• malinkej.dablik

    ahoj!poradte mi jaka riditka a jaky predstavec na horske kolo…koukal jsem po vytvorech znacek pells a amoeba a rytchey

    0 0
    • JMT  

      delam to jenom ze se nudim ve skole, jinak bych na takle blbou otazku neodpovidal… predstavec bych vzal nakej co upina riditka 4ma sroubama, riditka uprednostnuju rovny s rohama rozmysli se podle financni situace a stylu jezdeni amoeba se mi nelibi, pells uz je lepsi-klasickej odflaklej tajvanskej komponent, ritchey mi z nich pride nejlepsi…

      0 0
    • Martin69  

      www.bikesport.cz … perfektní ceny komponentů Ritchey… ale dávej bacha, nemá všechny rozměry a občas třeba místo Comp dá Logic, aniž by ti to řekl… Ale když mu zavoláš a přesně se ho zeptáš, tak si to snad nedovolí, nebo ti to aspoň řekne… Já koupil set řidítka, sedlovka představec za 1100,– Ale sedlovka byla Logic, ale i tak je to skvělá cena…

      0 0
      • malinkej.dablik  

        moc pekna cena no ja mam sedlovku karbonovou a vyborny ted uz chci jen ten predstavec a riditka nejlip rovny oversize ty s tim tlustym stredem…mam dost agresivni styl jizdy a potrebuju tuhy a bitelny riditka

        0 0
    • vlk  

      zaleží na tom co chceš, jestli karbon nebo hliník.jestli pružná řidítka nebo tvrdá s vyšší životností apod.Pokud přemýšlíš nad ritchey PRO z alu 2014 tak je lepsí koupit od BBB 2014T6 za poloviční cenu-zrovna ve čtvrtek jsem si jedny řidítka koupil za 450Kč.

      Jen pro pochopení rozdílů.http://www­.bajk.cz/web/da­ta/clanek.asp?id_cla­nek=525

      Pokud chceš karbon nebral bych hliník obalen karbonem ,ale čistý karbon, což např amoeba u řidítek teda není.

      0 0
    • Gorgov  

      poprorucuju Ritchey WCS rodla nejlip v karbonu:)

      0 0
    • Jane  

      Dobrý řidítka dělá Easton, ale zase se mi nelíbí ty jejich představce, takže pokud nechceš trhat sadu, tak bych se přiklonila k řadě WCS od Ritcheyho…

      0 0
    • MARIN  

      Pocitam ze predstavec i riditka uz ma asi tak rok nasazeny viz. datum prispevku :)

      0 0
    • Medunka  

      ja mam ritchey pro, 14 dni, spokojenost na de vse. Myslim, ze pomer cena/vaha je v pohode ;-)

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.