Malé B-F XC závody každý týden ve všední den, Praha

22 nepřečtených
 • padlos

  Ahoj, zdravím všechny závodně ambiciozní bikery.

  Tak mě napadlo zda by se tu našlo pár nadšenců, který by si chtěli jednou v týdnu na večer místo tréninku nebo vyjížďky pohodově zazávodit.

  Říká se, že závod je nejlepší trénink a určitě by to bylo ve všední den pěkné zpestření.

  Nijak do detailu jsem to nepromýšlel, ale představuju si to asi tak, že by každý týden vybral někdo nějaký okruh v Praze nebo okolí, tam by se sešlo v nějakou rozumnou hodinu odpoledne a prostě si jen tak na pohodu zazávodilo.

  Anketa: Možná je to kravina, ale rád bych slyšel váš názor?

  6x
  100%
  0x
  0%
  0 0
  • McBlacky  

   něco takového se začalo loni rozjíždět, uvidíme jestli to dopadne (středy).

   osobně nejsem proti, trochu problém je, kdo vyznačí trať a taky najít něco, kde nebudou překážet pěšáci/pejska­ři/kolaři, aby se dala jet pila

   0 0
   • padlos  

    Tak trosku jsem počítal, že Tebe nějakej okruh napadne. Snad by se to ani značit nemuselo, jen by se to jednou projelo před startem. Kdy se bude vědět jestli bude to co se loni plánovalo? Mi to asi nějak uteklo. Středa by byla asi nejlepší, nebo úterý.

    0 0
    • McBlacky  

     plánovalo se obnovení pražské ligy. Něco se chvíli jezdilo i v okolí Nebušic.

     To co píše Tom, tj cca 1,5km okruh to by se ještě dalo. Ale já myslel spíš 4–5km okruh, aby to bylo při cca 5 kolech alespoň na hodinu. Hotový okruh je třeba Osma na Zbraslavi, aktuálně 1,1km myslím.

     0 0
  • nitraq  

   Taky bych se přidal, ale vzhledem k mojí výkonnosti bych nejspíš uzavíral startovní pole:D

   0 0
  • jecnak  

   Supr, uz jsem o tom vloni premyslel. Trasu mam, jen je treba dohodnout termin. Vloni neco podnikl Hnoj. Ja mam v merku zhruba 1.5km okruh po singlech s tim, ze by se jel treba 6×.

   0 0
    • JakeF  

     To je krátký… Za chvíli se to začne předjíždět o kolo a o 2 a nikdo už ani nebude vědět, s kým závodí :D.

     0 0
     • jecnak  

      Mam v zaloze jeste jeden, ale je to cca stejne dlouhy. Problem je, ze tezko pobliz centra/metra najdes peknou trasu, kde se zaroven nemotaj pesaci. Holt si kazdy zavodnik musi v ramci zavodeni i pamatovat kolikaty kolo jede. Ze by nevedel s kym zavodi, to opravdu strach nemam :-D

      0 0
      • nitraq  

       Záleží kolik okruhů by to bylo. Když jsem jel Zbraslavskou Osmu, kde se jede osm kol, tak po pátým nebo šestým jsem už pořádně nevěděl, kterej okruh jedu. Nemít tam přítelkyni mezi divákama, tak nevím vůbec.

       0 0
       • jecnak  

        Tam je to peklo, taky jsem mel s poctama problem. Mam jeste v zaloze 3km okruh, ten je ale z pulky na singlu z pulky sotolince. Je ale clenitejsi, tak by to asi bylo lepsi.

        Ono neni problem udelat skvelou trasu celou po singlech, se skokama, brodem atd. ale uz se tam budou motat pesaci, tezko si to nekdo zapamatuje na prvni projeti atd.

        0 0
        • nitraq  

         Zas by byla dobrá ta šotolina na předjíždění. Když si představim, že mě na začátku singlu dojede někdo rychlej, tak bude celej singl akorát hledat kudy mě vzít.

         0 0
    • padlos  

     Tak super, když se nás tu pár najde, mužem dát pokus. Jak dlouho myslíš, že by měl závod cca trvat?

     0 0
    • mr.kokos  

     No, možná bych se taky přidal, podle toho, co by to bylo za den.

     Myslím si, že tahle trasa by šla celkem dobře prodloužit. Např.takto

     Plus by to šlo prodloužit někam na nové dvory, částečně po singlech, částečně lesní cesty. Nebo i takto

     To už je ale přes 5 km, to bude asi dlouhý.

     0 0
  • karliner  

   Přijde mi to jako dobrý nápad, jediný trabl vidím v zajištění dostatku pořadatelů, kteří by upozorňovali pěšáky, odháněli psy, varovali závodníky, hlídali nebezpečná místa atd. Myslím, že vypustit smečku 20 a více závodníků na okruh někde v dochozí vzdálenosti obydlených částí města smrdí zbytečnými kolizemi a potažmo průserem. Pokud se něco podaří domluvit, rád pomůžu. Týdenní periodicita mi přijde moc.

   0 0
   • karliner  

    Co se týče na tipu na dostupnou, zajímavě členitou a přitom relativně málo frekventovanou lokalitu – kuk sem

    0 0
   • padlos  

    Tak já bych v pěšácích zas až takovej problém neviděl, jsou místa kde jich zas tolik nechodí a všechno je o lidech. Při vyjížďce sem tam taky někoho potkáš, ale není zas takovej problém ho objet. Pokud na trati nebudou vyloženě rychlý sjezdy, mělo by to jít.

    0 0
  • raf007  

   Tak mě napadlo. Loni na vánoce jsem jel takový sranda závod Zličínské zimní okruhy. Na konci léta tam místní klub pořádá i další závod. Ten okruh je tam vpodstatě pořád patrný, navíc, kdyby se tam jezdilo. Samozřejmě nevím, komu to patří atp. Ale jezdím kolem často do práce a lidí tam moc není.

   0 0
  • padlos  

   Tak nějakej zájem by byl, mužem dat pokus navrhuju 21.3. ještě by se to chtělo shodnout na nějaké hodině, která by byla přijatelná pro všechny. Dát to sem tam se světly by mohlo bejt taky zajímavý. Tak jakej navrhujete start závodu a taky celkovou délku závodu?

   0 0
   • karliner  

    Slunce zapadá v 18:16, od toho se asi musí odvíjet doba startu. Bez světel nejpozději v 5, se světly je to šumák.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.