MTB XC Soběšická Mulda a Muldička - Brno Lesná

12 nepřečtených
 • zbartos

  Dovolujeme si vás pozvat na jubilejní 10. ročník MTB XC závodu pro amatéry a víkendové jezdce (pro širokou veřejnost, včetně dětí od 10-ti let)

  „Soběšická Mulda 2006“,

  který se koná v neděli 8. října 2006 v Brně – Lesné.

  Ve stejný den proběhne poblíž startu „Muldy“ pátý ročník závodu dětí na kolech v terénu (pro děti 0–9 let)

  „Velo Hanák Muldička 2006“

  Veškeré informace najdete na oficiálním (průběžně aktualizovaném) webu závodu na

  Mulda: www.czex.cz/mulda Muldička: www.czex.cz/muldicka

  Oproti minulým letům nastaly tyto změny:

  1. Startovné v každé kategorii se liší podle toho, jestli platíte předem nebo až na místě (přesto uvítáme, když se přihlásíte na webu předem a zaplatíte až na místě plnou cenu).
  2. V rámci Muldy proběhne miniveletrh cyklo a outdoorového zboží, kde budou pro závodníky připraveny slevy (více viz www.czex.cz/…robnosti.htm – text dole)
  3. Hlavní cena v tombole (pro závodníky 18+ kteří závod dokončí) je let horkovzdušným balónem.
  4. Do pravidel přibyl zákaz scházení ‚hada‘ a „chodci“ musí povinně pěší trasou, tj. nemělo by dojít ke kolizím jezdec a kolo-vedoucí.

  …a tradiční podstatné detaily jsou téměř stejné:

  1. – místo prezentace na „Muldu“: Brno – Lesná, poblíž Okružní 29a (u Billy na konečné autobusu MHD Haškova, viz. odkaz na mapu na konci emailu)
  • místo prezentace na „Muldičku“: Brno – Lesná, severní strana paneláku „Jurkovičova“ (u Billy na konečné autobusu MHD Haškova)
  1. použití čipu při měření času (od každého, včetně mládeže 10–17 let, budeme vybírat vratnou zálohu 200,– Kč – přineste si prosím přesně, nebudeme rozměňovat) [netýká se dětí 0–9 let]
  2. doporučujeme zaplatit startovné předem převodem na náš bankovní účet 164005238/0600 nebo hotově v cykloobchodě Velo Hanák, Křenová 56, Brno. Předem přihlášení dospělí 18+ takto platí 80,– Kč, předem přihlášená mládež 10–17 let a děti do 9 let (na Muldičce) neplatí nic.

  V den závodu je startovné 140,– Kč pro dospělé a 50,– Kč pro mládež; děti 0–9 let opět zdarma.

  1. + prezentace na „Muldu“ začíná v den závodu v 8:00 a končí 30 minut před startem konkrétního závodu
  • prezentace na „Muldičku“ začíná v 9:00 a končí v 9:59
  1. starty:

  mládež 13–14 let v 9:30 (druhá vlna – 10–12 let v 9:31) mládež 15–17 let v 10:30 dospělí muži 18–39 let na 15 km v 11:30 (ostatní na 15 km v 11:35) dospělí muži 18–39 let na 30 km v 13:30 (muži 40+ na 30 km v 11:35) děti 2–5 let od 10:00 (start pětičlenných skupin po cca 3') děti 6–7 let od cca 11:00 (start pětičlenných skupin po cca 4') děti 8–9 let od cca 11:45 (start pětičlenných skupin po cca 4')

  1. – tradičně hodnotné ceny v tombole startovních čísel
  • každý úspěšný účastník na Muldičce dostane cenu
  • každý úspěšný rodinný tým dostane poštou poukázku na slevu v partnerském cykloobchodě
  1. mobilní WC pro závodníky/diváky k dispozici v prostoru cíle
  2. zajištění občerstvení pro závodníky i diváky (teplé jídlo, nápoje…)
  3. soutěž minimálně tříčlenných rodinných týmů (nejméně jeden z členů týmu musí být mladší 18 let, tým mohou tvořit účastníci Muldy i Muldičky)
  4. můžete se rozhodnout, zda nejobtížnější sjezd na trati dospělých (tzv. hada) sjedete na kole (pak ale nesmíte bezdůvodně touto trasou chodit ci běhat)

  NEBO nebudete riskovat pád, „hadovi“ se vyhnete a sejdete či seběhnete (zde se naopak nesmí jet na kole) jinou trasou, speciálně určenou pro tento účel (bude vyznačena a začíná cca 20 m před vjezdem do „hada“)

  1. závodníkům zůstanou na památku startovní čísla (jsou nutná při losování a pro přiznání některých slev na miniveletrhu, mějte je u sebe!)
  2. možnost vlastnoručního mytí kol na parkovišti severovýchodně od budovy Okružní 29a (bude tam hasičská cisterna s vodou, kyblíky a WAPka)
  3. možnost vlastnoručního mytí svého těla za poplatek cca 20,– Kč v době od 11:00 do 16:30 ve sprchách v budově Nadačního fondu Maják, Dusíkova 5, Brno – Lesná – www.majak-brno.cz/kj/kj.htm

  Na setkání na „Muldě/Muldičce“ se těší pořadatelé z občanského sdružení Defekt – www.czex.cz/defekt/

  H+H+M+P+Z


  P.S. Místo startu najdete na mapě zde: www.mapy.cz/?…!

  0 0
  • zbartos  

   Tak nahoru.

   0 0
   • Lišák  

    Pokud jsi to byl ty, co jsi mi dával zvadlo na Muldu v neděli odpoledne na zelené značce mezi Útěchovem a Soběšicemi, tak hlásím, že mám v tu inkriminovanou neděli po oslavě spojené se snězením části prasete a vypití části bečky, tudíž nebudu schopen se účastnit :-)

    0 0
    • zbartos  

     Byl jsem to asi já, i když o zelené značce teď z hlavy pochybuji…

     0 0
  • Komi  

   A je nějakej problém startovat s dospělýma, pokud mi ještě měsíc nebude 18? :-) Chtěl bych porovnat síly s kamošema a navíc bych si připadal mezi těma 15ti letýma vůči nim hloupě (teda samozřejmě jen na startu … pak už by mě před sebou neviděli … možná až by mě předjížděli podruhé :-) )

   0 0
   • zbartos  

    Věk se počítá podle roku narození, ne podle data. Tzn. letos mohou jet 15 či 30 km lidé narození 1988 a dříve.

    0 0
  • Santus  

   dnes jsem si to byl projet a po roce se mi zdaji ty kopce zase nejaky prudsi, ale jo nejak to snad pujde.

   0 0
   • Jaroslávek  

    Tobě to nevadí, když se jezdí do kolečka do kola ? Když nebude pršet přijedu se podívat, dáme pivko a tak.

    0 0
  • zbartos  

   Oficiálně to nejde, ale neoficiálně vyjímečně tolerujeme i věk cca o rok nižší. Platí se pak ale stejné startovné jako za 18+…

   0 0
  • zbartos  

   Naposledy nahoru.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.