• Kerthwood

    Tak jsem se chtěl trochu informovat jaké představce teď frčí… Rovné se mi líbí víc, ale jsou spíš do sportovna, tak by mě zajímalo jestli jsou taky pohodlné a jestli je ten rozdíl (oproti zvednutým) znát? A jaké jezdíte vy? Rovné nebo zvednuté a jaké jsou vaše zkušenosti? Díky

    0 0
    • enjoy  

      coze?

      0 0
    • enjoy  

      zamysli se nad tim,jestli je rozdil ve funkcnosti,pokud das rovny predstavec a pod nej vice podlozek nebo zvednuty a mene podlozek. nebo se ptas jeste na neco jineho?

      0 0
      • Lister  

        No jistě, ptá se přece co je „in“ :o)))))))))

        0 0
      • blue  

        a ty podlozky das kam, kdyz mas uz seriznutej sloupek?

        0 0
        • enjoy  

          no ja nemam. a ze by on mel,o tom nebyla rec. k tematu.mam radeji(resp. jsem zvykly) na zvednute(cca 5 stupnu je akorat),ale mozna budu kvuli posedu kupovat s nulovym uhlem.protoze otoceni predstavce a vypodlozkovani mi prijde osklyvy.

          0 0
          • Lister  

            mě osobně se otočený představec nelíbí je v kombinaci s vlaštovkama, jinak to je v pohodě, momentálně mám na kole 3 podložky a nad tím otočený představec, ale to je jen dočasné, než hodím vidlu na nový rám a ujistím si posed, pak vidlu zaříznu a představec půjde zase nahoru.

            0 0
    • RaCa.Sl  

      kup si Race Face Diabolus a neprohloupis;-)…a az nebude IN tak me ho klidne muzes darovat:D

      0 0
      • Radek Broz  

        Podle me je predstavec z cely Diabolus rady jedinej nehezkej komponent.

        0 0
    • Splinter  

      Mám nápad: Jaká vidlice teď letí?:)

      nápověda (Reba)

      0 0
    • Cejlon  

      …zásadně jen směrem dolů.To by mělo ted frčet:-)

      0 0
    • Kerthwood  

      Opravdu moc děkuji za vaše názory – byly celkem asi dva !!! Původně jsem myslel, že se vyjádříte k tématu, ale posléze jsem pochopil, že názoru se od vás nedočkám !!! Netušil jsem, že se vás můj dotaz tak „dotkne“ či je ho tak těžké pochopit… TO ADMIN: prosim pošlete tento „nemožný“ thread do věčných lovišť! Všem moc „děkuju“

      0 0
      • Vojtas  

        nechápu co se tak čertíš, představec si přece dá každý jaký chce a tak jak mu vyhovuje,a ne podle toho co je zrovna „IN“.

        0 0
        • Kerthwood  

          Pozor! – neptal jsem se co je IN, ale spíš na to, jaký druh je lepší a jestli (obecně) je znát mezi nimi rozdíl!!

          0 0
          • termit  

            no ne ze bych chtel nejak zvlast prudit, ale cituji „jaké představce teď frčí…“ – tim se fakt neptas co je in, ale ktery jsou lepsi?

            0 0
            • Kerthwood  

              taky nechci prudit… ale otazníky (ty označují otázku) tam byly tři a za jasnou otázkou…

              0 0
              • juli  

                Tvoje otazka tedy zas tak moc jasná není, jak sis asi myslel. Vubec jsi totiž neuvedl o jakém typu kola je řeč. Ono to totiž není jedno, jestli uvažuješ o XC, DH, FR, silnici, trialu, streetu a co ja vím co ještě. Proto nečekej, že by se ti dostalo jasné odpovědi. Ale abych naopak zase neprudil já tak odpovím, ale asi ze široka. V první řadě bys měl pochopit, že úhlování představce a jeho délka není o módnosti, ale o „správném“ posedu. Dost totiž záleží na tom, jak na kole sedíš při té, či oné disciplíně. Chrtovi asi nebude příliš vyhovovat sedět vzpřímeně jako turistovi a naopak. Trialista pravděpodobně nezvolí představec s negativním úklem a silničář ztuha pojede na kole s představcem postaveným téměř kolmo vzhůru. To co v představcích letí je spíš tvarové zpracování, značka, barva a třeba Ti šrouby. Jinak ja vozím už léta na XC představec téměř v rovině se zemí. Tak mi to jednoduše vyhovuje. Na trialu ho mám zase hoodně zvednutý a dlouhý. A je mi docela šumák jestli to je, či není moderní.

                0 0
                • wbiker  

                  Zas tak mimo „trendy“ bych cyklistiku neviděl. Když si koupíš představec s 45°úhlem, taky dostaneš řídítka výš. Neznám moc místních bikerů, kteří to tak vozí. Stejně tak, jako teď frčí vlaštovky a minimum podložek pod představecem, ikdyž by stejného efektu šlo docílit úplně rovným přesatvcem a podložkama. Podle mě zrovna v tomhle dost na „aktuálním trendu“, neboli co je zrovna „in“, záleží dost.

                  0 0
                • Kerthwood  

                  Jen mě mrzí, že z celého textu jste si vypíchli jen onu pasáž s tím „frčí“ – nechápu teda co vás na tom tak irituje, ale budiš. Šlo mě spíš o to jaké vozíte vy (na XC), a jestli má někdo zkušenosti s více druhy… tak který vyhovuje nejvíce a proč…

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Proste na blbou otazku blby odpovedi;-)

                    0 0
                    • CZiko  

                      jooo… tvrdě do něj:-D Já chci flame… a teď hned:-D

                      0 0
                  • Vojtas  

                    nevim na co se furt ptas kdyz sme ti uz nekolikrat myslim dostatecne odpovedeli na to jak to s predstavcema je, jestli ne tak poradne sformuluj dotaz,

                    CZiko: chces flame ? tak si ho udelej :)

                    0 0
                    • Kerthwood  

                      jo jo, spis myslim, že se tady furt omílá ten OBROVSKEJ problém – že jsem tam napsal co teď letí… Ale opravdový odpovědi jsem se nedočkal…

                      Mám snad založit novej thread ?? NEBO TO MAM NECHAT NA VÁS „NEJZKUŠENĚJŠÍCH ZE VŠECH“ – VÍTE JAKO, ŽE BYSTE TO UDĚLALI TAK ABY TOMU VŠICHNI ROZUMĚLI, JO ?? Hlavně teda já – protože já jsem asi z neumětel, nebo z jiný planety… (bez urážek prosím!!!)

                      0 0
                      • prodi  

                        Člověče, já nevím, co se tady furt rozčiluješ.

                        0 0
                      • Lister  

                        Nejvíc frčíííí lehce zvednutý představce kolem 5–7st. Na bajku směrem vzhůru na silnici směrem dolů a budeš In nejInovatějnší, a už dej pokoj.

                        0 0
          • Daf  

            Hele to mas jedno. Na jizdnich vlastnostech to nepoznas :) Libi se mi mirne dolu jak to mam na svem kole, ale jezdil jsem i s rovnym i se sklonem mirne nahoru.

            0 0
          • Vojtas  

            nelíbí se mi tvúj tón, trvám na svém že se ptáš jake sou in, podle tebe které frčí ://Tak jsem se chtěl trochu informovat jaké představce teď frčí…//. Jaký kdo má představec se přece neodvíji od toho jaký se teď „nosí“, ale to už sem psal. Rozdíl mezi rovným a zvednutým je ten že se zvednutym budes mit riditka vejs, logicky zejo, tak ze ten si koupi ten kdo je chce mit vejs a to dle chuti každého soudruha,od toho se tím pádem odvíjí pohodlý jízdy (víc/méně ohnutý posed) a nebude koukat po tom co zrovna frčí.Ale něco takovýho už někdo psal nahoře, myslim Lister, tak že se uklidni a přestaň tady dělat bububu, nikdo na to tady neni zvědavej.

            0 0
      • CZiko  

        Jo tak to promiň, že se neřídíme podle módy:-) nejspíš nejsme dostatečně „IN“ a hlavně „COOL“ :-D Navíc je tohle fórum – nikdo tady není placený nebo poviný, aby sem vkládal svoje názory… Tak si radši kupuj to, s čím se ti dobře jezdí…

        0 0
        • Kerthwood  

          taky vím, že to není placený nebo povinný – ale nepochopim zbytečný „žvásty“ kolem, když dotaz zněl jasně! Chtěl jsem jenom poradit… (a od toho to myslim je, ne?!)

          0 0
          • termit  

            ale jo…ale zkus halt formulovat dotazy lip…kdyz se zeptas, jestli si mas koupit trenky cerveny nebo cerny, tak taky malokdo pochopi, ze se ptas jakej material je lepsi…od toho se budou odvijet i odpovedi…

            0 0
          • goofy  

            Dotaz vubec neznel jasne, a doted nikdo nevi, na co ho chcesh…

            0 0
      • enjoy  

        myslim ze nazoru ses odeme dockal. na tebe si tady budu davat bacha..

        0 0
        • Kerthwood  

          jo od tebe jo – tobě patří díky! Pozor? Pro boha proč??

          0 0
    • black.horse  

      u..í..ia..á, cinki linky, žblunk:-)

      0 0
      • CZiko  

        tuhlo modelovou řadu zrovna nemusim… já spíš ú…í…u.á.á… bumbalanga bum, bum, bum:-)

        0 0
        • Lister  

          klucííí, až potkáte u společné večeře toho týpka co si koupil Renaulta s tou brutální slevou tak ho pozdravujte :o)))))))

          A toho co nebere úplatky tak toho taky joooooo :o)))))

          0 0
          • CZiko  

            drž se zpátky hochu… jsme ok… mě v realitě drží už jen moje sbírka mluvících brambor…

            0 0
            • black.horse  

              pan Filuta se ptá: máš létající koberec, aby sme mohli navštívit krále Bramborových lidí?

              0 0
              • CZiko  

                „jsi tak užitečnej jako automat na kondomy ve vatikánu!“

                0 0
                • Bebe  

                  Nachystejte uzenáče chlapci, na snídani jsem doma.

                  0 0
    • pos3k  

      zkus se jeste jednou zeptat, tentokrat sikovneji (vyse je naznaceno jak otazku specifikovat)

      • vyplnit neco o sobe taky nesukodi
      • thread muzes jako zakladatel uzamknout, admina netreba
      • nez volat admina, precist desatero

      btw: xc (muj bike v profilu) +7° , 11 cm , hlinik, 4 srouby, „vyrobce“ ktery urcite nefrci pcshop.pells.cz/spor­t/default.asp?mtc=0&cls=­stoitem&stiid=5035

      0 0
      • Kerthwood  

        nevim nevim, abych to zas nepos… a všichni nezačali prodit, kvůli slovíčkaření…

        jinak diky za návod, a názor !!

        PS: jsem tady novej, takze se omlovám, ale koukal jsem a téměř všechny (thready) jsou odemčený – proč ho mám napříště zamykat ??

        0 0
        • prodi  

          Aby to už nikomu nelezlo na monitor :)

          0 0
        • jecnak  

          Minimalne dva moje uzamceny jsou. Prislo my zbytecny aby se plnily spoustou blbosti, kdyz to podstatny se tam vyresilo. Minimalne je to dobry pro nekoho, kdo hleda neco konkretniho – nemusi se probirat balastem kolem.

          0 0
          • Kerthwood  

            Jo ták… To kdybych věděl… tak už jsem to dávno zamknul… a bylo by po pr…

            Diky

            0 0
    • MARIN  

      U me frci predstavec UNO Lite zbaveny osklivych zlatych napisu , 11cm, 7° otoceny dolu a pod predstavcem asi 2,5cm podlozek

      0 0
    • Volf  

      Protože se historie opakuje, tak tady se koukni co zase časem poletí. To je aby jsi byl stále trendy. canberrabicycle­museum.com.au­/

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce