• Mohly by jste mi poradit kterou mtb helmu do dvou tisíc ?? zatim mam
    Giro Havoc
    Bell Delirium
    Aquila taky sem přemýšlel o Met ale nějako se mi nezda ten stahovaci system na obvod, takovej jakoby krehkej mi přišel. Kdyžtak dejte naky tipy a zkusenosti, ktera je lepsi a tak ,dost by mi to pomohlo, Diky všem

    0 0
    • Meesha  

      Este koukni na Cratoni Zethos… http://194.228.218.52/…/default.asp?…

      Daj se sehnat pod 2tis.

      0 0
      •  

        no ta ma na me asi az moc agresivni vzhled, ale pridm si ji do seznamu :), nasel sem ji za 1900

        0 0
      • Lister  

        Ta se mi fakt líbí. Moc pěkný kousek.

        0 0
    • Lister  

      Nejlepší je ta, která ti nejvíc sedne. S odvětráním, hmotností… jsou na tom dnes už všechny podobně. Takže zkoušet, zkoušet, zkoušet a když jich bude sedět víc tak samozřejmě tu hezčí a tu, která bude víc ladit ke kolu, ale s tím ti už nikdo neporadí :-)

      0 0
      •  

        no to jo, ale taky me zajimaj nazory nekoho kdo tu helmu ma ,nejaky zkusenosti, treba to stahovani a tak

        0 0
        • Lister  

          Na to ti můžu napsat zase jen to, že nejlepší je ten co ti nejvíc sedí. Třeba já mám nižší přilbu od Gira se zapínáním acu-loc a chtěl jsem si přilepit a chtěl jsem právě tu Havoc, ale vůbec mi to nesedlo i když je ta přilba mnohem dražší a teoreticky je upínací systém lepší, pro mě ale prakticky ne.

          0 0
    • RUMcajs  

      Mno mám Specialized Chamonix a nemůžu si ji vynachválit. Těžko se popisuje, v čem je „dobrá“, protože o ni během švihu defakto nevím, neuvědomuji si, že ji mám na hlavě.

      Od cca 1500 Kč se dá sehnat hodně přileb, radím zkoušet a zkoušet a tu, o které „nebudeš vědět“ si kup.

      0 0
    • Tominec  

      Další alternativa: http://www.rzhelmets.com/nabidka.htm

      0 0
      •  

        tak ty tady asi nikde neseženu, ale dik

        0 0
    • goofy  

      no ja mam bellku aquila, a vybral jsem si ji proto, ze mi asi nejvic sedela… celkem dobre etra a uz jsem ji par krat lehce testoval, a ochranila mne v pohode… pak mam jeshte bellku bellistic, a tu mam prekvapive proto, ze mi taky sedela… :o) taky uz sem ji testoval, a taky v klidu… jinac, co ti mohu poradit: zkoushet, zkoushet, zkoushet…

      0 0
    • mosquito  

      napred si je vsechny vyzkousej a razem jich polovinu zavrhnes ze ti nesedi, pokud nemas „upne idealni seriove kulatou hlavu“ tak ti bude sedet jen minimum typu a budes v tom mit razem jasno

      0 0
    • Lance  

      Mrkni na Mango, ja ji mam a spokojenost, dalsi tri kamosi jezdi taky Mango.

      0 0
    • Staenly  

      jak uz se tady psalo – zkouset a zkouset…jenom obecne je dobry, kdyz ma helma napr. sitku proti hmyzu ve vetrani, nebo upinaci mechanismus s pojistkou, aby se ti to pri padu nepovolilo a nezklouzlo z hlavy…

      0 0
    • rasto  

      aquilu neber. povolujou se reminky. (ne moc, ale casteji a vice nez u mych predchozich 3 :-/

      0 0
    • rasto  

      kdyby metka mela zabudovanou blikacku (v cene), tak mozna zkus ji ;-)

      0 0
    • Mlha  

      Do 2000 sezenes i Bell X-RAY. Mam ji a maximalni spokojenost. Zkus www.koloshop.cz nebo www.bikeexpert.cz.

      0 0
    • Pecuchet  

      Mám Bell Delirium a jsem s ní celkem spokojený. Zpočátku mně vadila pod krkem ta poměrně velká přeska, pak jsem ji posunul více na stranu a je to OK.

      0 0
      • vifon  

        Tiez mam Bell Delerium :) a vcelku poho.To s tou preskou som vyriesil tak isto.Prilba ma dobre vyrieseny stahovaci mechanizmus(pevny a dobre obopne hlavu)-kvoli tomu som ju kupil. Odvetranie – ok.Ak mas moznost chod do Bell X-RAY.

        0 0
    • Orbis  

      Já bych volil Havoca mám ho rok a jsem sním spokojen na 100% dobře se chladí, ato si myslim, že se potim hooodne:)) je lehkej a pěknej!:))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.