
    • Meesha  

      5th element je super a ted i za super cenu. Cekal sem na novy modely Met, ale pripadaj mi desny, takze pak uz sem se rozhodoval jen mezi 5th Elementem a Atmosem a vyhrala metka! doporucuju

      0 0
      •  

        Taky jsem přemejšlel o výše zmíněných Metkách, nakonec to vyhrálo Giro Animas v stříbrno/červeným provedení.

        0 0
      • Veeteck  

        Kolik ted stoji Element? V kramech ji maji porad za 3525 Kc, na Ultrasportu 3270 Kc. Nekde jsem ji videl i za min, ale jenom maly velikosti.

        0 0
    • blue  

      musis priste lip hledat, kontaktu je na jejich webu dost, treba jeden tady

      www.ultrasport.cz/…commerce.gif

      0 0
      • Veeteck  

        Hmm, ted uz to vidim taky. Ale asi 2 dny jsem patral po nejakym odkazu typu kontakty atd.

        0 0
    • teo  

      Vsechny modely Met 2006 vcetne Velena mame na Cykloepertu od 1.4.2006 Heh.

      0 0
    • Zdyn  

      Zdarec. Nemate nahodou nekdo fotku, jak vypada model Veleno nebo Kaos zevnitr? Potrebuju vystelky a tvar skeletu na cele. jo a nahodou nevite, kde by byly k videni v Brne? Dik moc

      0 0
    • scret  

      uz mi pomalu dosluhuje muj starej Stradivarius,tak pomalu koukam po novy a me se libi vic to Veleno… nekde jsem mel dokonce od nich cenik…musel bych se mrknout,mam ho nekde v bordelu…:)) tak mozna vecer…

      0 0
    • wax4  

      zdravim, mam doma 5th element v cervene barve..chci ho prodat a koupit novou prilbu…cervena se mi ted nejak barevne nehodi :) tak kdyby mel nekdo zajem tak se muzem domluvit..prilba je neposkozena,ne­padnuta…na mail poslu nejaky fotky,mam k ni i stitek. Jsem z olomouce…na cene se domluvime… ;-) kontakty v infu

      0 0
    • Nikolka  

      bikesport.cz/de­tail.php?id=792 – Veleno bikesport.cz/de­tail.php?id=790 – 5th Element :)

      0 0
      • cabbage  

        hmm. až budu kupovat novou helmu, tak to bude těžká volba – veleno v červený nebo černý…:-)

        0 0
        • Twisp  

          Nevím jestli to je fotkou, ale zdá se mi ta Veleno trošku mělká

          0 0
        • Nikolka  

          to jo, vybrat barvu je vždycky nejtěžší… když jsem kupovala Stradivariusku, tak jsem taky dlouho uvažovala jestli žlutou nebo červenou… nakonec vyhrála žlutá… Musíš pak vybrat tu, která ti bude ladit k dresu nebo ke kolu :D :D

          0 0
          • cabbage  

            :-D nojó, ale ke kterýmu kolu…:-( ais si jednu koupí kibic a tu druhou budu vozit já…

            0 0
            • Nikolka  

              no tak potom jedině koupit buď hned dvě, nebo je vždycky podle kola přestříkat (ale to je asi časově náročné :D ) a nebo půl přilby jednou barvou a půl druhou :D A nebo asi nejlepší věc…koupit nějakou univerzální barvu – třeba tu černou, ta se hodí fakt ke všemu :)

              0 0
          • foxhound  

            Jé, teď si vzpomínám, že jsem tě viděl v pondělí v Ostravě před Yogi a před Bagbikem :) to je jen tak okrajově :)

            0 0
    • FELTracing  

      Mam doma obe, otec jazdil 5th Element a v marci som mu kupil Veleno Team Replica, je to v podstate nastupca Elementu, tento rok uz 5th Element v katalogoch Met nie je. Cenovo je pristupnejsia a podla mojho nazoru aj vyzera lepsie, nie je opticky tak velka ako 5th Element

      0 0
    • treatt  

      Covece Veleno je skvost. Taky nad ni lehce uvazuju. Vypada nadherne agresivne. Ja mam Stradivariusku k naproste spokojenosti, jen ze nema stitek a je takova mensi, tak je dobra na silnici, ale chci neco do terenu a pod co budu moct dat aspon cepicku…

      0 0
    • poiko  

      třeba pomůže: www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.