• jecnak

    Jelikoz se k tomu Lempl ocividne nema, tak v nedeli 25 se porada kratsi vyjizdka na severu Prahy. Sraz v prave poledne pred Vystavistem u fontanek. Kdo s nami jeste nejel, tak ma moznost videt Lempla osobne :-)

    Cil a trasa – neco bikroska v Bohnicich – Cimicak – Dablicak – Drahan atd.

    0 0
    • Gung-Ho  

      Počítám s tím, po dnešku by byl hřích nevyrazit :-)

      0 0
    • cabbage  

      jestli nebude pocasi alá pedal, tak pojedu.

      0 0
    • Jogador  

      Já bych rád, ale nemůžu, ale se středou docela počítám:)

      0 0
    • lempl  

      nedele, pondeli, streda… Novy rok… (1) lempl Závody – akce 23.12.2004 22:42:42 Přidat Blokovat tak nema? no nic… budu tamm(to sem jako atrakce nebo co?:)

      0 0
      • Jogador  

        Ahoj, promiň, alůe já v to po nemůžu,musim do služby, ale tu středu si nenechám ujít, jen nevim s jakými brzdama:)

        0 0
    • jecnak  

      Trasa byla sice uplne jina, ale spatny to nebylo. Jen skoda, ze jsem jeste na zpatecni ceste lehce zmoknul.

      0 0
      • lempl  

        ja to trefil ok, vse ok jen sem se jak curak rozmazl pred t-mobile arenou:/ vono to bylo navlhly a koleje byli voslizly… no a me se nechtelo zvedat prednikolo.. si ted uvedomuju, ze me mohla prejet tramvaj a jeste kevsemu 100m od bytu:/ no rikam jak curak.. vyjizdka ok, jen sem mel mit vic sil na bmx:)

        0 0
      • SavaH  

        K našim jsem to stihla za sucha, ale domů mě pak autem musela hodit mamka, protože pršelo:o( Jo konečně jsem umyla kolo-teda jen rám. to má ode mě k ježíšku

        0 0
        • blue  

          nechce ten tvuj jezisek dodatecne skocit i ke me? :-)

          0 0
          • SavaH  

            nechce ;o)

            0 0
            • blue  

              to od nej ale vubec neni pekne :-)

              0 0
              • SavaH  

                Možná by si to rozmyslel, kdybys i s kolem skočil Ty za ježuchem…

                0 0
                • blue  

                  no to sice neni spatnej napad, ale az od jezucha dojedu domu, tak na tom budu uplne stejne :-)

                  0 0
                  • lempl  

                    ty neznas metro? vsechny cesty vedou k blue do domu- takze i metro:)

                    0 0
                    • blue  

                      ke me do domu metro teda bohuzel jeste nevede :-)

                      0 0
                      • SavaH  

                        tady nikdo nepíše, že Ti ježuch to umytý kolo vrátí ;o)

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.