Vyjížďka - neděle 9.1. Praha

37 nepřečtených
  • Gung-Ho

    Pro všechny co dnes zaváhali, bylo fakt NÁDHERNĚ. Ještě je šance zítra. Domluvili jsme sraz na 10:30 na Výstavišti u fontán. Trasu vybere Sáva, necháme se překvapit :-)

    0 0
    • cabbage  

      protoze v pondeli pisu ze tří predmetů a nemam sanci se to naucit za nedeli tak jedu:) P.S. kdy je predsraz pod barandakem?

      0 0
    • McBlacky  

      vzhledem k tomu že potřebuju ladit formu jako sůl tak se asi ukážu, ale musím být do 16,30 doma. Oběd v Řeži ale vynechat nehodlám!

      0 0
    • SavaH  

      Vzhledem k tomu, že jste mě uhnali, tak zejtra pojedu, jen když mě nebude nic bolet. Jo a zase si objednávam budíčet. Tentokrát v 9:45. Díky

      0 0
      • Darkson  

        nebuď voňavka, jedem jen do hospody na oběd a zpět:-). a slyšel jsem, že určuješ trasu či co, takže jet musíš

        0 0
    • Darkson  

      opět vydařená akce, až na dramatický závěr. a vy 2 kompetentní napište, jak to nakonec dopadlo!

      0 0
      • McBlacky  

        kolik vás bylo a co se stalo?

        0 0
        • Darkson  

          bylo nás 5…ehm, totiž 9. a takovej malej crash na konci

          0 0
        • SavaH  

          Kdybys jel s náma, jak si tu vyhrožoval, tak by si byl v 16:30 s přehledem doma a ještě by ses nemusel ptát, co se stalo. Jen mi nejde do hlavy, že to Lempl tak krásně (řekla bych i profesionálně) skočil a Tomáš se tam rozmáznul.

          0 0
          • McBlacky  

            nebuď na mě ošklivá :-) lenost je lenost, co se dá dělat, je mi jasný že s tímhle přístupem v sobotu chcípnu a ještě si urvu ostudu :( Lempl má prostě kliku, znáš ho ne

            0 0
      • jizby  

        tak Sávo, co u doktora? A co ta ztráta paměti? Protože je škoda celej den jezdit a pak z toho nic nevědět, tady je trasa: od fontány papírenskou, spodek šárky, podbaba, na pučálce, Horoměř, kozí hřb,Tiché údolí, Roztoky,po přehu/kolejištěm do Řeže, oběd, pak UP/HD u Klecánek +Drah.údolí, Bohnice BMXka. Tam jsme se shodli, že dráha se nám nelíbí a jeli domů. Dalo to 72km, většina měla asi víc. Díky Sávě bylo rozumné tempo.

        0 0
        • Jogador  

          Řekné nám někdo, co se stalo? A ch jo, tady se nikdy nic neví:)

          0 0
        • jizby  

          Tak teď to vypadá, co jsem napsal, jako by se něco stalo Sávě, ne, jen doprovázela zraněného (méno nevím) po pádu na té dráze.

          0 0
          • Jogador  

            Tak teď si Fous odfuk:)

            0 0
            • jizby  

              víc, asi zejtra, až se ozvou ti dva. Jinak popis, no na prvním hrbu tlama přes přední, zlomený řidítka, rozbitá přílba. Zajímavá byla amnézie na celý výlet. Jiný příznaky otřesu mozku moc nebyly, ale to nechci, podstatný bude slovo doktora.

              0 0
          • Gung-Ho  

            Ten zraněný se jmenuje Tomáš a včera, pokud se nepletu, tak s náma byl prvně. Má to celopéro GT. Po prvním skokánku (nevim jak se tomu odborně říká) přistál na předním kole a pak na hlavě. Prdla mu přilba, byl vcelku dost otřesenej a moc si nepamatoval. Snad to nebude nic vážnějšího. Sáva bude asi vědět víc, tak vydržte do zítra, snad nám dá vědět. Na kole to odnesly karbonový řidítka.

            0 0
            • enjoy  

              ty vole,jit na predni a zlomit pri tom riditka.. uplne to vidim.fuj.

              0 0
              • Jogador  

                Já ne, ukážeš mi to?:)

                0 0
                • enjoy  

                  reknu ti jak na to:-)

                  0 0
                  • Jogador  

                    tušim, že to bude sedovlou moc nahoře a tělem moc vepředu? Nevim, mě se to ještě nikdy nestalo.

                    0 0
                    • enjoy  

                      tohle neni tak tezky udelat.me se takhle podobne jednou stal dost silnej crash,kdyz jsem jel z kopce a najizdel jsem na chodnik(lidupraz­dny:-)) a ze si skocim na ty hrane(zkoseny,pro kocarky.vite jak to vypada.proste okraj z dlazebek).no a jako uplnyho amatera mi to vykoplo zadni kolo do vzduchu a ja letel pres ani sem nevedel jak.udelal jsem nejakej kotoul,dopad na ruku a na zada a svezl se nekolik metru po batohu.ruka na hadry(ale nezlomena) a taky jsem z pedalu udelal kosticku:-).a dodneska nevim jak sem se na tak malym najezdu mohl takhle rozsekat. ja myslim ze se mu to povedlo tak,ze na to najel a moc netahnul za riditka,proste to jenom asi rychleji prejel a vystrelilo ho to.

                      0 0
                      • Jogador  

                        Je fakt, že ten první v bohnicích vykopává, a fullyste mívaj víš težišta a kratší stavbu, tak to neni tak těžké je vykopnout. Lempl to tenkrát přeskočil:) Já to jezdím pomalu, jak se to má jezdit?

                        0 0
                        • enjoy  

                          no hele ja nevim jestli to je dvojak nebo jak to vypada.. ale treba kamarad kdyz videl poprvy bikrosku(v re­pych),tak se na to poradne rozjel a hned prvni dvojak doslova preletel(vypadalo to dost profesinalne)­.akorat se pak rozsekal na tech dalsich malych,protoze jel moc rychle a techniku nemel.ale ten prvni proste dal uplne v klidu.ostatni co tam byli dost cumeli:-).myslim ze to chce se nebat a zkusit to:-).hlavne na to nenajet jak poleno a necumet jenom ztuhle co se bude dit.ale jinak fakt nevim,nejsem na tohle zrovna odbornik:-)

                          0 0
                          • rejow  

                            zdar včera se mi moc nechtělo psát, takže až dnes. Mám naražený obě zápěstí a taky sem trochu odrbanej v obličeji, no a asi taky otřes mozku. Máte pravdu v tom že sem přistál na přednim kole, (ikdyž předtím sem párkrát skočil bez problémů) asi bych to ustál jenže povolily řídítka a pak už sem šel rovnou na držku. Foto zlámaný techniky sem dal do galerie.

                            0 0
                            • SavaH  

                              Doufám, že sis zašel k doktorovi… Ono mít naraženou hlavu a ještě obě ruce. Hele fak si tam zajdi, za to nic nedáš

                              0 0
                            • jecnak  

                              Hele jestli si nepamatujes tu vyjizdku a samotny pad, tak rozhodne k doktorovi. Neni to zadna sranda.

                              BTW ten skok neni skok, respektive se neskace ale prejizdi. Staci dat dolu sedlovku a prejedes to rychleji nez bys to skocil. Tohle neni draha pro MTB , ale pro BMX, takze sedlovka dolu pro trochu normalnejsi jezdeni je podminkou.

                              0 0
                              • rejow  

                                Já vim, díval sem se jak to jezděj na bmx. Předtím osudným skokem sem už na tomhle hrbu párkrát skočil bez problémů s dopadem na obě nebo na zádní kolo. Pamě? je v pohodě, amnézie jenom krátkodobá přičítal bych to šoku. Aspoň jsem se nesmazatelně zaryl nejen do paměti. :))

                                0 0
                                • Chuck  

                                  čau, tak to je dobře že si ok. já se do toho radši vůbec nepouštěl, protože bych dopad přesně takhle:o))

                                  no a už máš nový řídítka? pudeš zas do karbonu? :o))

                                  0 0
                                  • rejow  

                                    rozhodujuse mezi easton EA70 a Morati – už to nehodlám absolvovat znova

                                    0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.