Neděle 16.1.05 Pohodová vyjížďka Praha

29 nepřečtených
  • Gung-Ho

    Pokud se ruskosibiřští vlci vrátí včas a zbylo jim alespoň trochu sil můžou se přijet vyjezdit. Určitě si rádi poslechnem historky o bloudění :-)Sraz je v 11:00 na bránický straně u Baranďáku, ne pod ním, ale u těch serpentýnek jak se z něj sjíždí u toho penzionu. Samozřejmě může přijet kdokoliv, komu nebude vadit, že se pojede volně. Trasu dohodneme na místě, ale viděl bych to tak na maximálně 60km.

    0 0
    • SavaH  

      To je na mě dost pozdě:o( Musim být nejpozději v 13:00 v civilu v Holeškách… Navrhuji sraz v 9:15 na bikrosce v Bohnicích. Severní trasa tak na 3,5 hoďky max pohodovym tempem – 50 km ne víc. Kdo chce jet, tak a? přijede.

      0 0
      • Gung-Ho  

        V 9:15 by na mě bylo zase móóóc brzo :-) to bych vstával dřív než do práce a to fakt nejde. Jsem překvapenej, že už jste zpátky, jak si dopadla?

        0 0
        • SavaH  

          Moc dobře ne, ale krásně jsem se projela. Koukni na http://www.bakovdevils.cz/

          0 0
          • Gung-Ho  

            Tak to je nejdůležitější. Vidim, že si sebou měla „bodyguarda“ :-) Ale koukal sem, že kluci dopadli velmi dobře!!!

            0 0
            • Beeda  

              Nojo, na prvni kontrole jsem Save nandal 1 minutu, pak prisla krize a v cili to uz delalo ztratu 2 minuty:-) B.

              0 0
    • cabbage  

      nejedu, nebudu lestit kolo 2× za vikend:(

      0 0
      • Gung-Ho  

        Tak to chápu, taky bych ho nechtěl mejt 2×. Proto jsem ho po dnešku nechal jak je a šetřim si to na zejtra.

        0 0
      • blue  

        musis jezdit na cizich a nespinit svoje :-)

        0 0
    • McBlacky  

      původně jsme chtěli jet taky někam, ale když pominu že nebudu mít suchý tretry, musím alespon vyčistit ne-li vyměnit bovdeny řazení a brzd, a vůbec trochu vyčistit celý kolo, jelo se v docela blátě :-) tak až příští týden :/

      0 0
    • jecnak  

      Kdyz to vyjde, tak dam neco na zimaku. Do terenu je to na tom o hubu, takze sory, ale pojedu si po silnici nekam na sever.

      0 0
    • SavaH  

      Tak nikam nejedu. Nebo aspoň do tý doby, než mi uschnou kalhoty :o( Jinak kolo je vypuckovaný – škoda ho tahat do terénu…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jsem před chvílí vstával. :o( Krom toho mi všecko oblečení už děsně smrdí. Hlavně moiru bych na sebe dokázal vzít pouze s dýchacím přístrojem. Neska se du flákat.

      0 0
      • SavaH  

        Já pro změnu uklízim :o( Neba mě to, ale doma to vypadá jak po výbuch atomovky

        0 0
        • blue  

          uklid uz mam konecne za sebou, i kdyz atomovka u me zrovna nevybuchla :-)

          ale venku je nadherne :-)

          0 0
    • fousac  

      bych jel, ale koukam, ze uz to nestuhnu.. :(

      0 0
    • Darkson  

      všichni jste prohloupili, 80 svižných kilometrů, nádherný počasí, vydatný oběd, prostě fajn vyjížďka! drbejte si hlavy

      0 0
      • McBlacky  

        no jo já vím, věděl jsem to už v poledne :( žádný výmluvy jsem měkkejš. kam jste to poslali a kdo jel?

        0 0
        • Darkson  

          jen já a Gung Ho. Jeli jsme Krč, Kunratice, Točná, dále klasika…Davle, Měchenice, Jíloviště a Zbraslav. cca 1000 výškovejch

          0 0
        • Jogador  

          Ani se nechci ptát, kam poslali nás:)

          0 0
        • Gung-Ho  

          Bylo to fakt SUPER!! Fakt můžete litovat. Jediný co Vás omlouvá je, že jste včera, tak pěkně reprezentovali :-)

          0 0
          • Beeda  

            Coo, ja si dal s Lemplem a Petebike 130 :-). A to to chteli v namrzly mlze otocit…B.

            0 0
          • fousac  

            ja si dal taky 20km a 10 piv.. ;) ja nelituju..

            a checknul sem dalsi sjezdik z jiloviste na vsenory… pocita se to??

            0 0
      • SavaH  

        Dala jsem tak dobrejch 7 km pěšo Prahou a pak hoďku a půl na dětskym hřišti na Výtoni, kde maj super kolotoč!!! Popohání se šlapánim na mimipedálech. 100× lepšejší než trenažér. Opravdu doporučuju ;o)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.