Jaky riditka a predstavec na XC?

23 nepřečtených
  • HonzaV

    Rozhoduju se mezi Ritchey PRO a mezi BBB karbonovyma riditkama a Al predstavcem, cenove by me to vyslo stejne – cca 1700,–. Vahove vychazi lepe BBB, ale gramy nehonim.

    0 0
    • RomanH  

      A co takhle PELLS XR 8 – to je defakto Ritchey WCS za 690 s potiskem PELLS :o))

      0 0
    • MARIN  

      Predstavec budu ja resit asi Pell´sem XCN nebo XCR8. Nad karbon riditky jsem taky uvazoval ale v pripade odpruzene vidlice jsem nnkonec neshledal duvod a poridil Easton EA70 (na koloshopu za 800,–) – v pres rok starem BIKE kde testovali riditka vysli jako jedny z nejpevnejsich coz je inzerovano i na koloshopu :)

      0 0
      • HonzaV  

        Pell´s jsem puvodne zamyslel, jak riditka tak predstavec, bohuzel termin dodani je v pulce dubnaa to uz nechci cekat. Mel jsem vybrany predstavec XCN a karbonovy riditka. Nejak ty dodavky Pell´s nestiha, nebo mi v bikeshopech v Liberci lzou. Musim to vyresit do patku, o vikendu chci vyrazit na nove postavenym biku.

        0 0
    • rodriguez  

      A co tak Morati řidítka..za 2000.-kč titan a záruka je na to 3 roky. Stejně jesli jezdíš XC závody tvrději, tak po roce řidítka vyměníš, teda jesli nechceš zle dopadnout 8-)) a titan nemá takovou unavovu křivku jak hliník ani jak karbon a je odolný i proti nárazu..takže proč do něj nejít?

      0 0
      • jakub  

        se priznam ze zacinam jezdit trosku poradne teprve letos ale vubec nemam zkusenosti s tim ze by nekomu odesly riditka a to sem se s kolem moc neparal ani driv a v poho vydrzely vsechny co sem kdy jezdil…

        0 0
        • rodriguez  

          mě loni praskly po 6000km XC říditka váha 140g takže už to nepodcenuji.a to mám 62kg v sezoně, nedávám jumpy nic..čistě XC závody(schody apod..) a maratony, ovšem dost hlava nehlava 8-)

          0 0
          • jakub  

            do tedka sem mel starsi kola a ty byly asi delany poctivejc i kdyz byly tezsi tedko mam novy tak uvidime

            0 0
          • MARIN  

            a kolik zazily padu? ty riditka

            0 0
            • rodriguez  

              budeš se divit ale pořádnej crash sem s něma prakticky neměl..jinak značka MODOLO NAVAJO…kamošovi praskla i na silnici berany sténe značky..pré sou nějaký náchylnější…takže bacha na to!

              0 0
              • miro  

                A co ITM 130g, 1400 SK, Al? Mam ich rok, zatial drzia. Dufam, ze nesklamu.

                0 0
    • BB  

      jedna poznamka k BBB riditkum, to nejsou karbonova riditka. Jde spise o duralova potazena karbonem. To jen tak pro poradek, jinak je to asi jedno, vahove jsou perfektni.

      0 0
      • HonzaV  

        Tak pro ten poradek: Ty riditka jsem vcera sehnal, jsou cely karbonovy, jen na koncich Alu vlozka cca 1cm, vazi 115g. Jsem zvedavej co vydrzi, jestli jsou tak dobry jako pekny, tak se nemam ceho bat.

        0 0
        • BB  

          pokud staly cca 1 K Kc, tak skutecne nejsou karbonovy, za to dam krk.

          0 0
          • Meesha  

            Ja sem taky slysel (hlavne na starym BF), ze nejsou karbonovy, jen potazeny. Ptal sem se na to v nekolika bikeshopech a vsude mi rekli, ze sou karbonovy a maj hlinikovy konce. Na otazku proc sou takhle levny a sou jinak „pleteny“ nez ty drahy mi vlaste ani moc neodpovedeli… Sam chci Eastony EC70, ale asi zkoncim u Pells XR7, coz je neco podobnyho jako BBB. Mate s tema XR7 nekdo nejaky zkusenosti?

            0 0
    • morgoth1  

      Taky uvazuju o vymene predstavce. Jenze nez ho koupim rad bych si nejdriv nekolik predstavcu vyzkousel (ruzne delky a uhly). Jak je kupujete vy? Nerikejte mi ze hned vite co je pro vas to pravy orechovy!?

      0 0
      • Daf  

        Ja myslim ze se to da pomerne presne odhadnout na zaklade zkusenosti se stavajicim predstavcem.

        0 0
      • MartinXC  

        Dohodnu si s prodejcem (který i ostatní délky daného představce) možnost výměny. Bez problému (začal jsem 120, pak 130, pak 110, nakonec jsem zůstal u 120, trvalo to cca 3 měsíce celkem). Podmínkou teda je, že jej nesmíš poškodit a měníš s prodejkou v ruce.

        0 0
        • morgoth1  

          takhle bych si to nejak predstavoval. Nemas nejakej typ na prodejnu v Praglu?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.