• fousac

    pocasi je nadherny, takze hura na bika…

    ve stredu nekteri z nas nehakujou, takze jedeme na vylet.. ;))

    sraz v 11:00 na zbraslavskem namesti :o), trasa nekudy nekam, ale nejspis pres kopec do mechenic, udoli bojovskeho potoka, brdy a dal se uvidi…

    nebude to zadnej zavod, ale pohodovej skorocelodenni vylet..

    kdo muzete, dorazte v hojnem poctu…

    0 0
    • blue  

      tyhle provokace bych tu zakazal :-)

      0 0
    • McBlacky  

      jasně že jedu :) možná zagramařím a sundám blatníky když je tak super počásko.

      0 0
    • Jorje  

      Ahoj, já bych jel ale tak na 2 hoďky 30–40km, byl jsem o víkendu na výletě do řevnic pohodově kolem berounky. Ve středu na kolo určitě jedu, ale vzhledem k tomu že jsem teď začal tak to v tomhle počasí nechci přehánět. Jorje

      0 0
    • Jogador  

      Tak na 80 procent jedu taky, když udělám zítra zkoušku, jinak budu muset znova do školy. Ale doufám, že mě neuženete:) A čekal bych zase u přejezdu,když tam budu,budu tam, když ne, tak nečekejte, ale já dám zítra ještě vědět.

      0 0
      • McBlacky  

        tě tam vyzvednu cca v 45–55

        0 0
        • Jogador  

          Vy tamtudy nepojedete? Tak klidně pod Barandakem,tam taky trefim:)

          0 0
          • McBlacky  

            jasně že tamtudy pojedu, kudy bych asi tak jel na Zbraslav :) jsem myslel že jako se tam potkáme v 10,45 až 10,55 podle toho jako budu stíhat…

            0 0
            • Jogador  

              Jo,on je sraz ve zbraslavi, já myslel na palačáku. No dobá… Já zítra napíšu, jak to semnou vypadá

              0 0
    • McBlacky  

      jo samozřejmě bude výlet obsahovat i kulturní složku v některém z našich oblíbených zařízení. To jen abych nalákal nerozhodné jedince :)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Vidim to tak, že abs?ák z toho, že už sem 14 dní nebyl na kole zvítězí nad bobkama z ledu a tak asi pojedu taky. Blacky, v kolik budeš pod Baranďákem? že bych se připojil už tam.

      0 0
      • McBlacky  

        hele protože bude asi solidní kosa tak bude lepší když pojedeš svoje tempo a potkáme se až na Zbraslavi. Znáš mě, můžu mít 5–10 minut sekeru a to bys tam zbytečně mrznul a pak se zase zbytečně se mnou hnal abychom to stihli. Předběžně plánuju že nepojedu žádnej terror takže bych pod Barandákem rád byl okolo 10,30.

        0 0
        • Gung-Ho  

          Dobrý, něco před půl vjedu u Baranďáku na stezku a nejspíš mě po chvíli dojedeš :-), čekat nebudu a ani ty nečekej na mě.

          0 0
    • Jogador  

      Tak zitra to teda vypadá,ze pojedu, ale kosa je tedy silena.Na zbraslav ale taky trefim,tak budu zbraslavsky namesti,doufam,ze ma jen jedno. Nebo se mozna setkame u prejezdu,tam budu tak od 10:45

      0 0
      • McBlacky  

        tak tam počkej bud na mě nebo na GunhHa… ještě nejsem rozhodnutej jestli pak pojedu podle vody nebo silnici.

        0 0
    • Jogador  

      Tak,až na ten led to bylo dobrý, ale aspoň byla sranda. Stav na tachometru 96,5km, a 1250 m převýšení. Ale o tom ledu se mi bude i zdát, myslim, že jste o hodně přišli, za Mníškem to stálo tepr zato.

      0 0
      • Meesha  

        dylkou docela slusna porce!

        0 0
      • Jorje  

        No já už bych si to neužil byl jsem vyš?avenej, ale budu jezdit o sto šest a příště vydržim:o)))

        0 0
        • Jogador  

          No, když jsi nás opouštěl, tak jsem byl uplně v poho, ale když jsem pak vyjížděl modřanský kopec, tak už jsem toho začínal mít taky tak akorád dost. Nejhorší začínala být ta tma, je šíleně depresivní a studená:)

          0 0
        • Jogador  

          Navíc by jsi viděl pár ukázkových pádů:) Jen nevim jak to ten Fous dělal, ale tomu se nazem nechtělo:)

          0 0
      • fousac  

        jj… odpadlici to prosvihli.. nahore na hrebeni to byl super luxus… sypat to pade zasnezenou cestou, ticho klid a bilo.. naadhera… ;o))

        no ale ani ten bojovskej potok nebyl k zahozeni.. taky slusnej trail.. a ten led, no cloveka to docela vyskoli.. :))

        P.S. 2 jorje: budou fotky??

        P.P.S doufam, ze Blacky dojel domu vcelku a v poradku… sme u pigiho koncili v asi pul druhy.. ;o))

        0 0
        • McBlacky  

          klídek cca ve čtvrt na tři jsem byl doma… akorát to zgurvený světlo se mi zase rozpadlo, ještě před pigim -tak jsem ho tam zahodil a jel domů po tmě :/

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.