• kesu

    Vyhledavani jsem pouzil,nasel jsem i odpoved na moje tema,ale stejnak sem to nepochopil.Takze potrebuju prehodit stredy jeden je shimano oktalink a druhej 4hran kinex.A chci se zeptat jestli na to staci jen jeden adapter a na jaky strane se kam povoluje?Prosim ale jak pro blbce,takze pokud mozno smysl povoleni pomoci treba smeru otaceni hodinovejch rucicek.Jo a jeste jak tam pak ten stred dotahnu,nejdriv ne jedny strane a pak na druhy nebo nejak docentrovat do stredu?Jo a jeste kliky mam sundany.Dekuju moc za odpoved…

    0 0
    • Satori  

      Tady ti stejne nikdo nic neporadi, pac vsichni jen delaji, ze tomu rozumi… Sam jsem se o tom presvedil… Dud na to prijdes sam, at uz s obrazky a anglickym popisem(staci google, popr seznam), nebo bez, nebo jdi do servisu…

      0 0
    • kovar  

      většinový anglický závit u shimana čtyřhran i oktalink: na pravé straně (tam co je přesmykač) se povoluje po směru hodinových ručiček, na levé straně proti směru. (To znamená povoluješ pokaždé ve směru otáčení při šlapání) Střed dotahuješ že napřed pravou stranu tj tělo osy a pak levou tj misku, nic se necentruje. Kinex neznám.

      0 0
    • Daf  

      Potrebujes stahovak na stred. Je stejnej pro oba stredy takove luxusnejsi provedeni vypada takhle www.jmctrading.cz/shop.php?… obyc je bez te paky za podstatne min penez. Na prave strane stredove mufny je opacnej zavit, takze povolujes po smeru hod rucicek. Ne leve proti smeru rucicek. stred se montuje nejdriv prava strana a pak leva. Nic se necentruje, jen musis mit spravnou delku osy.

      0 0
    • BUCEW  

      no člověče přehodit středy bude dost těžký.Každý malý dítě ví že středy tam musí být,protože jsou po nich čtvrtky a zbytek týdne.Kdyby jsi to přehodil tak v tom bude zmatek a už nebude platit „středa je ho tam třeba“.

      0 0
    • m4rkus  

      namáte nějakou fintu na povolení středu, s kterým nejde hnout? Levá miske je OK, u pravé nepomohlo wd ani poklepání.

      0 0
    • MJ24  

      mrkni na ivelo.cz tam to určitě bude rozepsané

      0 0
      • M13  

        Myslím ,že on už to za těch 5 let vyměnil :)

        0 0
      • jIrI___  

        Před téměř pěti lety to tam možná ještě nebylo :)

        0 0
        • MJ24  

          :) to je konec už mi z toho učení jebe ani čas už nevnímám

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.